Jaunums: bio atjaunošana matiem

31. janvāris 2012 00:00
1231

Ja biežas matu krāsošanas, balināšanas vai ilgviļņu dēļ matu gali ir sausi, nespodri un šķeļas, noteikti izmēģini inovatīvo matu kopjošo procedūru - Bio atjaunošana matiem, kuru piedāvā salons "Art'e Studio". 

 

 

 “Bio atjaunošana matiem” - tas ir kā dabas spēks tavos matos!


 

Procedūras laikā tiek izmantoti ALFAPARF Milano matu kopšanas produkti. Tā ir atzīta kā viena no līderiem kosmētikas ražošanas nozarē, šī preču zīme ir ļoti populāra daudzās pasaules valstīs.

 

Ar ko īpaša ir tieši šī procedūra?

 

Bojāti un lūstoši mati palikuši senā pagātnē. Dabas spēks no Midollo di Bamboo atklāj jaunas iespējas bojātu matu atjaunošanā. Bambusa serdes ekstrakts atjauno minerālu sāļu saturu matos un sniedz tiem spēku un elastīgumu;

 

proteīni atjauno matus no iekšpuses; lipīdi nostiprina starpšūnu struktūru; minerāli nogludina matu virsmu.

 

Atkarībā no matu bojājumu pakāpes tiek piedāvātas 3 profesionālas matu bio atjaunošanas programmas:

 

auksta rekonstrukcija matiem ar viegliem bojājumiem;

 

karsta rekonstrukcija bojātiem matiem;

 

auksta un karsta kauterizācija ekstremāli bojātiem matiem.

 

Nesteidzieties nogriezt bojātus matus, pamēģiniet Midollo di Bamboo līnijas matu atjaunošanas produktus un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par sasniegtajiem rezultātiem!

 

Cena Ls 25 - 35 (atkarībā no matu garuma).

 

Iepazīsties ar Midollo di Bamboo produktiem tuvāk!

 

Produktus var lietot mājas apstākļos, lai arī ikdienas kopšanā tavi mati saņem maksimālu labumu. 

 

 

RESTRUCTUTING SHAMPOO
Atjaunojošs šampūns


Atjaunojošs šampūns – pirmais līdzeklis Bio atjaunošanas programmā vājiem, bojātiem matiem. Efektīvs šampūns, bagātināts ar visnepieciešamākajām minerālvielām, kas piedalās matu šķiedras atjaunošanas procesā. Oligo elementu Nano komplekss atjauno galvenos minerālsāļus, tikmēr Bambusa serdes dabiskie ekstrakti atjauno matu stiprumu, elastīgumu un gludumu. 

 


RECHARGING MASK

Atjaunojoša maska

 

Maska, kas atjauno un stiprina trauslus, vājus un bojātus matus. Bambusa koka sastāvdaļas iedarbība nodrošina pilnīgu matu struktūras atjaunošanu. Pēc regulāras lietošanas mati kļūst veselīgi, spīdīgi un viegli ķemmējami.

 

RENEWAL LOTION
Atjaunojošs losjons

Līdzeklis, kas nav jāizskalo, atjauno un spēcina ļoti bojātus, trauslus un vājus matus. Bagāts kokteilis ar oligo elementiem. Regulāra lietošana atjaunos matu veselību, skaistumu un dabiskumu līdz pat 100%.DAILY REPAIR
Izsmidzināms līdzeklis matu atjaunošanai un ieveidošanai


Neskalojams līdzeklis trausliem un ļoti bojātiem matiem, ko izmanto kā pēdējo līdzekli visā matu atjaunošanas procesā. Tas aizver kutikulu un izveido aizsargslāni. Šī līdzekļa sastāvdaļas nodrošina matu gludumu, mitrināšanu un tūlītēju spīdumu. 

  

CAUTERIZATION SERUM
Kauterizācijas serums

Profesionāls līdzeklis, kuru izmanto tikai salonos ļoti bojātu un novājinātu matu atjaunošanai. Termo aktīva iedarbība novērš matu visdziļākos bojājumus, kad kauteriāzijas laikā tiek atjaunota matu iekšējā struktūra. Bambusa serdes sastāvs, kopā ar hidrolizētiem proteīniem, izveido ietvaru matu struktūras atjaunošanai. Tajā paša laikā, speciāla siltuma aktīva atjaunošana procedūra vienlaicīgi no jauna piepilda zaudētos proteīnus, atjaunojot iepriekšējo matu elastīgumu, pretestību un aizsargā matu kutikulu termo kohēzijas procesā.

  

PRO - CONCENTRATE
PRO - Koncentrāts


Koncentrēts līdzeklis ļoti bojātu un novājinātu matu atjaunošanai. Koncentrāts, kuru izmanto tikai salonos, garantē maksimālu matu atjaunošanu. Atjauno matu iekšējos bojājumus, lipīdu saites, uzturot saliedētību starp kutikulu un korteksu, kā arī atjauno kapilāru virsmu, kura paliek gluda un elastīga. Bagātīgi satur bambusa serdes ekstraktu, kokvilnas eļļu un hidrolizētus proteīnus, kas atjauno matu šķiedras iekšējo struktūru, kā arī matu stiprumu, dzīvīgumu un elastīgumu. THERMAL FILLER COLOR
Termālais fileris Color

Koncentrāts, kas nodrošina profesionālu kopšanu un dziļu atjaunošanu bojātiem – krāsošanas vai balināšanas novājinātiem matiem. Aktīvā termo formula ārstē bojātos matus, atjaunojot „tukšās matu” šķiedras. Nogludina matu virsmu no saknēm līdz matu galiem. Satur phyto-keratīnu, dārzeņu keratīnu ar dziļu iekļūšanas spēku, kas piepilda matu bojātās šķiedras. THERMAL FILLER FORM
Termālais fileris Form


Profesionāls līdzeklis, kuru izmanto tikai salonos bojātiem matiem pēc ķīmiskas iztaisnošanas vai ilgviļņu veidošanas. Termo aktīva iedarbība novērš matu visdziļākos bojājumus un kauterizācijas laikā tiek atjaunota matu iekšējā struktūra. Pamatā ir lavandas ēteriskā eļļa. Satur fito-aminoskābes, kas veido saiknes starp matu šķiedru un keratīna slāni. Atjauno iepriekšējo matu elastīgumu un aizsargā matu kutikulu termo kohēzijas procesā. Filler Form samazina procedūras laiku un pastiprinā efektu. 

 

 


Procedūru atradīsi Skaistumkopšanas salonā - fotostudijā "Art'e Studio", Mārupes iela 5, Rīga.

 

tālr. 67613117, 67277016
mob. 20266025

 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ruudza 26. janvāris 2012 15:18

izmēģiniet firmas BIOTEC šampūnu !

leksija 26. janvāris 2012 11:16

Par sādu procedūru nemaz nebiju dzirdējusi. Izklausās labs! Man gan nav sabojāti mati (vismaz pati neko īpasi neredzu), bet tā kā tos regulāri krāsoju, tad apzinos, ka vajadzētu tos palutināt :)

emmucis 26. janvāris 2012 10:10

Šo es izmēģināju! Rezultāts tiešām IR!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras