Jauns blogu konkurss: kāda ir tava skaistuma recepte šopavasar?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 4. maijs 2011 07:00
916

No  2. maija līdz pat nākamajai pirmdienai, 9. maijam Sieviešu Klubā notiek jauns blogu konkurss, kurā aicinām tevi dalīties savā pavasara skaistuma receptē! Varbūt tev ir kādas sejas maskas vai pašgatavota skrubja receptes atklājums? Dalies savos atklājumos arī ar citām Sieviešu Kluba meitenēm!

 

 

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

 

Pa soļiem jāuzraksta sava skaistuma recepte, ja iespējams, blogam jāpievieno arī fotogrāfija un noteikti jāpamato, kādēļ šī skaistuma recepte tev ir tik iemīļota un aktuāla tieši šobrīd. Kādu labumu tā dod tavai ādai? Cik izmaksā? 

 

Kad blogs uzrakstīts, iesūti to Sieviešu Klubam, spiežot šeit. 

 

Kā noteiksim blogu konkursa uzvarētāju?

Redakcijā izvērtēsim, kurš skaistuma padoms šobrīd (pēc sezonas) mūsu sejas un ķermeņa ādai ir visaktuālākais, izvērtēsim oriģinalitāti un arī ieguldīto darbu. Tiks ņemtas vērā arī jūsu atsauksmes komentāru sadaļā. 

 

Ko dāvināsim uzvarētājai?

Blogu konkursa uzvarētājai dāvināsim PHYSIOGEL krēmu sausas, jutīgas un kairinātas ādas kopšanai.

 

Vairāk par PHYSIOGEL produktiem lasi šeit!

{fotoblog:1540}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 4. maijs 2011 21:56

Es arī skrubējos ar kafiju, bet man kaut kā āda niez, bet seju nekādā gadījumā, jo āda paliek pleķaina un skats ir nepatīkams.

lauritta123 4. maijs 2011 16:44

es jau gadiem lietoju vislētāko, ērtāko, un reāli efektīvāko skrubi sejai (man ir rupja sejas āda, lielas poras, kas ātri pieskrien pilnas ar netīrumiem, bet mazgājot seju ar dažādiem līdzekļiem atkal cita nelaime- āda sāk lobīties. tāpēc iztieku ar ūdeni, lai ik rītu, vakaru noskalotu, bet nedēļā reizi ādu riktīgi izskrubēju- nosēžos karstā vannā, nokarsējos, un pie reiz izskarubējos- skrubis ir maltas kafijas biezumi (izskaloti caur sietu), sagatavoju 3 porcijas- saberu trauciņā, glabāju 3 ned.ledusskapī, pēc tam, ja paliek pāri metu ārā, gatavoju jaunu. Lai ērāk skrubēties, kad saberu plaukstā biezumus, uzpilinu 2 piles dušas želejas, ar pirkstu visu saputoju un skrubinu seju, kakla un dekoltē zonu , plecus, citreiz arī izmantoju pēdu, potīšu skrubēšanai. Tad pačuču vannā, noskaloju visu nost, tad leiku mirtinošu krēmu uz sejas (lai āda nesavelkas) un gatavs! nākošā dienā seja gluda kā spogulis (neiesaku procedūru veikt dienā, kad pēc tam kaut kas ieplānots, jo āda var būt sārta, pleķaina, samocīta. Šim skrubim vēl kāda laba nianse- kolosāla sejas masāža un kafijas tonuss!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras