Kā pareizi lietot acu zīmuli?

Autors: jana, 2011. gada 16. februāris, 00:00:00
Kā pareizi lietot acu zīmuli?

Pirmajā brīdī šķiet, kas gan tur sarežģīts, nopērc acu zīmuli un krāso, kā vēlies. Taču, kādu līniju un, kā tā jāvelk acu īpašniecēm, lai neizceltu, vai tieši pretēji, izceltu to formu?

 

Foto: Flickr.com

 


Jautājam Sieviešu Kluba ekspertei Diānai Strazdiņai, „Art’e Studio“ īpašniecei.


1

 

Diānas Foto: Valters Poļakovs, kurš veido fotosesijas viņas salonā!

 


Acu zīmuļa krāsu izvēlies kādu vien gribi, galvenais, lai tā ietilptu tavā toņu paletē. Tumšām acīm piestāvēs koši un izteiksmīgi tumšie toņi, taču gaišām un blāvām acīm no tiem vajadzētu atturēties. Vislabāk acis izcels tā zīmuļa krāsa, kas būs tuvināta tavai acu krāsai.

 

Ja rodas grūtības izprast, kādā krāsā ir tavas acis, vismaz vienu reizi apmeklē vizāžistu un noskaidro, kādas ir tavas meikapa krāsas.

 

Acu kontūras platums, biezums un garums ir tieši atkarīgi no acu formas! Apaļu un izteiksmīgu acu īpašniecēm kontūru var vilkt apkārt visam plakstiņam. Taču šī arī ir vienīgā acu forma, kurai piestāvēs tik izteiktas līnijas.

 

Pārējām sievietēm ieteiktu piemērot to savas acs dabiskai formai un kontūru zīmēt tā, lai acs ārējais kaktiņš būtu vērsts uz augšu (pavisam nedaudz).

 

Mazām un dziļi novietotām acīm, ja viņas tiešām vēlas acu kontūru; kā arī sievietēm ar noslīdējušu augšējo plakstiņu, kontūru ieteiktu veidot tikai ¼ daļu no plakstiņa garuma, sākot no ārējiem kaktiņiem virzienā uz vidu. Kā augšējam, tā apakšējam plakstiņiem.

 

Nebaidies krāsot apakšējo plakstiņu. Ja tev ir mazas acis, izvēlies to pašu ¼ daļas krāsojumu acs ārējā kaktiņā.

 

Acu kontūru, pēc uzkrāsošanas - iztušē. Uzklāj uz kontūras acu ēnas (kalpos arī kontūras noturībai) un izmantojot vates kociņu, uz augšu vērstām kustībām, pavisam nedaudz iztušē.

 

Acu lainera jeb šķidrās kontūrlīnijas lietošana, prasa zināmas iemaņas. Tādēļ sievietēm, kas vēl nav iepraktizējušās, neieteiktu to veidot pirms iziešanas. Lai tā izdotos precīza ir jātrenējas, turklāt šķidrā līnija ne visiem piestāv.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Cik bieži tu lieto acu zīmuli?


Jana Kozlova, www.sieviesuklubs.lv