Kāpēc Essex?

nosiguldas
nosiguldas 2. februāris 2012 12:42
514

Kad ieraudzīju rakstu, sākumā domāju, ka droši šoreiz nepieteikšos, jo esmu atradusi sev piemēroto kosmētiku, kas man ļoti patīk, bet tad palasot produktu aprakstu un mainīju savas domas. Un tam ir diezgan nopietns iemesls. Visi piedāvātie līdzekļi ir piemēroti arī bērnu ādas kopšanai.

 

 

Esex krēms ar pantenolu. Šim krēmam ir liels pielietojuma klāsts, tas noderēs manai mazajai pelei un man paša, jo sīkās virtuves traumas ir mana ikdiena.

 

Vislielākā interese man ir par abiem pārējiem paraugiem, krēmu un ziedi, jo manam vīram ir ļoti sausa āda un viņa lobās, viņš jau gadiem meklē piemērotus līdzekļus un pagaidām bez īpašiem panākumiem.

 

Esex ķermeņa kopšanai. Tas būs krēms ko vēlos izmēģināt pati. Vienkārši kā jaunu piedzīvojumu un tas būs, kas jauns un ļaus man salīdzināt ar tiem līdzekļiem ko lietoju.

 

Ir arī kāds jautājums dermatologam?

 

Tagad ļoti populāri ir līdzekļos pret pinnēm pievienot silicijskābi, vai tas nav pārāk agresīvs komponents, vai nebūtu pareizi izvēlēties no šādas sērijas vienu produktu un papildus lietot ko saudzējošāku. Vai pēc šādu līdzekļu lietošanas nepieciešama pastiprināta sejas ādas mitrināšana?

 

 

 

Arī tu vari pieteikties Essex produktu testam! Vairāk par to lasi šeit>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras