Kāds ir Attirance sejas skrubis?

Autors: jana, 2016. gada 28. jūlijs, 13:12:15
Kāds ir Attirance sejas skrubis?
Un šoreiz tas ir skrubis ar Ābolu aromātu. Pirmais iespaids ļoti pozitīvs, produktam gaumīgs, elegants iepakojums (stikla trauciņš), kas novērš produkta un iepakojuma ķīmiskās reakcijas iespējamību. Tas šobrīd nav būtiski, taču patīkami. Pirmajā mirklī šķiet, kastīte pasmaga, kā izrādās, produkta ir daudz, tādēļ arī svars jūtamāks :). Jā, netipiski citiem sejas skrubjiem, Attirance pārstāvim ir apjomīgs tilpums - 100 ml. 
Ņemot vērā produkta daudzumu, es teiktu, ka cena - 20.40 euro (interneta veikalā) ir pat ļoti adekvāta. Atverot kārbiņu un pasmaržojot produktu.... šķita esmu nokļuvusi ābeļdārzā, kur gaisā virmo izteikta saldo ābolu smarža. Skrubis smaržo pasakaini un šis ir viens no apstākļiem, kas man, smaržas baudītājai, liek tiekties uz produkta lietošanu vēl un vēl :).
20160728131128-62641.jpg
Ražotājs sola, ka skrubis attīrīs ādas faktūru, samazinās poras un radīs svaiguma sajūtu. Paredzēts sausas sejas ādas kopšanai. Produkta sastāvā esošais ābolu ekstrakts sniegs enerģiju, relaksēs un uzlabos pašsajūtu. Sejas skrubis satur salvijas ekstraktu, kas aizkavēs ādas novecošanos. Sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa nomierina sausu un jutīgu ādu, kā arī uzlabo tās elastību. Jālieto vienu līdz divas reizes nedēļā, uzklājot uz sejas ādas ar viegli masējošām kustībām. Sejas apstrādei izmanto apmēram pus tējkaroti līdzekļa. Pēc uzklāšanas ļauj līdzeklim trīs minūtes iesūkties ādā, un pēc tam noskalo. Pēc noskalošanas ādu nosusini ar dvieli un uzklāj sejas krēmu. Regulāra sejas skrubja lietošana palīdz ādai atbrīvoties no atmirušajām šūnām un veicina citu ādas kopšanas līdzekļu labāku uzsūkšanos. Āda tiek mīkstināta un tonizēta. Izklausās lieliski, vai ne? Kādi būs mani novērojumi, lasi zemāk!
Par attīrošajām produkta īpašībām tiešām nav melots, skrubis lieliski tiek galā pat ar porām! Lietošanā esi vērīga un ievēro pareizi produkta pielietojumu, testēšanas laikā es izmēģināju vairākus variantus, gan to, kuru ieteicis ražotājs, gan savu variāciju. Ja produktu lietot saskaņā ar Attirance ieteikumu, poras noteikti būs gaišākas un tīrākas, apjomu tas nemazina (poras nesavelk), taču solītā tīrība noteikti būs. Mana variācija bija lietot skrubi uz samitrinātas sejas ādas, viegli to iemasējot un sekojoši noskalojot (steidzīgo variants). Jā, arī šajā gadījumā tīrība redzama, bet ne tik efektīva, kā lietojot uz sausas sejas ādas, pēc uzklāšanas atstājot uz minūtēm trim (ražotāja variants), plus, smaržīgā bauda garantēta. Lietojot skrubi divas reizes nedēļā, arī jutīgas un sausas ādas īpašnieces var nesatraukties par ādas veselību, tā necietīs. Protams ievērot nosacījumus noteikti vajadzētu un būtiskākais no tiem ir - nav nekādas vajadzības ar skrubi berzēt sejas ādu! Tā tu ādu tikai savainosi un radīsi epidermā (ādas virsējā kārtā) mikroplaisiņas, kas būs kā ieejas vārti infekcijām utt., radot iekaisīgus procesus. Atzīšos uzreiz.... es šajā ziņā nogrēkoju, lai arī skaidri zināju, ka berzēt nav ieteicams, instinkts darīja savu un ... vienā no testa reizēm, es tomēr padevos kārdinājumam. To, ka berzēju seju piefiksēju tikai pēc kāda brīža. Protams, nekavējoties noskaloju seju, taču nepareizā rīcība darīja savu un nākamajā rītā, uz sejas parādījās pāris sārtas pumpiņas. :( Bēdīgi, bet fakts! Protams, viņas ātri vien pazuda un nākamajās lietošanās es nopietni piedomāju, ka berzēt nevajag un problēmu nekādu nebija! MANS IETEIKUMS: Meitenes, jā ražotājs iesaka - uzklāt un atstāt uz sejas uz 3 min., tad tieši tā arī dari!!! 
Vēl kas, pēc noskalošanas neberzē sejas ādu, tikai viegli nosusini un sekojoši tonizē, papildinot savu mājas spa kūri ar kopjošu dienas vai nakts krēmu. Ja vēlies intensīvāku efektu, pēc sejas skrubja noteikti vari lietot kādu no Attirance sejas masku klāsta, maskas efekts būs izteiktāks, nekā lietojot to bez iepriekšējas ādas sagatavošanas. 
Kā ar pretnovecošanās efektu? To laiks rādīs. Pagaidām esmu noskaņota visnotaļ pozitīvi, jo sejas āda pēc skrubja ir tīrāka, svaigāka un spožāka. Pluss - sava veida aromterapija. Ja tev tīk nogatavojušos ābolu smarža, šis skrubis varētu būt viens no taviem iecienītākajiem.Produktam pievienota olīveļļa, ābols un mandeļu eļļa.
Jana. http://janasskaistumalapa.blogspot.com

Vasaras beztēmas blogu konkurss