Jaunums no Alterna Caviar Anti-Aging: Bond Repair

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. janvāris 2019 10:38
559
Zīmols ALTERNA iepazīstina ar BOND REPAIR līniju 

Jums vairs nenāksies sapņot par skaistiem, mirdzošiem un vijīgiem matiem vai apbrīnot Holivudas dīvu brīnišķīgās matu cirtas, jo ALTERNA piedāvā iespēju jūsu sapni par apskaužami skaistiem matiem pārvērst realitātē. Šis revolucionārais zīmols, ko iecienījuši pircēji un profesionāļi visā pasaulē, lepojas ar īpašām luksusa sastāvdaļām - kaviāra, šampanieša un bambusa ekstraktiem, kendi un trifeļu eļļām. Svarīgi, ka ALTERNA savos produktos neizmanto sulfātus, parabēnus un citas kaitīgas vielas. Izbaudiet īpaši efektīvas, ilgtspējīgi iegūtas sastāvdaļas, kas apvienotas elegantās, greznās tekstūrās un papildinātas ar izsmalcinātiem, individuāli izmeklētiem aromātiem. Lutiniet sevi ar jutekliskām matu kopšanas pieredzēm.

Nopērkams u/v Stockmann un Douglas

BOND REPAIR līnija

ALTERNA BOND REPAIR līnijā izmantota CAVIAR BOND ENFORCING tehnoloģija, kas ir īpaši izstrādāta matus atjaunojoša tehnoloģija, kas aizver ķīmisku procesu un fizisku bojājumu ietekmētas matu virsmas šķiedras. Rezultātā tiek atjaunotas disulfīda saites,matu stāvoklis ir noturīgāks, mati ir stiprāki un izturīgāki.

Līnija piemēroa visiem matu tipiem un arī bojātiem matiem.

Restructuring BOND REPAIR matus atjaunojošs šampūns 
Šis matus atjaunojošais šampūns maigi, bet vienlaikus efektīvi attīra matus no veidošanas līdzekļu paliekām, liekā taukainuma un netīrumiem, vienlaikus palīdzot stiprināt matus, nodrošinot svaiguma sajūtu un izskatu. Ir pierādīts, ka šampūns, regulāri lietojot kopā ar Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair kondicionieri un 3-in-1 Sealing serumu, samazina matu lūšanu un matu galu šķelšanos par līdz pat 99%.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%
• maigi attīra un stiprina bojātus matus
• atjauno un aizsargā bojātus matus.

Restructuring BOND REPAIR matus atjaunojošs kondicionieris 

Šis matus atjaunojošais kondicionieris padara bojātus, trauslus matus mīkstākus un vieglāk kopjamus, kā arī aizsargā tos no turpmākiem bojājumiem. Bagātīgajā sastāvā ietilpst iedarbīgas atjaunojošas izejvielas, kas baro, stiprina matus un novērš to lūšanu un matu galu šķelšanos. Ir pierādīts, ka kondicionieris, regulāri lietojot kopā ar Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair šampūnu un 3-in-1 Sealing serumu, samazina matu lūšanu un matu galu šķelšanos par līdz pat 99%.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• atjauno un aizsargā bojātus matus
• mitrina un aizsargā no turpmākiem bojājumiem.

Restructuring BOND REPAIR matus atjaunojoša maska 
Šī ar Caviar Bond Enforcing tehnoloģiju bagātinātā matu maska dziļi ietiecas matos, lai tos intensīvi mitrinātu un atjaunotu. Bagātīgais, mitrinošais sastāvs palīdz atjaunot bojātus matus un to dabīgo stāvokli. Dziļi atjaunojošā maska nogludina matu virsmu, mitrina, padara tos elastīgus un mirdzošus. Mati kļūst veseli, stipri un spīdīgi. Ideāli piemērota iknedēļas matu terapijai bojātiem, pārlieku apstrādātiem matiem.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• mitrina, piešķir spīdumu un padara matus
mīkstus
• dziļi atjauno un kopj matus

Restructuring
BOND REPAIR matus atjaunojoša nakts maska
 

Skaistuma miega laiku jāizmanto lietderīgi! Šis matus atjaunojošais un aizsargājošais sastāvs ar Caviar Bond Enforcing tehnoloģiju atjauno matus, kad tas ir visvairāk nepieciešams – naktī, kad mati atjaunojas pēc dienas laikā piedzīvotajiem bojājumiem. Nakts kopšana nogludina mata virsmu, atjauno matu dabisko stāvokli gan no iekšpuses, gan ārpuses, ļaujot pamosties ar glītām cirtām. Klīniskie testi pierāda, ka miega laikā maska palīdz atjaunot matus, vienlaikus samazinot to lūšanu un matu galu šķelšanos par līdz pat 99%.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• palīdz nakts laikā atjaunot bojātus matus
• uzreiz iesūcas matos, nenosmērējot spilvenu vai palagu.

Restructuring BOND REPAIR trīs vienā matus atjaunojošs serums 
Šis matus atjaunojošais serums palīdz atjaunot bojātus un novecojošus matus, kā arī aizsargā tos no turpmākiem bojājumiem. Trīskāršas iedarbības koncentrētajā sastāvā ietilpst biomimētisku aminoskābju un lipīdu maisījums, kas imitē matu dabisko ķīmisko sastāvu, kā arī palīdz dziļi atjaunot, uzlabot un aizsargāt matus. Ar Caviar Bond Enforcing tehnoloģijas palīdzību serums ātri atpazīst plaisas un bojājumus uz mata virsmas, nekavējoties aizpilda tos un kavējot jaunu bojājumu rašanos. Ir pierādīts, ka serums ievērojami nogludina matus un samazina to lūšanu un šķelšanos par līdz pat 99%.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• aizsargā: aizkavē turpmāko bojājumu rašanos
• nogludina: rezultāts ilgst līdz pat 10 mazgāšanas reizes.

Restructuring
BOND REPAIR matus atjaunojošas putas
 

Šis vieglas konsistences, tomēr intensīvi atjaunojošais, aizsargājošais un sagatavojošais kopšanas līdzeklis palīdz uzlabot bojātus, trausus matus un aizsargā tos veidošanas laikā. Pirms veidošanas daudzfunkcionālās matu putas vienlaikus arī stiprina, nogludina, padara mīkstākus un aizsargā matus no karstuma apstrādes bojājumiem, kā arī atsķetina matus. Aizsargā no karstuma līdz pat 232°C.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• sagatavo matus veidošanai un aizsargā tos
• dziļi atjauno ļoti bojātus matus

Restructuring BOND REPAIR matus atjaunojošs proteīnu krēms 
Šis matos atstājamais proteīnu krēms dziļi ietiecas matu struktūrā, pateicoties Caviar Bond Enforcing tehnoloģijai. Atbalsta un atjauno sausus, trauslus matus, kā arī nogludina raupjo matu virsmu, ko izraisījusi ķīmiska apstrāde, žāvēšana ar fēnu, novecošana un vides ietekme. Atjaunojošā un barojošā kopšanas līdzekļa sastāvā ietilpst hidrolizēts keratīns un dabiskiem peptīdiem līdzīgas izejvielas, kas uzlabo matu izturību, atvieglo to savaldīšanu, kā arī mitrina, nepadarot tos smagnējus.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• nogludina un atjauno porainus, raupjus matus
• aizsargā no turpmākiem bojājumiem.

Restructuring
BOND REPAIR matus atjaunojošs karstuma aizsardzības sprejs
 

Ar vitamīnu kompleksu bagātinātajā karstuma aizsardzības sprejā ietilpstošā tehnoloģija Caviar Bond Enforcing Technology ļauj iedarbīgajām vielām dziļi ietiekties matu iekšienē, lai aizsargātu tos no karstuma izraisītiem bojājumiem, vienlaikus tos stiprinot un nogludinot. Izveido aizsargājošu slāni, kas palīdz novērst matu lūšanu un savelšanos, mati kļūst mīksti, vieglāk savaldāmi un ieveidojami. Ir klīniski pierādīts, ka šis karstuma aizsardzības sprejs stiprina un aizsargā matus no karstuma līdz pat 232°C, kā arī samazina matu lūšanu līdz pat par 99%.

GALVENIE IEGUVUMI:
• samazina matu lūšanu par līdz pat 99%*
• aizsargā matu no karstuma līdz pat 232°C
• atjauno un aizver mata apvalku.

20190121103809-27160.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras