Jaunā gada apņemšanās.

Autors: hiperkeri, 2017. gada 14. janvāris, 21:45:22
Jaunā gada apņemšanās.

Sveikas,dāmas!

Tā kā šogad rakstu pirmo reizi- sūtu jums visām laimes vēlējumus- lai piepildās viss,kas plānots,bet uz priekšu lai tiek plānotas vēl episkākas lietas:) Un vēl kādu ceļojumu pa virsu!:):)

Pagājušā gada nogale un šī gada sākums man ir bijis no klubiņa puses kluss,saucu to kā hibernācijas (lasi,hipernācijas) režīmu, kurā es noformēju savas domas, idejas un mērķus savā plānotājā- atceries? Rakstīju,ka šīgada plānotājs 100% tika veidots manis pašas un ,kā jau teicu- neesmu jutusies vēl produktīvāka kā tagad. Es padaru visu oficiālu ,paziņojot, ka reizi nedēļā katru nedēļu es rakstīšu rakstus SKlubiņā,un tas nozīmē, ka esmu jau 2 rakstus parādā. Tā kā parāds nav brālis, tad jau pavisam drīz gaidi tos no manis. Un tad nedēļas beigās- jauno plānoto. Man jau dažas idejas ir:)

Ko esmu sadarījusi?

Vai, par to tak arī būs atsevišķi jāstāsta!

Nedēlas piedzīvojums un lielākā atklāsme-

oh,šis ir sulīgs! Piektdien,kā vienmēr, skrēju uz transportu,lai brauktu uz darbu Rīgā. Skriet pa ledu nav labi! Atskārsme numur 1. Var paklupt! Un tad notika ļaunākais iespējamais. Iekritu kakā! Iedomājies??:D Es ceru,ka suņa?!? Tā kā jutu,ka apkārt tomēr ir cilvēki, tas,tīri instinktīvi prasīja reakciju(nu,kā maziem bērniem),nu,no manis bija tāds ļoti stiepts- ouuu nēēē! Man ļoti noveicās. bija sniegs un auksts. Pat kaku brīdī tu saproti,ka esi reti veiksmīgs,jo kaka bija sasalusi,tāpēc ar sniega lēveni varēja legingus notīrīt. Jā,tas bija ceļgals,kurš bija kakā. Tā kā man bija kokvilnas legingi,tad sapratu, nu,nekas, pa ceļam ieiešu veikalā , nopirkšu vietā ko labāku . Jo es jau nu neesmu tā dāma,kas apstāsies, vai, trakāk - ies atpakaļ! Nē,es dūru tik uz priekšu. Transportā sasniegotie legingi nožuva, jāsaka- atkal,laimīgi- pēc kakām neoda. Tomēr ieskrēju pa ceļam Zapingā- Ha! Tur bija priekšā siltie legingi! Paķēru tos! Vakarā uznāca lielāks sals un es biju ļoti laimīga, ka biju iekritusi kakā un nopirkusi siltākus legingus, kurus darbā pārvilku. Atziņa- ja tev ir slikti, atceries- uz līdzena ceļa vari paklupt un iekrist mēslos. Nu tad gan ir sū***i. :D:D Bet tas tikai liecina to,ka esi reti laimīgs cilvēks, jo pēc tam jau tiešām vairs sliktāk nebūs:D:D:D

Ai:)

Mēneša gardums-

20170114210802-43209.jpg

Lielisks firmas Dio gardums. Vai kāds zina, kurā veicītī šo var dabūt? Jo šo paranormāli lielisko mantu dabūju darbā, kad kolēģe par mani bija padomājusi un `smiltsērkšķu` čalim priekš manis šo bija paķērusi. 

Šī ir kā vegāna alternatīva saldummīļiem,kas vēl atceras, kā biezpiensieriņš Kārums garšoja. Nu baigi labais!

20170114211008-77586.jpg

Vēl es esmu sākusi adīt! kā nedēļu pirms ziemīšiem,tā līdz šim brīžam ir tapuši 6,5 sieviešu un vīriešu pāri un 3 bērnu pāri cimdu. Te pāris smukuļu,kuri tika svētkos uzdāvināti.

20170114211142-97545.jpg20170114211216-21681.jpg

pēdējie ir manis pašas pirmais pāris. Es vilku tos visu laiku un arī tad, kad lielais sals bija , man bija ļoti labi rokām. Varu palepoties, jo man nav apsaldētas rokas un nav pat mazāko pazīmju kā parasti ziemās bija, jo ,kad mazgāja rokas, siltā ūdenī parādījās aukstumpumpiņas vai kas tamlīdzīgs- sīki,sarkani punktiņi uz visvairāk apsaldētajām vietām. Vai dēļ cimdiem,vai saules aizsargkrēma,ko lietoju katru reizi,kad dodos ārā (tik un tā,arī ar visiem cimdiem:D),bet man plaukstas ir perfekto. 

Tad uz jauno gadu es izmēģināju savu roku trakulībās ar kosmētiku. Es biju organizātoriskā puse disko ballei ar draugiem un piedāvāju savus spēkus ar meiteņu pucēšanu,kas rezultējās `Rondas saloniņā` norises vietas vannas istabā:):):) Pirms jaunā gada es diezgan daudz pētīju disko ēras reklāmas, slavenības, Studio 54 stilu un trakas,trakas lietas viņi darīja. Protams ,vienmēr cauri laikam ir `dabīgās dīvas,` taču, ja jau man ir arsenāls, tad man ir arī ko piedāvāt tām,kuras vēlējās ko pavisam kreizī. Tad nu pirms jaunā gada uztaisīju `portfolio`- daudzās vietās redzētus `looks` un no trakākajiem rādīju meičukiem,ko lai izvēlās. Tā kā es pati sapratu,ka disco galīgi,nu galīgi nav man, tad daudzos gadījumos es jaungadā taisīju`vienkārši skaistas acis`, nevis autentiskos paskatus,ja to tā var saukt:D:D

Tad te nu mani eksperimenti. Dažs sanāca, dažs pavisam traks. Nu tādi tie 70 tie ir.

20170114212129-38304.jpg

Pati Ronda jaungada rītā. Vakarā biju mazgājusi matus un tajos sējusi `bantu knots`- bantu mezglus. Ja gribi zināt,kas tas ir- http://www.huffingtonpost.com/2015/05/28/bantu-knots-mini-buns-difference_n_7452532.html

Nu un,tādus iztinot,sanāk afro.

Labi. Tagad tīrais prieks ar kosmētikas testiem.

20170114212442-50932.jpg

Diana Ross bija redzama zilās ēnās un pēc tam es tās zilās ēnas redzēju pilnīgi visur. Ak jel,tagad es uz zilo krāsu vairs paskatīties nevaru:D

20170114212539-47939.jpg

un zaļais. Šermuļi...

Jāsaka, ka ar kosmētiku es parasti spēlējos vakarā, kad pēc rezultāta varu uzreiz to visu nomazgāt. Bet,ja ok sanācis- uzņemu bildi un līmēšu savā albūmā,lai pēcāk atcerētos.

Nu tā!

Pēc jaunā gada, meiteņu iedvesmota, aizgāju uztankoties vēl pēc kosmētikas- dažām ēnām, ilgnoturīgām lūpu krāsām un otām. Kopš tā brīža man ir par pakāpieniņu augstāk labāka noturība un pludināšana. Sanāk ļoti pludīgi.

Šīs otas ir super. Paese Numuri 1,4,11,10. Kontūrota, pūderota(tā galā ir spici noapaļota, tāpēc ar to var lieliski uzklāt gan bronzeri,gan vaigu sārtumu un izpludināt līdz kosmosam) un tad acu ēnu ota un lainerota,ko var principā jau izmantot arī uzacīm. Ar šīm 4 principā dāmai pilnīgi varētu pietikt, lai uztaisītu visu,ko sirds vēlas.Un šīs ir supermīkstas. Jā,pirku Jelgavas Meistarā! Katra gan ap 15 eiro,un tas ir ieguldījums, taču šīs pamēģinot redzu,ka ir milzīga atšķirība rezultātā,kad kosmētika ir veidota ar mazliet cietākiem sariņiem un šiem,kuriem ir ļoti,ļoti daudz,mīkstu sariņu(sejas otām),bet acu otām viss ir līdz pilnībai precīzi izpozicionēts,ka jebkuras tekstūras ēna klājas kā sviests.

20170114213356-22791.jpg

un te viss guvums. Ai,kas par summu bija beigās. Taču sāku par to nešausmināties, jo par ikkatru produktu man ir tāāāds kaifs lietot! Uzlabo pilnīgi visu rītu.

20170114213507-79515.jpg

Gribas izcelt šādas podiņēnas. Principā tās ir putiņu konsistences ilgnoturīga,arī ūdensnoturīga acu ēna, kuras viens divi var uzklāt un tad tās turās līdz pati ņemsi nost. Kaifs lietot, jo šīs ir tik `plānas`,nav kā Maybelline Color Tattoo,kas tomēr plakstiņu pastiepj,jo ir biezs krēms vai pasta, šīs ļoti maz `iejaucas` vārnu kājiņu veidošanā. Un tām ir ārkārtīgi skaisti mirdzumi:):)

20170114213725-53746.jpg

Gribu atrādīt pirmos soļus ar jaunajiem produktiem:) Var??:)) 

20170114213802-21143.jpg

Vienu dienu man bija leopardkleita. Tai izvēlējos šādu acu grimu .Nez kāpēc es vēl neuzkrāsoju lūpas. Ir absolūti neiederīgs lūpu balzāms. Nu,toņa ziņā. Bet par acīm es tāāā nopriecājos, viss tik pludīgi sanāca, ka prieks;)

Ps. variet pamanīt mazas pārmaiņas manā guļamistabā?

Jā, mes esam daudz remontējušies, bet daudz vēl priekšā. Pavasarī būs jauns uzrāviens.

Un otrs variants- tas tāds- vakara iziešanai uz teātri ar vīru. bet arī- tikai spēlējoties:)

20170114214039-58296.jpg

Te es izvēlējos piena šokolādes krāsas lūpu krāsu un tas man bija liels atklājums, jo pati par sevi nekad nebūtu izvēlējusies šādu toni. Tā neko izskatās!:)

Tā sanāk,kad sāc spēlēties un apgūt savus meikapsomiņas plašumus:) 

Jā, tā lūpu krāsa ir no Loreal smalkās lūpukrāsu paletes Nude toņos,ko Jana ieteica. Paldies,Jana! Pamēģināju un ļoti iepatikās! Daudz ko varu izveidot gan dienai, gan vakaram sev ar šo paleti. Šķiet, Drogās bija ap 12 eiro? To gan vairs neatceros precīzi.

Nu tā! Tādi mani mazliet taureņus radošie piedzīvojumi. Nu vismaz tie,kas nāk prātā.

Ā! Vēl taču Jelgavas tirgus čebureki! Cilvēki,kas tā ir par ekskluzīvu mantu!!!!!

20170114214422-91453.jpg

Turpat arī nospiegoju,kā tās tantes viņus gatavo:)

Bija tiiiik garšīgi:) arī šos iesaku:)

Beztēmas blogu konkurss!

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.