Kā es mīlu/lutinu savus matus!

Autors: hriita, 2011. gada 3. februāris, 10:02:53
Kā es mīlu/lutinu savus matus!

Mani ir mazliet pāri 20.Vienmēr  esmu bijusi tumšmate, un nespēju pat iedomāties, ka man kādreiz gribētos tajā ko mainīt. Bet tā nu sanāca, ka kādu laiciņu iepriekš nolēmu sevi sakopt/savākt emocionāli, apsolīju sev, ka mācīšos sevi mīlēt, sadzirdēt un sākšu dzīvot tā kā es to vēlos, un

 tādējādi manī rosošās iekšējās pārmaiņas, mudināja mainīt ko ārējā izskatā. Protams, visvienkāršāk bija ķerties klāt matiem, tā nu no tumšmates nolēmu kļūt par blondīni. Pagaidām gan esmu procesā uz to!

 

 

 

 

Mati ir pabojāti, bet es vienmēr esmu rūpējusies par tiem, lai tie izskatītos, veselīgi, dzīvīgi un kopti (arī šobrīd)!

 

Tad nu beidzot esmu tikusi pie tā, lai jums pastāstītu kā es  par tiem rūpējos :


Mazgāju matus ar profesionālo šampūnu ; Vienmēr lietoju kondicionieri; Reizi nedēļā lietoju kādu no pirktajām matu maskām ; Divas reizes nedēļā lieku matos pašgatavotu matu masku , kas sastāv no : ēdam karotes kakao pulvera+ olas+ glāzes kefīra; Reizi nedēļā (parasti svētdienās) iemasēju sāls šķīdumu matos( bet tā lai sāls nav pavisam izkususi) un tā pusi dienas cenšos nostaigāt; Pēc matu izmazgāšanas matus izskaloju ar medus ūdeni (ideja ko bija ieteikusi kāda no SK meitenēm). Tas tiešām palīdz, un mati patiesi nav ķepīgi.

 

Pēc kakao kūres matos ( tas esot jādara aptuveni 2 mēneši 2-3 reizes nedēļā), mēģināšu rozhuka ieteikto masku, kas sastāvēja no olas, medus un dadžu eļļas.

 

 

Pēc matu izmazgāšanas un masku lietošanas:


Kamēr mati vēl mitri (parasti to daru vienu vai divasreizes nedēļā) matos iemasēju placentas ampulu; Lai matu gali nešķeltos lietoju AVON serumu sausiem matu galiem; Lai mati pēc žāvēšanas nespurotos, bet būtu gludi un spīdīgi ieziežu to ar speciālu Loreal krēmiņu, ko man ieteica Frizieru Servisā.

 

 Tā nu es cenšos kopt savus dārgumus :)

 

PASTĀSTI, KĀ TU KOP SAVUS MATUS UN LAIMĒ IESPĒJU TESTĒT PLACENTAS KOSMĒTIKU!