Jautājam dermatoloģei: cik efektīva ir placentas kosmētika?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 28. janvāris 2011 11:00
1683

Dr. Māra Rone – Kupfere uzskata, ka kosmētiku ar placentas ekstraktiem var ierindot līdzvērtīgās pozīcijās ar jebkuru citu pretnovecošanās kosmētiku. „Bet tā nav kā Bittnera balzāms, kurš der visiem! Vienai sievietei šī kosmētika patiks, citai ne īpaši,“ tā speciāliste.

Sieviešu Klubam stāsta dr. Māra Rone - Kupfere

Tā ir taisnība, ka placentas ekstrakti kosmētikā palīdz ādai aizkavēt novecošanās procesus un izlīdzina jau esošās grumbiņas. 

„Ja sieviete lieto mājās kosmētiku ar placentas ekstraktiem, tad jāsaka godīgi – tie nav pārāki par citiem pretnovecošanās vai mitrināšanas līdzekļiem. Tie ieņem līdzvērtīgas pozīcijas.

Protams, ja mājas kosmētiku apvieno ar salona procedūrām, kurās izmanto placentas ekstraktus, tad āda iegūs vairāk. Mēs taču paēduši būsim vairāk, ja ēdīsim maizi ar gaļu, nevis tikai maizi. Līdzīgi ir arī ar ādu,“ skaidro Māra Rone – Kupfere.

Šobrīd kosmētikā izmanto divu veidu placentas – no augu un no dzīvnieku valsts iegūtas. Salīdzināt tās savā starpā, kura ir efektīvāka, nevar. Ja ražotāji ir izgājuši visas vajadzīgās pārbaudes, ieguvuši sertifikātus un atsaucas uz zinātniskiem pētījumiem, tad droši var šo kosmētiku lietot.

Kā noteikt, vai manai ādai der kosmētika ar placentu? Viens no variantiem – konsultēties ar savu kosmētiķi vai ādas ārstu un pajautāt, kādu kosmētiku vislabāk būtu lietot tieši tev. Bet otrs variants – mēģināt šo kosmētiku uz savas ādas. Ja ir sajūta, ka ādai šī kosmētika patīk, to var turpināt lietot ilgstoši.

Sieviešu Kluba izvēle:

Evinal kosmētika ar placentas ekstraktu. Tā kosmētikas tirgū pazīstama jau no 2000. gada. Visi kosmētiskie līdzekļi ar placentas ekstraktu ir attīrīti no hormoniem, atbilstoši Eiropas Savienības prasībām kosmētikas produkcijai. Evinal ieguvusi speciālistu augstu novērtējumu un pirmoreizi tā tika sertificēta Krievijā, „Skaistuma Institūtā“.

Sejas kopšanas produkti maksā Ls 14 līdz 15.

zmēģini dienas un nakts krēmu ar placentu. Dienas krēms ar placentu ieteicams nobriedušas ādas kopšanai, kurai ir tendence uz grumbiņu veidošanos, tvirtuma, mīkstuma un tonusa zaudēšanu. Placentas ekstrakts baro, mitrina, atjauno ādu, nodrošina spēcīgu skābekļa apmaiņu un aizsardzību pret ārējās vides faktoriem.

 

Bet atjaunojošais nakts krēms pret grumbām nodrošina kompleksu ādas kopšanu, iedarbojoties uz ādu nakts miega laikā. Stimulē piecas pamatfunkcijas, kuras nodrošina ādas jaunavīgo izskatu: atjaunošanu, mitrināšanu, barošanu, skābekļa apmaiņu un aizsardzību pret ārējās vides faktoriem.

 

Krēms plakstiņiem ar placentu profilaktiski palīdz pret jaunu lielu un sīku kronciņu veidošanos, kā arī mazina jau esošās krunciņas. Mīkstina un baro ādu, nodrošinot krunciņu ātru un izteiktu novēršanu.

 

Ja ādai jau izteikti redzamas grumbiņas, izmēģini „Evinal” krēmu – liftingu ar placentu. Tas nodrošina trīskāršu iedarbību pret ādas novecošanās pazīmēm: atjauno sejas ovāla kontūras un savelk sejas ādu, mazina krunciņas un novērš jaunu krunciņu veidošanos.

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādus pretnovecošanās produktus tu lieto?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
snowjr 18. februāris 2011 22:07

Man vislabāk patīk Evinal gēls sejas mazgāšanai - āda paliek tāda maiga. Starpcitu, eveikalā www.bestpresent.lv Evinal var nopirkt var kādiem 2-3ls lētāk kā citur..

svabits 28. janvāris 2011 12:08

I look forward to :-)

kintijasieviesuklubslv 28. janvāris 2011 12:03

svabit, pirmdin jau no rīta tava dāvaniņa būs redakcijā! tā kā varēsi nākt tai pakaļ :)

svabits 28. janvāris 2011 11:20

es gaidu kad saņemšu savu test produktu lai varu savu viedokli uzrakstīt, patiešām esmu ieinteresēta :-)

jana 28. janvāris 2011 11:12

Serumus un krēmus ar kolagēnu, retinolu un skābēm.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras