Jautājam ekspertam: Kosmētika, kas palīdz pret strijām un celulītu?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. februāris 2011 11:15
1027

 

Kura gan kaut reizi nav pārdzīvojusi par kādu celulīta centimetru vai striju parādīšanos, vai ne? Jautājam dermotologam Raimondam Karlam, Estētiskās dermotoloģijas klīnikas dermatologam, ko darīt ar šiem estētiskajiem defektiem.

 

 

Ja vēlas profilaktiski pasargāt sevi no striju veidošanās un celulīta, tad par ikdienas kosmētiku var izmantot produktus, kuru sastāva ir placentas ekstrakti.  Tie stiprinās ādas šūnas, padarot tās elastīgas un dziļi pabarotas. Bet no jau esošām strijām gan kosmētiskie preparāti pagaidām nav diez ko iedarbīgi. It sevišķi, ja problēma jau ir diezgan dziļa. „Jā, ir dažādas skaistuma procedūras pie kosmētiķiem, lai samazinātu strijas – gan lāzerķirurģijas metodes, gan ietīšanas, gan lokāli lietojami krēmi, bet uzskatu, ka vislabāk nopietnu striju gadījumā var palīdzēt tikai plastikas ķirurgi,” skaidro Raimonds Karls. Virspusēju striju gadījumā gan var eksperimentēt ar lokāli lietojamajiem produktiem.

 

Tāpat ārsts iesaka jau profilaktiski rūpēties par savu ādu, lai novērstu striju veidošanos. Visbiežāk strijas veidojas, ja mainās svars. Sievietēm kritiskais brīdis ir grūtniecības iestāšanās, bet vīriešiem – muskuļu masas palielināšanās. Tas sevišķi attiecas uz vīriešiem, kuri ļoti daudz nodarbojas ar sportu. Dakteris Raimonds Karls iesaka pirms audzēt muskuļu masu, pakonsultēties ar kādu ādas ārstu, kā muskuļus pieaudzēt tā, lai pēc tam neparādītos strijas. Jā, arī vīrieši var lietot sievietēm paredzētos krēmus, kas novērš striju veidošanos un izlīdzina jau uzradušās strijas.

 

Celulīts gan diemžēl ir tikai sieviešu problēma. Bet ievērojot aktīvu dzīvesveidu, rūpējoties par savu ādu un veicot regulāras pašmasāžas, kuru laikā iemasē dziļi ādā kādu no aktīvajiem krēmiem (piemēram, ar placentu!), problēma ar laiku var samazināties.

 

Sieviešu Kluba izvēle:

Evinal pretcelulīta krēms ar placentas ekstraktu, kurš ir bagātināts ar pretcelulīta kompleksu: parastā zirgkastaņa, efeja, Kambodžas garcīnijas un ruskusa ekstrakti – mazina apelsīna miziņas efektu, āda kļūst elastīga un mīksta, mainās ķermeņa aprises kontūras, uzlabojas siluets.

 

 

 

Evinal krēms ar placentu novājēšanai. Paātrina vielmaiņu, mazina tauku nogulsnējumus, veicina ādas izlīdzināšanos: padara to elastīgāku, novērš strijas, likvidē raupjumu, mitrina un mīkstina to, palielina masāžas efektivitāti. Veicina asinsriti un novājēšanu.

 

 

EVINAL PLACENTAS KOSMĒTIKU TAGAD VARI IEGĀDĀTIES ARĪ SIEVIEŠU KLUBA INTERNETA VEIKALĀ. LAI TO NOPIRKTU, SPIED ŠEIT.

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu cīnies ar celulītu un strijām?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
14. februāris 2011 16:05

Vēl nekur nav pierādīts, ka parabēni ir kaitīgi.

14. februāris 2011 12:37

Nez,sastāvā ir parabēni un citādas kaitīgas vielas?

12. februāris 2011 00:10

Karls: "Celulīts gan diemžēl ir tikai sieviešu problēma." Nu gan, nu gan... Nopētiet savus vīriešus.. Nu nav tā tikai sieviešu problēma. Var tam piekrist tikai tādā ziņā, ka par to uztraucas tikai sieviets :D

kosmetologe 11. februāris 2011 16:06

Piekrītu dr. Karlam, ka radikāli un patiešām 100% strijas likvidē tikai plastiskā ķirurģija. Viss pārējais ir tikai ādas stāvokļa uzlabošana, bet ne atbrīvošanās no strijām. Man praksē gan ir labi rezultāti redzēti ar mezoterapiju jeb biorevitalizāciju. Tas ir homeopātisku līdzekļu iešļircināšana striju skartajos rajonos, tādējādi veiconot ā'das šūnu reģenerācijas, atjaunošanās procesus. Un vēl ļoti būtiski atcerēties - jo vecākas strijas, jo sliktāk padodas jebkādai metodei, izņemot protams ķirurģiju.

inguce 11. februāris 2011 15:32

more- uz MK Tev privāta ziņa ;)

11. februāris 2011 14:54

Ir Evinalam krēms pretstriju profilaksei.

laimeszibsnis 11. februāris 2011 14:53

Neesmu dzemdējusi vai arīdzan strauji zaudējusi svaru, bet man jau sen ir strijas. Nespēju īsti iedomāties to iemeslu. Varbūt vainojams tas, ka iztrūka fiziskās aktivitātes un liela daļa laika tiek pavadīta sēžot :( laikam jāsamierinās ar šo faktu. Lai gan ceru atrast kādu iedarbīgu līdzekli, lai vismaz nepalielinātu jau esošo striju daudzumu.

sandija 11. februāris 2011 14:15

Jana, varbūt Tu vari palīdzēt more?

more 11. februāris 2011 14:07

Apskatījos SK veikalā - ir tikai pretcelulīta krēmi. Vai ir tāds Evinal krēms, kurš būtu tikai kā pretstriju krēms?

more 11. februāris 2011 14:05

Man ar strijām cīnīties palīdzēja Lierac pretstriju gēls. Tagad jaunatklājums ir Weledas pretstriju eļļa.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras