Kafijas un medus skrubis

Autors: happy2012, 2012. gada 30. maijs, 12:41:00
Kafijas un medus skrubis

Mans darbs lika manīt, ka rokām vajag palīdzību un tad viena kolēģe ieteica pamēģināt, šo skrubi. Pamēģināju un līdz šai dienai viņu taisu un lietoju,gan rokām gan ejot vanna visam ķermenim.:)

Un galvenais ka šī maska ir ļoti viegla pagatavojama un neko īpašu nevajag! Tikai kafiju un medu. Tā kā pati kafiju dzeru ļoti reti tad sanāk dažreiz kafiju atdot vīram lai izdzer, bet tie kuriir kafijas mīluļi kafiju var izdzert un biezumi noderēs. 

Pašā sākumā šo skrubi izmantoju tikai rokam,bet tad vienu reizi pamēģināju uztaisīt vairak un kad gāju dušā,iesmērēju visu ķermeni, un tagad to daru 1x nedēļā!!Pēc šī skrubja āda ir tik maiga, kā zīdainim, un galvenais ka pēc tam nevaig nekādus krēmus. Iesaku pamēģināt, jo rezultāts ir uzreiz jūtams! 

Uztaisu kafiju,atstāju uz 15.minūtes nostāvēties un tad noleju šķidrumu un pielieku 1 tējkaroti medus, un smērēju rokas, tā it kā rokas mazgātu ar ziepēm, noskaloju un rezultāts ir krasi mainijies:)

Uzraksti arī tu par savu pašgatavoto skaistumkopšanas līdzekli un varbūt tieši tev dāvināsim Pharmaceris A maigas putas sejas mazgāšanai!

Savu blogu konkursam iesūti šeit! 

Maigas putas sejas mazgāšanai (150ml) efektīvi nomazgā netīrumus un dekoratīvo kosmētiku. D-pantenols un allantoīns nomierina sakairinātu ādu. Ļoti maigas un patīkamas lietošanai, pateicoties putu sastāvam. Nomazgā un mitrina nekairinot ādu. Ieteicams: īpaši jutīgas un alerģiskas ādas ikdienas mazgāsanai tradicionālo ziepju vietā.