Juvelierizstrādājumu zīmols Pandora prezentē Valentīndienai veltītu kolekciju

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2016 10:00
1544

28. janvārī tika prezentāta juvelierizstrādājumu zīmola Pandora Valentīndienai veltītā kolekcija. No kolekcijas rotas savām mīļotajām sievietēm izvēlējās sabierībā populāri vīrieši - pavārs Elmārs Tannis, aktieris Rihards Lepers, mūziķis un TV seja Ansis Klintsons un fotomākslinieks Nils Vilnis. Visi vīrieši atzina, ka līdz šim nekad nebija iedziļinājušies rotaslietu būtībā - būtiski bija izvēlēties rotas, kas katram no viņiem asociējas ar mīļoto sievieti.

Aktiera Riharda Lepera sākotnējā iecere bija atrast dāvanu mammai, tomēr pēc brīža viņa domas mainījās un viņš tomēr saprata, ka Valentīndienā jāsveic sava mīļotā meitene. Aktieris atzina, ka tikai ar taustāmu dāvanu viņš savu meiteni neiepriecinās, ka svarīgākais ir garīgās vērtības. Izvēlējies dāvanu, Lepers sāka citēt Ojāra Vācieša dzeju par mūžīgām vērtībām.
Elmārs Tannis, kurš pirms pāris gadiem izšķīrās no sievas, arī izvēlējās dāvanu savai šā brīža īpašajai sievietei. Pavāra izvēle krita uz rotaslietām, kurās attēloti eņģeļa spārni, simbolizējot Elmāra šā brīža dvēseles stāvokli.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras