Jaunums - regulējama un droša ādas slīpēšana

6. jūnijs 2012 00:00
435

Kā viena no šī brīža aktualitātēm un inovācijām skaistumkopšanas pasaulē ir mikrodermabrāzija jeb neķirurģiska un neagresīva metodika, kas piedāvā regulējamu un drošu ādas slīpēšanu! Vai par to jau esi ko dzirdējusi? 

Sekojot jaunumiem, arī kosmetologi savās procedūrās izmanto šādas iekārtas, tādējādi piedāvājot klientiem profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu.

Mikrodermabrāzija ir kļuvusi par lielisku alternatīvu lāzera slīpēšanai un ķīmiskajam pīlingam, jo tai praktiski nav kontrindikāciju un nevēlamu blakusparādību.

Tā ir ātra un nesāpīga metode, kas neprasa nekādu iepriekšēju ārstēšanu vai vietējo anestēziju, tādēļ pacienti ir apmierināti un novērtē tās rezultātus jau uzreiz pēc procedūras.
Mikroabrāzija tiek izmantota tad, ja ir blāva sejas krāsa, aizsērējušas poras, sabiezināti epidermas augšējie slāņi, pigmenta plankumi, ar novecošanos saistītas izmaiņas ādā, akne un pēc-aknes (ieskaitot pinņu atstātās rētas), to izmanto arī striju samazināšanai un likvidēšanai.

Šīs metodes pamatā ir ādas atjaunošanas process, jo ādas slīpēšana veicina ādas šūnu atjaunošanos.

Dimantu mikrodermabrāzija (MDA) ir atmirušo ādas šūnu noņemšana ar dimanta uzgaļiem, kuras procedūras gaitā uzreiz iesūc vakuumsistēma. Pateicoties uzgaļu daudzveidībai, šī hipoalergēnā procedūra ar dimantiem var tikt pielietota dažādiem ādas rajoniem – sejai, ieskaitot arī acu zonu, dekoltē un ķermenim.

Panāktais efekts pēc dermabrāzijas procedūras ir tik acīmredzams, ka klients ādas kvalitātes uzlabojumus pamanīs jau pēc pirmās procedūras. Lai sasniegtu rezultātu, kurš saglabāsies ilgstoši, ir vēlams iziet sešu procedūru kursu ar divu nedēļu intervālu.

Rezultātā klienti iegūst izlīdzinātu ādas reljefu, gludu ādas virsmu, viendabīgu ādas krāsu, mazāku krunciņu dziļumu, lielāku ādas elastību, sašaurinātas poras un pamanāmu liftinga efektu.

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ādas kopšanai paredzētas procedūras šajā vasarā apmeklē tu? Vai kādreiz esi izmēģinājusi arī ādas slīpēšanu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras