Jutīgas un alerģiskas ādas kopšana

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 14. decembris, 10:45:00
Jutīgas un alerģiskas ādas kopšana

Jutīgai un alerģiskai ādai ziemas sezonā ir nepieciešama īpaši rūpīga kopšana. Reaģējot uz gaisa un temperatūras izmaiņām, āda ātrāk paliek sārta un sausa, ar laiku tā var sākt lobīties un pat plaisāt.

Par ādas tonusu un elastību rūpējas ādas šūnās esošais lipīdu slānis, kas stiprina un padara to izsturīgāku pret ārējās vides faktoriem, kā arī normalizē ādas dabīgo mikrofloru. Ja ādai trūkst lipīdu vai tauku, tā kļūst sausa. Tāpēc papildus ir jāizvēlas ādas tipam atbilstoši un saudzīgi kopšanas līdzekļi.

LV ķermeņa ādas kopšanas līdzekļi nodrošina tūlītēju mitruma piegādi epidermai, kā arī epidermas līmenī rada ūdens rezerves, lai nepārtraukti spētu reaģēt uz ādas mitruma nepieciešamību. Šie dermokosmētikas līdzekļi stimulē šūnu atjaunošanos, lai uzlabotu ādas stāvokli, kā arī aizsargā ādu no nemanāma ūdens zuduma.

Sejas un ķermeņa kopšanas kosmētika LV aptieku piedāvājumā ir droša izvēle rūpēm gan par sejas, gan visas ķermeņa ādas veselību. Šīs ārstnieciskās kosmētikas sastāvā ir alantoīns un bisabolols, kas nomierina ādu, mazina tās iekaisumu un kairinājumu, kā arī veicina dzīšanu un šūnu atjaunošanos. Savukārt no Āfrikas šī koka riekstiem iegūtais sviests ir dabiska mitrinoša viela, kas uz ādas atjauno un veido taukvielu aizsargslānīti, veicinot pašas ādas dzīšanu un atjaunošanos.

LV kosmētiskie līdzekļi ne vien maigi, bet arī efektīvi attīra, baro, stiprina un aizsargā ādu. Tā kā tie nesatur silikonus, parabēnus, smaržvielas un krāsvielas, tie ir piemēroti ikvienam - pat ļoti sausas, jutīgas un alerģiskas ķermeņa ādas kopšanai.

Svarīgi ir arī atcerēties, ka jutīgai un alerģiskai ādai var rasties nelabvēlīga reakcija, saskaroties ikdienā ar drēbēm, ko valkājam, un veicot mājokļa uzkopšanas darbus. Tāpēc veļas un trauku mazgāšanai ir jāpieverš īpaša uzmanība.

LV piedāvā nealerģiskus veļas mazgājamos līdzekļus bez pievienotām smaržvielām, ar katram produktam attiecīgo pH veselīgu līmeni – gan pulverus, gan šķidros gēlus, kas pilnīgi tīri izmazgās veļu un neizraisīs alerģisku reakciju.

LV ādas kopšanas kosmētiku var iegādāties Mēness un Benu aptiekās (Benu aptiekās šobrīd ir 1+1 akcija dezodorantam un dušas želejai. Dažās aptiekās vēl palikuši akcijas piedāvājuma iepakojumi šampūnam).

LV veļas mazgājamie līdzekļi ir atrodami Maxima XXX veikalos. Šobrīd tiem ir -20% akcija.

20151116160055-20164.jpg

0% smaržvielu

0% krāsvielu

100%EFEKTIVITĀTE

PIEMĒROTI VISAI ĢIMENEI.

RAŽOTI SOMIJĀ.

* Izstrādāti sadarbībā ar Somijas Astmas un alerģijas asociāciju.