Kā pareizi lietot acu zīmuli?

jana
jana 16. februāris 2011 00:00
3186

Pirmajā brīdī šķiet, kas gan tur sarežģīts, nopērc acu zīmuli un krāso, kā vēlies. Taču, kādu līniju un, kā tā jāvelk acu īpašniecēm, lai neizceltu, vai tieši pretēji, izceltu to formu?

 

Foto: Flickr.com

 


Jautājam Sieviešu Kluba ekspertei Diānai Strazdiņai, „Art’e Studio“ īpašniecei.


1

 

Diānas Foto: Valters Poļakovs, kurš veido fotosesijas viņas salonā!

 


Acu zīmuļa krāsu izvēlies kādu vien gribi, galvenais, lai tā ietilptu tavā toņu paletē. Tumšām acīm piestāvēs koši un izteiksmīgi tumšie toņi, taču gaišām un blāvām acīm no tiem vajadzētu atturēties. Vislabāk acis izcels tā zīmuļa krāsa, kas būs tuvināta tavai acu krāsai.

 

Ja rodas grūtības izprast, kādā krāsā ir tavas acis, vismaz vienu reizi apmeklē vizāžistu un noskaidro, kādas ir tavas meikapa krāsas.

 

Acu kontūras platums, biezums un garums ir tieši atkarīgi no acu formas! Apaļu un izteiksmīgu acu īpašniecēm kontūru var vilkt apkārt visam plakstiņam. Taču šī arī ir vienīgā acu forma, kurai piestāvēs tik izteiktas līnijas.

 

Pārējām sievietēm ieteiktu piemērot to savas acs dabiskai formai un kontūru zīmēt tā, lai acs ārējais kaktiņš būtu vērsts uz augšu (pavisam nedaudz).

 

Mazām un dziļi novietotām acīm, ja viņas tiešām vēlas acu kontūru; kā arī sievietēm ar noslīdējušu augšējo plakstiņu, kontūru ieteiktu veidot tikai ¼ daļu no plakstiņa garuma, sākot no ārējiem kaktiņiem virzienā uz vidu. Kā augšējam, tā apakšējam plakstiņiem.

 

Nebaidies krāsot apakšējo plakstiņu. Ja tev ir mazas acis, izvēlies to pašu ¼ daļas krāsojumu acs ārējā kaktiņā.

 

Acu kontūru, pēc uzkrāsošanas - iztušē. Uzklāj uz kontūras acu ēnas (kalpos arī kontūras noturībai) un izmantojot vates kociņu, uz augšu vērstām kustībām, pavisam nedaudz iztušē.

 

Acu lainera jeb šķidrās kontūrlīnijas lietošana, prasa zināmas iemaņas. Tādēļ sievietēm, kas vēl nav iepraktizējušās, neieteiktu to veidot pirms iziešanas. Lai tā izdotos precīza ir jātrenējas, turklāt šķidrā līnija ne visiem piestāv.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Cik bieži tu lieto acu zīmuli?


Jana Kozlova, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 16. februāris 2011 11:26

Es krāsoju ar šķirdro laineri nekas sarežģīts!!:)

lipstick 16. februāris 2011 11:12

Visu laiku gribēju izmēģināt vnk laineri, tā kā iepriekš ja krāsojuacu kontūras tad ar zīmuli tikail, bet veikalā mani iepazīstināja ar jaunumu - acu flomasteri! Ļoti foršs, gan ''atri ietrenējos vilkt līniju, gan noturīgs vissas dienas garumā. :)

16. februāris 2011 08:08

Es ar vēlētos uzskates līdzekļus....

pikadilija 16. februāris 2011 07:09

es ar g ribetu iemacities, jo es ljoti reti krasojos, jo pati ienjemusi galvaa ka man nekas nepiestav pie manam brunajam acim, kaa tikai brunas un sudraba enas :D :D :D a reizem taa gribas ko citu :)

sanny 16. februāris 2011 01:50

man kaut kā līdz šim nav sanācis atrast tādu labu, mīkstu-kas labi klātos, hmm..

peeka 16. februāris 2011 01:31

Sakumam- ieteiktu shidro udensizsturigo.
Augshaa- uzliec pilnu smalku liniju.
Lejaa- no puses lidz....
Ja nepatik- megini un megini!!!! ;)

Ilze_Liekmane 16. februāris 2011 00:39

Man šai pamācībā prasās uzskates materiāls :D Man pašai ir dabiski izteiksmīgas acis un tomēr, ietekmējoties no arābietēm, gribētos iemēģināt arī acu kontūrzīmuli :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras