Kā es saglabāju svaigu skatu uz garderobi un savu stilu

hiperkeri
hiperkeri 28. novembris 2014 10:26
1225

Man jau kādu labu laiku ir noformējusies sava iedvesmas mape. Kas tas ir?

Stāsts tāds- pirms daudz,daudz gadiem es biju nolēmusi būt apģērbu dizainere..daudz skicēju, šuvu visādas smieklīgas lietiņas,taču tehniskās bāzes nebija un,tā kā tas bija mans hobijs,bet nodarboties ar to nesadūšojos,tad arī profesionālā puse izpalika un palika vien skices,kuras šodien pārlapot.

Šīs skices sakārtoju savā `portfolio`,drīzāk kārtības pēc.

Tad šajā mapē man piepulcējās daudzi komerciālo projektu attēli,kas mani vienkārši iedvesmoja- te nu jāmin viena ikoniska Ghost smaržu kampaņa, kas pie manis ir jau kopš pirmsākumiem.

Tā kā es regulāri lasu žurnālu Pastaiga, un mani absolūti fascionē viņu galvenā redaktore,kā arī viņas krāsu izjūta, es vienmēr no viņu redaktora slejām izgriezu un salīmēju Initas bildes,lai sekotu līdzi viņas stilam, kā arī aktuāliem `statement pieces`, kuras es kādreiz vēlētos iekļaut savā briestošajā kolekcijā.

20141128101124-48188.jpg

Tad vēl man ir īss apskats modes vēsturē-jā,tas arī no veciem Pastaigas numuriem. Spēju vien reklamēt šo izdevumu,jo

1)tas ir gaumīgs

2)kulturāli izglītojošs

3)aktuāli dizaina atklājumi

4)pārdomātas stila lappuses(plus,žurnāls iznāk vienreiz mēnesī un nav ik pāris nedēļas iepirkt jauns skapis ikreiz,kad iznāk cmuki bilžuki no `lētākiem` izdevumiem,kas nāk divreiz biežāk) ar ieguldījumu vērtiem piemēriem,kuru dēļ ir vērts krāt nevis uzreiz skriet un iepirkt,lai katru sezonu visu nomainītu,bet drīzāk iedvesmo paņemt kādu detaļu un to ieslidināt savā stilā,padarīt to par savu.

5)kultūras pasākumu apskats- lai visas štātītes arī būtu,uz kurieni vilkt:D:D un varbūt-jaunais pasākums ir vērtīgāks nekā kārtējais topošais kleitu pirkums?? Ir vērts padomāt.

Man vienkārši patīk šis izdevums un augšu ar to arī turpmāk!
Tātad,arī tas ir viens no manām iedvesmām.

Vēl ir Polivore.com,kurā es varu izvēlēties sev līdzīgus apģērbu gabalus un izkārtot un kombinēt tos sev labi pārredzamā veidā,taču ,tā kā tas mani nogurdina,es labāk griežu un zīmēju. daudz palīdz,jā,Pastaiga.Tur ir daudz ko griezt. Titullapas modele mani ilgi ietekmēja,līdz es viņai atkal uzdūros un ātri vien- pārnesu to uz savu iedvesmu mapi.Līdz ar vairākām citām skaistām,iedvesmas pilnām bildēm savā gaumē.

Un vēl jau- savu iemīļotāko dizaineru un stilistu ieteikumi un apskati,ko tie ikdienā nēsā. Pašlaik man topā ir Anita Altmane,un Patmalniece,kurai es sekoju Instagramā. Tas ļoti iedvesmo savākties.

nu un tagad es blakus savām iedvesmas bildēm ar ašu roku uzķēpāju savu skapja saturu atbilstošā stilā un tad man ilgi nav jādomā,kad atkal nav,ko vilkt mugurā.

Vēl palīdz mainīšanās ik pa laikam ar draudzenēm,kas ātri vien un bez lieka budžeta graušanas palīdz tikt pie klōzītes,un tam,savukārt,palīdz regulāra sava skapja kārtošana un tīrīšana-tas gan jādara katru sezonu.

Nu un vēl jau ir Pinterests un Sieviešu kluba modes pasākumu apskati un dienas štātītes korums,kas ātri vien `pavelk` uz iedvesmu:)Paldies par to!

 

 

 

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 28. novembris 2014 18:37

Cik jauks raksts! Jā, Pastaigu kādreiz es arī pirku, kad dzīvoju Rīgā, arī ļoti patika gan saturs, gan modes piemēri (Y)

hiperkeri 28. novembris 2014 10:40

es laikam nojaušu,kas par vainu. nofočēju slīpi un tad ar rīka telefonā palīdzību viņas pārgriezu,lai ir skatāmā pozā,nevis guļus un šitam laikam tas nepatīk.

hiperkeri 28. novembris 2014 10:35

Kas noticis ar bildēm,kāpēc nevar pievienot? Vismaz mēģināšu komentāros uztaisīt galeriju

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras