Jutīgas un alerģiskas ādas kopšana - Piesakies LV produktu testam!

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 16. novembris, 16:01:04
Jutīgas un alerģiskas ādas kopšana - Piesakies LV produktu testam!

Jutīga āda un alerģiska āda, reaģējot uz gaisa un temperatūras maiņām, ātrāk paliek sārta un sausa, ar laiku var sākt lobīties un pat plaisāt. Gadījumos, kas ādai trūkst mitruma vai ūdens, tā ir dehidratējusies. Ja ādai trūkst lipīdu vai tauku, tā kļūst sausa. Tādēļ par ādas tonusu un elastību rūpējas ādas šūnās esošais lipīdu slānis, kas stiprina un padara to izsturīgāku pret ārējās vides faktoriem, kā arī normalizē ādas dabīgo mikrofloru. Bet ar to vien nepietiek! Papildus ir jāizvēlas pareizi un saudzīgi kopšanas līdzekļi, kas palīdzēs ādai justies labi.

Lai stiprinātu ādas aizsardzību, ikdienā ieteicams ādu kopt ar jutīgai un alerģiskai ādai domātiem krēmiem vai losjoniem. Svarīgi šādas ādas kopšanā ir pareiza tās attīrīšana, mitrināšana un barošana. Lai attīrītu ādu, jāizvēlas maigi attīroši līdzekļi, piemēram, šķidrās ziepes, kas domātas jutīgas ādas kopšanai un attīrīšanai. Šiem līdzekļiem noteikti ir jābūt ar neitrālu pH 5.5, kas atbilst veselas ādas dabiskajam pH līmenim. Būtiski, lai tie ne tikai attīrītu ādu, bet arī nomierinātu to un mazinātu tās jutību un iekaisumu.

Jutīgu un alerģisku ādu nepieciešams ne tikai mitrināt, bet arī pabarot. Mitrinošie līdzekļi jutīgas un alerģiskas ādas kopšanai palīdz regulēt dabīgo mitruma līmeni ādā un aizkavē tās izžūšanu. Mitrinošais līdzeklis uz ādas veido plānu, neredzamu kārtiņu, kas pasargā ķermeņa ādu no ārējiem kairinātājiem, ko rada saskare ar apģērbu utt. Ja āda ir sausa, un šķiet, ka ar mitrinošo krēmu vien ir par maz - āda aizvien lobās un ir saspringta, vērtīgi ir izvēlēties ādas kopšanas līdzekļus ar norādi PLUS, kurus ieteicams lietot vakaros pēc dušas, iemasējot mitrā ādā.

Ādas kopšanas līdzekļi ar norādi PLUS ir paredzēti jutīgas, sausas un dehidratētas ķermeņa ādas kopšanai. Tie ir nedaudz biezākas konsistences kā parastie krēmi. Šādi krēmi uzlabos epidermas izturību pret apkārtējās vides kairinājumiem un veicinās ādas dabīgu atjaunošanos, kā arī dziļi mitrinās un baros to.

Lai ķermeņa krēms vai losjons sniegtu vēlamo rezultātu, nepieciešams to lietot pareizi, t.i. to jāuzklāj uz visa ķermeņa ādas uzreiz pēc siltas dušas vai vannas, kad āda vēl ir nedaudz valga. Kosmētiskā līdzekļa aktīvās sastāvdaļas varēs dziļāk iesūkties ādā, ja tās tiks izšķīdinātas uz ādas virsmas esošajā ūdenī. Krēma vai losjona sastāvā esošās vērtīgās vielas varēs mitrināt un aizsargāt ādu. Ir svarīgi uzklāt pietiekami līdzekļa, lai nav par maz, citādi ādai nebūs komforta sajūtas. Ja būs par daudz, līdzeklis aizsprostos poras.

LV ķermeņa ādas kopšanas līdzekļi nodrošina tūlītēju mitruma piegādi epidermai, kā arī epidermas līmenī rada ūdens rezerves, lai nepārtraukti spētu reaģēt uz ādas mitruma nepieciešamību. Šie dermokosmētikas līdzekļi stimulē šūnu atjaunošanos, lai uzlabotu ādas stāvokli, kā arī aizsargā ādu no nemanāma ūdens zuduma.

Sejas un ķermeņa kopšanas kosmētika LV aptieku piedāvājumā ir droša izvēle rūpēm gan par sejas, gan visas ķermeņa ādas veselību. Šīs ārstnieciskās kosmētikas sastāvā ir alantoīns un bisabolols, kas nomierina ādu, mazina tās iekaisumu un kairinājumu, kā arī veicina dzīšanu un šūnu atjaunošanos. Savukārt no Āfrikas šī koka riekstiem iegūtais sviests ir dabiska mitrinoša viela, kas uz ādas atjauno un veido taukvielu aizsargslānīti, veicinot pašas ādas dzīšanu un atjaunošanos.

LV kosmētiskie līdzekļi ne vien maigi, bet arī efektīvi attīra, baro, stiprina un aizsargā ādu. Tā kā tie nesatur silikonus, parabēnus, smaržvielas un krāsvielas, tie ir piemēroti ikvienam - pat ļoti sausas, jutīgas un alerģiskas ķermeņa ādas kopšanai.

Svarīgi ir arī atcerēties, ka ikdienā saskaroties ar drēbēm, ko valkājam, jutīgai ādai var rasties reakcija pret to. Tāpēc veļas un trauku mazgāšanai ir jāpieverš sevišķa uzmanība. Arī zīdaiņiem un maziem berniem var būt īpaši jutīga āda, un ir svarīgi, kā ir pasargāta to āda.

LV piedāvā nealerģiskus veļas mazgājamos līdzekļus bez pievienotām smaržvielām, ar katram produktam attiecīgo pH veselīgu līmeni – gan pulverus, gan šķidros gēlus, kas pilnīgi tīri izmazgās veļu un neizraisīs alerģisku reakciju.

LV ādas kopšanas kosmētiskajā līnijā ir ļoti liels preču klāsts katram ģimenes loceklim, lai apmierinātu katru vajadzību. Kosmētiskos līdzekļus ir iespējams iegādāties Benu un Mēness aptiekās.

Šobrīd LV ģimenei Latvijā pievienojas arī veļas un trauku mazgājamie līdzekļi. Šos līdzekļus būs iespējams iegādāties Maxima XXX veikalos.

20151116160055-20164.jpg

0% smaržvielu

0% krāsvielu

100%EFEKTIVITĀTE

PIEMĒROTI VISAI ĢIMENEI.

RAŽOTI SOMIJĀ.

* Izstrādāti sadarbībā ar Somijas Astmas un alerģijas asociāciju.

Piesakies LV produktu testam!

20151116155836-39904.jpg

MAIGAS MAZGĀŠANAS PUTAS, 150 ml

Maigs putojošs mazgāšanas līdzeklis dekoratīvās kosmētikas un netīrumu notīrīšanai. Maigās mazgāšanas putas tonizē, baro un mitrina ādas virsējos un dziļākos slāņus. Sastāvā ir barojošas eļļas. Uztur ādas dabisko mitruma līdzsvaru. Piemērots pat ļoti jutīgai ādai, bez smaržvielām, bez krāsvielām.

Lietošana:

Samitrināt seju, spēcīgi sakratīt pudelīti un iesūknēt plaukstā atbilstošu putu daudzumu. Ar riņķveida kustībām mazgāt seju. Noskalot ar ūdeni.

 20151116155913-14309.jpg

24H MITRINOŠS SEJAS KRĒMS, 75 ml

Bagātīgs sejas ādas mitrinātājs bez smaržvielām un krāsvielām. Tas viegli uzsūcas, aizsargājot un nomierinot jutīgu ādu. Āda kļūst mīksta un kopta. Piemērots gan kā dienas, gan nakts krēms. Piemērots pat ļoti jutīgai ādai.

 20151116155940-76967.jpg

ANTIPERSPIRANTS AR RULLĪTI, 60 ml

Efektīvs, bez smaržvielām un krāsvielām. Saudzīgs pret padušu ādu, nekairina to. Piemērots pat ļoti jutīgai ādai.

 20151116160009-43706.jpg

BAROJOŠS ROKU KRĒMS, 100 ml

Satur daudz mitrinošu un ādu normalizējošu vielu – alantoīnu, šī sviestu. Var lietot gan pa dienu, gan pa nakti, jo krēms ātri iesūcās un neatstāj ādu lipīgu.

Lietošana:

Uzklāt uz tīrām rokām līdz pat elkoņiem. Piemērots pat ļoti sausai un jutīgai ādai, bez smaržvielām un krāsvielām.

Piesakies LV produktu testam - redakcija@sieviesuklubs.lv