Jūsu stils pēc 30

Intensa.pro
Intensa.pro 2. septembris 2015 16:06
2692

Kad Jums ir pāri 30 – pienāk apjukuma brīdis. Ko un uz kurieni ģērbt, ar ko un kā krāsoties, ko darīt ar matiem?
Līdz 30 gadiem varējāt tērpties gaisīgās meitenīgās kleitiņās, viegli uzkrāsot skropstas ar tušu, sabužināt nepaklausīgus matus, un – doties gan uz balli, gan uz randiņu! Turklāt mēs visas noteikti zinām, kā vēlamies izskatīties pēc 50. Būsim greznas, koptas, stilīgi un dārgi tērptas sievietes, vai ne? Ko darīt gadu starpposmā?

Tām sievietēm, kurām darbā stingri jāievēro noteikts dress-kods, ir vieglāk, vismaz saprotams, kas jāvelk uz darbu, pārējām meitenēm atliek šķirstīt modes žurnālus, meklējot atbildes un iedvesmu.

Mēģināsim tik skaidrībā, kam jāpievērš uzmanība pēc 30, lai izskatītos lieliski un atbilstoši vecumam.

Mode

Pamēģiniet no jauna paskatīties uz savu apģērba, grima un matu sakārtojuma izvēli. Daudzas sievietes līdz mūža galam nodzīvo tādās drēbēs, kādas būtu nopirkusi mamma. Parasti tas beidzas ar to, ka cilvēks iestrēgst vecmodīgās tērpu, grima un frizūru tendencēs. Jūs taču piekritīsiet, ka zilas acu ēnas līdz uzacīm un rozā lūpukrāsa šodien izskatās smieklīgi, taču 80.tajos tieši šāds grims bijis īsts modes kliedziens.

Meitenei pāri 30 ir laiks orientēties modes tendencēs, jāseko līdzi izmaiņām un jaunām modes dvesmām. Tas nebūt nenozīmē, ka no kājām līdz matiem jāģērbjas katrā jaunajā trendā, un krāsoties pēc modes žurnālos aprakstītām grima tendencēm, katru sezonu mainot to. Taču ir vērts būt lietas kursā, un iegādāties savā garderobē dažus aktuālākos modes tērpus.

after30-intensa.pro

Krāsas un silueti

30 gados jāzina, kas Jums piestāv. Apģērba silueti, kas padara Jūs slaidāku un pārvērš figūru par kāroto „smilšu pulksteni” – nav mīts, bet realitāte. Tieciet skaidrībā ar savas figūras īpatnībām, varbūt atklāsiet, ka visu mūžu darījāt kaut-ko nepareizi. Un ja 25 gadus vecai jaunietei tas būtu piedodami, tad jaunietei pāri 30 – nē!

Runājot par krāsām – veiksmīgi nomaskēt tumšos lokus zem acīm var ar konsileri, taču var arī ar pareizi piemeklētu acu ēnu un apģērbu krāsu. Tas pats attiecās arī uz grumbiņām un ādas nelīdzenumiem.

Krāsām apģērbā un grimā ne tikai jāatbilst Jūsu izskatam, bet arī mērķiem un uzdevumiem, kurus sev izvirzāt. Patīk jums tas vai nē, taču katrai krāsai piemīt sava psiholoģiskā ietekme un krāsu terapija eksistē ne bez iemesla.

Ja pašai grūti paskatīties uz sevi no jauna skatupunkta un nomainīt ieradumus, varat griezties pēc palīdzības pie profesionāla stilista, kurš sniegs konsultāciju un palīdzēs tikt galā ar krāsām un siluetiem reizi pa visām reizēm!

Aksesuāri

Jo vecāka ir sieviete, jo dārgākiem jābūt aksesuāriem! Tāpēc aizmirstiet par lēto bižutēriju, tā padara koptēlu mazāk interesantu, un bojā praktiski visus oriģinālus salikumus tērpu ansamblī.

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 3. septembris 2015 21:26

Kopumā piekrītu, protams, bet tajā pašā laikā es neteiktu, ka tieši 30 gadi ir tā robeža. Jāskatās individuāli pēc izskata, ir jaunas sievietes, kuru jaunība ļoti ātri pārtop par tādu kā tantišķīgumu, ka tiešām 31 gadā izskatās krietni vecāka kā 26. Bet ir tādas, kuru jaunība saglabājas līdz pat gadiem 35 vismaz, respektīvi, kurām šie padomi būtu aktuāli pēc gadiem 36-38. Viennozīmīgi, ka, jo vecāka sieviete izskatā, jo kopskatam jāizskatās solīdākam, pat ikdienišķās apģērbu kombinācijās kā džinsi + jaciņa. Nu neizskatās nobriedušākām (te es stabili runāju par 40gadniecēm) sievietēm plēstās un balinātās džinsenes, īsie krekliņi ar spilgtiem apdrukātiem bļembukiem.... Bet vienmērīgi tonēti gaiši vai tumši džinsi kombinācijā ar vientonīgu krekliņu izskatītos pieņemami. Tas ir runājot par banālāko salikumu, pat neiztirzājot kaut ko sievišķīgāku un eleganto.
Atsevišķu tematu varētu uzrakstīt par mini, kur tomēr skaitlim kā tādam nebūtu gluži vieta, arīdzan jāskatās stipri pēc individuālā izskata un ķērmeņa uzbūves. Ir tādas, kuras arī janībā ar mini neizskatās labi, bet ir tādas, kuras arī 40 gados ar solīdu lietišķu kostīmu, bet svārku garumu, kurš skaitās jau mini, izskatās satriecoši!

Linduchy 2. septembris 2015 20:53

Nesen FB skatījos bilded vienai plus size dāmai, kuru mēģināja saģērbt 5! dažādi stilisti. Katastrofa pēc katastrofas :D

Nikte 2. septembris 2015 20:52

Es uz to neiespringstu,kas ir to velku :D

Kerstyna 2. septembris 2015 20:05

Līdz 30 tā kā jēdz apģērbties, pēc 30 vairs nē? Kas tad nāk? Gara tumsība, ar kuru bez stilista nekādi galā netikt? Izskatās, ka stilisti bez darba palikuši, ja jāsāk reklamēties caur tādiem stāstiņiem :D

hiperkeri 2. septembris 2015 19:50

Idiosynchratic fashionistas?:)

hiperkeri 2. septembris 2015 19:50

ak,šis viss ir fufelis.
Jāģērbjas,kā tu jūties un vismaz vienam cilvēkam garastāvoklis pozitīvā ir garantēts:) Ja vēl kāds pasmaida,tevi ieraugot= nu ko,burvīgi!:)

Ciao 2. septembris 2015 16:18

praktiski jebkas ar vecumu mainās.. no lētā un daudza galā.. tiek garderobē ievirzītas paliekošas un kvalitātas lietas. Sievietei vispār pēc 30 gadiem ir daudz kas jāmaina, ja tas vēl nav izdarīs... ak grūti mums sievietēm, ja gribam izskatīties skaisti arī vecumā... jo apģēŗbs, kosmētika un dārga rotas vien neko neizmainīs..

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras