Kāds ir nākotnes kosmētikas sastāvs?

Intensa.pro
Intensa.pro 19. septembris 2014 20:24
1619

Nav nekāds noslēpums, ka daudzas sievietes lielāko daļu savas dzīves pavada „jaunības un skaistuma eliksīra” meklējumos. Viņas lieto dažādas maskas, serumus un neparastas receptes, bet tomēr nesasniedz vēlamo rezultātu. Tomēr progress virzās uz priekšu, tāpēc bieži parādās jauni un pilnīgāki līdzekļi. Vēl pirms 5 gadiem lielākā daļa no mūsdienu populārajiem kosmētiskajiem produktiem neeksistēja. 
ASV PR-aģentūra Pierce Mattie, kas nodarbojas ar skaistumkopšanas industrijas prognozēm, nosauca kosmētikas komponentu TOP 10, kas varētu kļūt populāri tuvākajā laikā, raksta skaistumkopšanas servisa portāls INTENSA.PRO

1. Argāna eļļa
future-intensa.pro

Argāna eļļu ar aukstās presēšanas metodi izspiež no sēklām, kuras atrodas Argānijas koka augļu kauliņos. Šāda eļļa tiek uzskatīta par retāko un dārgāko augu eļļu pasaulē, jo Argāna eļļa ir lielākais E vitamīna un taukskābju avots. Senākos laikos Argāna eļļu lietojā kā ārstniecības līdzekli un arī izmantoja pārtikā. Skaistumkopšanā Argāna eļļu sāka izmantot jau sen, bet tikai tagad tā kļūst populāra. Argāna eļļa satur ļoti daudz antioksidantu, tāpēc daudzas sievietes izmanto to sava skaistuma saglabāšanai. Eļļu var uzklāt tīrā veidā uz ādas vai matiem, lai tos mitrinātu un aizsargātu. 

2. Krūmmellenes

Katra krūmmelleņu oga ir pilna ar aminoskābem, vitamīniem un antioksidantiem, tāpēc to izmanto ādas tvirtuma atjaunošanai. Krūmmellenes ir slavenas ar savām spējām revitalizēt ādu. Pavisam drīz kosmētikas brendi sāks izmantot krūmmellenes kosmētikas ražošanai un reklamēs to katru dienu, jo šobrīd visā pasaulē ogu eļļas un un ogu ekstrakti kļūst arvien populārāki.

3. Gojas ogas

Šīs barojošās ogas aug Himalajos. Gojas ogas bieži sauc par „super-ēdienu”, pateicoties ogu spējai cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un stimulēt organisma imūnsistēmu. Gojas ogām piemīt saldens un nedaudz sīvs aromāts, tāpēc parfīmi, kuriem patīk dabīgi komponenti, bieži izmanto Gojas ogas savu smaržu veidošanai.

future-intensa.pro

4. Baobabs

Baobabs ir koks, kas aug Āfrikas savannā un ir slavens ar savu apjomu, jo baobabs tiek uzskatīts par biezāko koku pasaulē. Bet gandrīz neviens nezina, ka baobaba lapām, sēklām un augļiem piemīt milzīga barojoša vērtība, jo tie satur daudzas aminoskābes, vitamīnus, mikroelementus un makroelementus, kā arī tie satur niacīnu un C, A, D, E vitamīnus lielā daudzumā. 

Baobaba eļļai piemīt neticamas atjaunināšanas īpašības, tāpēc to izmantot ziepju, ādas krēmu un matu kopšanss līdzekļu ražošanā.

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras