Kā kopt savu ādu rudenī?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 21. oktobris 2011 13:00
1324

Skaistas un veselas ādas noslēpums ir pavisam vienkāršs - regulāra attīrīšana ar pīlingu, mitrināšana un laba pašsajūta. Kādēļ vēlams arī ikdienā lietot ķermeņa krēmu, jautājam Sieviešu Kluba ekspertei Līgai Jacēvičai, Estētiskās dermatoloģijas un ķirurģijas dermatoloģei

 

 


 


Ķermeņa krēms noteikti jālieto pēc katras mazgāšanās reizes un, nav būtiski vai ir apmeklēta duša vai esi bijusi vannā.

 

Pēc katras dušas un vannošanās reizes, tie mazgāšanās līdzekļi, kurus mēs izmantojam, notīra no mūsu ķermeņa ne tikai netīrumus un sekrēcijas dziedzeru izdalījumus (sviedrus), bet noloba arī ādas virsējā kārtā esošo aizsargslāni. Lai stiprinātu ādas virskārtu, regulāri jālieto ādu kopjošs krēms. Tas pasargā ādu no apkārtējās vides iedarbības, mazina diskomforta sajūtu, kas var rasties no lieka kairinājuma, jutības un sausuma. 

 

 

Kas notiek ar ķermeņa ādu dušošanās vai vannošanās laikā?


Mazgāšanās šķīdina ne tikai taukvielas no ādas virsmas, bet arī taukus, kas atrodas starp raga plātnītēm. Līdz ar to āda kļūst vēl sausāka, iekaist, zaudē šķidrumu un ātrāk noveco. Bieža mazgāšanās ir kaitīga ādas aizsargspējām, taču mūsdienu dzīves raitais ritms bez ikdienas dušas nav iedomājams.

 

Tieši tādēļ pēc katras mazgāšanās reizes ir jālieto ķermeņa krēms! Tas atjaunos ādas dabisko aizsargslāni, kā arī nodrošinās to ar barojošajām un mitrinošajām vielām, kuras āda zaudēja mazgāšanās laikā. Piemērots krēms veicinās ādas veseluma un aizsargspēju atjaunošanos.

 

Pēc mazgāšanās ādu nepieciešams rūpīgi nosusināt! Pavisam nesen bija parādījusies kļūdaina (no ādas veseluma saglabāšanas viedokļa) tendence – pēc vannas un dušas nenoslaucīties, un tūlīt ziest ķermeņa eļļu. Šāda rīcība rada tikai negatīvas sekas.

 

Lietojot eļļu uz mitras vai slapjas ādas, eļļa piesaista mitrumu, izsūcot to no ādas dziļākajiem slāņiem, un šādi veicina vēl lielāku ādas atūdeņošanos. Tas izraisa redzamu ādas sausumu un turklāt var radīt - ādas lobīšanos!

 

 

Sieviešu Kluba izvēle:

Physiogel ķermeņa krēms sausai, jutīgai un kairinātai ādai.

 

Vairāk par Physiogel produktiem lasi šeit>>

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu rūpējies par savu ķermeņa ādu rudenī?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svente 21. oktobris 2011 14:54

Es mazgājos tikai dušā! Vienreiz nedēļā lietoju dušas želeju kopā ar kafijas biezumiem, kā skrubi. Pēc dušas ļauju ķermenim nožūt tāpat, pēc tam lietoju izsmidzināmo mitrinošo ķermeņa eļļu no AVON. Esmu apmierināta.

Pureniite 21. oktobris 2011 14:05

Es lietoju Brelil Professional body juice un care produktus, esmu ļoti apmierināta, ir patīkama āda, pašai prieks sev pieskarties :D

ine 21. oktobris 2011 13:32

Lietoju bērnu Weleda eļļiņu, taču jūtu, ka man ar to ir par maz... tagad meklēju ko treknāku, krēma veidā.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras