Kāpēc es vēlos testēt Physiogel

Autors: ilzel, 2011. gada 23. marts, 00:00:00
Kāpēc es vēlos testēt Physiogel

 

Agrāk man pat prātā nenāca, ka es kādreiz varētu saskarties ar sausu un jutīgu ādu. Bet nu tā ir ikdienas realitāte.

 


 

Sevišķi tagad, kad ikdiena paiet strādājot siltumnīcās ar kūdru (nez, vai no kūdras var būt alerģija?), roku āda it īpaši ir kļuvusi pārlieku jutīga un sausa. Roku, t.i., no plaukstām līdz elkoņiem un plecu āda (kur ģimenes ārsts man vispār pateica, tas ir atopiskais dermatīts, par ko man mute palika vaļā, un nav ne jausmas īsti ko ar tādu dara, nekad neesmu interesējusies…) un kāju āda, no pirkstgaliem līdz … vārdu sakot, visas kājas – tās ir divas visaktuālākās lietas, kur ar sauso ādu nespēju tikt galā. Īslaicīgi jau palīdz arī tie krēmi, kas man ir, bet jāsmērējas būtu tik bieži…  jo, šķiet, neviens pietiekoši nepilda savas funkcijas.  Tāpēc ieintriģēta pētu visas reklāmas, kas sola palīdzēt cīnīties ar sauso ādu.  Un Physiogel mani ieintriģēja, labprāt gribētu to izmēģināt, tieši ķermenim, nevis konkrēti sejai.  

 

Par sejas ādu jāsaka tā, laikam vispirms man jāaiziet pie dermatologa. Jo pati galā netieku, man ir jaukta tipa āda, it kā, bet brīžiem es būtu gatava galvu likt ķīlā, ka tā ir sausa āda. Tomēr brīžiem atkal spīd un laistās tā, it kā būtu ieeļļota. Vienu brīdi šķiet, ka ikdienas krēms palīdz, citu brīdi, ka traucē.

 

Ko es daru lietas labā līdz šim? Cenšos par ādu rūpēties. Un varētu teikt – esmu īstā līdzekļa meklējumos, jo līdz šim neesmu atradusi vienu tādu, kas man palīdzētu un kuru mainīt negribētos. Mēdzu šad tad palutināt ādu ar dabiskiem līdzekļiem, pēc kuriem momentā ir jūtams patīkams efekts. Kumelīšu vanniņas, kādas maigas maskas. Un ceru, ka manai ādai šis vienkārši ir tāds grūtāks posms, un pienāks diena, kad mēs spēsim sadarboties. :)

 

 

PIESAKIES Physiogel produktu TESTAM!