Kā izvēlēties acīm mitro kontūrlīniju jeb laineri?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. marts 2015 00:00
1502

Prasme vilkt precīzas līnijas uz plakstiņiem ir īsta, smalka māksla, kas prasa īpašu meistarību un trenētu roku. Bet arī šo sarežģīto procesu var iemācīties, ja vien pareizi izvēlas pašu laineri. Te jums būs daži noderīgi padomi lainera izvēlē!

Šķidrais laineris

Prasti šķidro laineri savā kosmētikas arsenālā iekļauj īstas meistares, kas zina, ko dara. Lai radītu skaistu kontūru, jābūt apveltītai ar šī kosmētiskā līdzekļa lietošanas prasmēm. Un tomēr nevajag atmest ar roku: ikviena no jums var kļūt par profesionāli, ja vien patrenējas.

Šķidrais laineris ir labs, jo ar tā palīdzību iespējams uzzīmēt uz plakstiņiem īpaši precīzu, ultra plānu līniju. Jo plānāka otiņa, jo plānāka būs līnija. Var nebaidīties, ka līdzeklis izsmērēsies jebkuras neakurātas kustības rezultātā, jo šķidrais laineris izšūst dažu sekunžu laikā. Pie tam, tas arī ir ļoti noturīgs.

Iesakām izmantot šķidro līniju nevis ar otiņu, bet ar aplikatoru, jo ar tā palīdzību līnijas izdodas uzvilkt vēl plānākas.

Ja esat nolēmusi priekšroku dot mākslīgajām skropstām, kas ir pieaudzētas, bez lainera visdrīzāk nevarēs iztikt, jo, piemēram, pielīmēto skropstiņu līmes pēdas tieši laineris noslēps vislabāk. Un tomēr jāņem vērā,  - apakšējā plakstiņa kontūru vilkšanai šķidrais laineris nav ieteicams, pretējā gadījumā grims izskatīsies vulgārs.

Par krāsām runājot, neskaitot klasiskos toņus, ir pieejami arī dažādu krāsu šķidrie laineri, un kosmētikas preču veikalos var nopirkt pat hameleona toņu lainerus, tāpat arī gaišākus lainerus ar pērļu mirdzumu.

20150324144834-38948.jpg

Catrice Calligraph - Ultra Slim Acu Līnija

Līnijas uzklāšana ar Ultra Slim acu laineri ir viegla un precīza pateicoties filca uzgalim. Dziļi melnais tonis ir ilgnoturīgs, taču viegli noņemams. Īpaši pārliecinošs acu līnijas izskats. Nesatur parabēnu.

Kontūrzīmulis

Ērts un viegls lietošanā - gan uz augšējiem, gan apakšējiem plakstiņiem. Jūs varēsiet ātri atrast sev piemērotāko, jo toņu daudzveidība ir pat apbrīnojami liela. Sākot no konservatīvi melnā, pelēkā un brūnā, līdz pat oriģināliem toņiem, piemēram, sūnu zaļa vai debesu zila. Bez tam, šāds zīmulītis var būt gan matēts, gan arī kā perlamutra - ar spīdumu.

Jāņem vērā, ka, ja vēlēsies smalkāku, precīzāku līniju, derēs tikai asi uzasināts zīmulītis. Būs gadījumi, kad derēs tikai zīmulis ar cietu tekstūru, tāpat, lai atdalītu vizuāli augšējo plakstiņu no apakšējā - derēs maigāks, mīkstāks.

20150324145059-30188.jpg

Šķidrā metāla gēla acu zīmulis

Mīksta želejveida tekstūra visas dienas garumā bez smērējumiem? Tieši to piedāvā šķidrais metāliskais gēla acu zīmulis ar ievelkamo serdeni, turklāt tas nodrošina arī iespaidīgu metālisku efektu.

Kompaktais laineris vai ēnas

Ar ēnām var veidot ne tikai acu plakstiņu grimu, bet tās var izmantot arī kā laineri. Šī kosmētikas līdzekļa priekšrocība ir tajā, ka ar ēnu palīdzību ir iespējama dabīga pāreja no toņa uz toni. Piemēram, no pamatkrāsas, kas ir uz plakstiņiem uz acu kontūru. Efektīgāku make-up var padarīt, izmantojot dažādu toņu ēnas un lainerus. Piemēram, brūnos toņus apvienojot ar zaļajiem. Vieglam grimam var izmantot brūnu un pelēku toņu savienojumus, kas izskatās dabīgi, neuzkrītoši un skaisti.

Tātad, miksējot ēnu toņus, piemēram, plakstiņu stūrus iezīmējot ar otiņas galu tumšākus, var panākt vēl interesantāku acu skatienu, un atsevišķs laineris var nebūt pat nepieciešams.

Laineris kā flomasters

Tādu vislabāk izvēlēties jau sievietei, kas prot laineri lietot. Arī šim lainera veidam ir savas priekšrocības, piemēram, var regulēt līnijas biezumu ar speciāla aplikatora palīdzību, un tādā veidā efektīvāk sasniegt vēlamo rezultātu. No plānas, izsmaldzinātas līnijas, līdz izteiktai, smalkai bultiņai. Tāds laineris var turēties savā vietā līdz pat 18 stundām.

Iesakām izmantot aplikatoru, kas ir maigs, ar elastīgu galiņu, jo tādu ir vieglāk lietot, ar to būs vieglāk zīmēt precīzas līnijas pat no pirmajām lietošanas reizēm.

20150324144938-87652.jpg

Catrice Lash Boost Lash Growth acu līnija

Šīs acu līnijas piesātināti melnā tekstūra satur aktīvas sastāvdaļas, kas veicina skropstu augšanu - tātad šī acu līnija nodrošina arī papildus garumu, kā arī melnu acu līniju stilu! Rezultāti apstiprina 9% pieaugumu pēc tikai četru nedēļu ikdienas uzklāšanas. Praktiska zīmuļa forma un aplikators ļauj to uzklāt viegli un precīzi. Efektivitāte testēta un apstiprināta no neatkarīgām iestādem.

Gēlveida laineris

Tas ir gēlveida vai krēmveida struktūras laineris, ar kura palīdzību var uzzīmēt skaistas, precīzas līnijas.

Neskatoties uz to, ka šis kosmētikas līdzeklis nav visai izplatīts un apgaidām ir retāk sastopams, tas tomēr ir funkcionāls un ērts.

Tāpat kā šķidrais laineris, gēlveida laineris garantē skaistu klājumu ar dažādiem efektiem - sākot no matēta līdz pat mirdzošam. Speciālā otiņa bez īpašas piepūles ļauj uzklāt  taisnas līnijas.

Un tomēr ne visi gēlveida laineri būs ilgnoturīgi, kā arī līnijas var izdoties masīvākas, kā ar šķidrā lainera palīdzību zīmētās.

Kādu laineri lietojat jūs?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras