Jauna, aizraujoša lappuse kosmētikas zīmola Shiseido bagātīgajā vēsturē – satriecošā Shiseido Makeup kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. oktobris 2018 16:13
416

Jaunajā sezonā kosmētikas zīmols Shiseido piesaka sevi ar mūsdienīgu, minimālistisku, neparastu, izteiksmīgu un radošu dekoratīvās kosmētikas kolekciju, kas piedāvā vēl nebijušas tekstūras, plašu toņu paleti un neiedomājamas izjūtas. 

Apvienojot divus no Shiseido galvenajiem pīlāriem, mākslu un zinātni, kā arī smeļoties iedvesmu Japānas kultūrā, modē un dizainā, Shiseido Makeup izraisa apvērsumu kosmētikas tirgū ar gaisīgu produktu sēriju, ko raksturo koši, izteiksmīgi pigmenti, kas šķiet nemanāmi uz sejas ādas. Zīmola jaunā mantra ir "Pārdomāts skaistums. Skaistums, radīts ar dvēseli." Tā ieskanas visā kolekcijā, kas piedāvā jaunu skatījumu uz dekoratīvo kosmētiku.  
Jaunajā Shiseido dekoratīvās kosmētikas kolekcijā kopumā pieejamas četras dažādas kosmētikas tekstūras, 22 produkti un 135 toņi. Produkti ir gaisīgi, bet vienlaikus noturīgi, piesaistot uzmanību ar drosmīgu, izteiksmīgu toni. 

Piedāvātās kosmētikas tekstūras Dews, Gels, Powders un Inks ir pārveidotas un izgudrotas no jauna, maksimāli izaicinot robežas kosmētikas pasaulē. Shiseido vēlas, lai kosmētika būtu īpašu sajūtu, sensora pieredze, ļaujot katram tonim, tekstūrai un krāsai atklāt dažādas sievietes personības šķautnes un iezīmes.

Dews ir absolūti jauna kategorija, kas rotaļājas ar gaismas efektiem uz ādas, sniedzot vieglu un gaisīgu spīdumu. Dews mērķis nav izgaismot, bet gan panākt absolūtu ādas virsmas transformāciju, izmantojot daudzšķautņainas gaismas nianses un līmeņus.  

Aura Dew Face, Eyes un Lip produkti sejai, acīm un lūpām ir pieejami trīs toņos, akcentējot šo izgaismojošo produktu pārpasaulīgās īpašības. 

Dews kolekciju raksturo Shiseido starptautiskā dekoratīvās kosmētikas izcilības centra prezidente Džila Skalamandre (Jill Scalamandre): "Kopš pirmsākumiem Shiseido dažādos kosmētikas produktos izmanto optiskās gaismas tehnoloģijas ar gaismu atstarojošām un absorbējošām īpašībām. Uzsvēršu, ka Dewstekstūras pamatā nav nomaskēt vai pārklāt sejas toni, šeit galvenais ir uzlabot sejas krāsu, akcentējot tās skaistumu."

Gels piedāvā sastāvus ar noturīgu, īpaši izteiksmīgu rezultātu un gaisīgi vieglu sajūtu. Shiseido komandai ir izdevies radīt nākamās paaudzes gelu kolekciju, ko raksturo intensīvs, gaisīgi viegls pigments, kas nemanāmi slīd pār ādu. Kategorijā iekļauto toņu nosaukumi ir iedvesmoti no senās un modernās Japānas. Šajā tekstūrā ir pieejamas lūpu krāsas un lūpu spīdumi.

Zīmols Shiseido vienmēr ir novatoriski darbojies pūderu kategorijā, jau tālajā 1917. gadā piedāvājot revolucionāru produktu – pūderi septiņos toņos, kas bija īpaši paredzēts geišām.

Tagad zīmols sasniedz jaunus augstumus, piedāvājot Powderstekstūru, kas pārvērš tradicionālos pūdera pigmentus, ļaujot sievietēm izpausties un veidot pielāgojamu, gaisīgu klājumu ar izteiksmīgu krāsas rezultātu. Powders produktu nosaukumu idejas ir aizgūtas no dažādām Shiseido mūzām, stilīgām Tokijas ielām un Japānas rosīgās naktsdzīves. Šajā tekstūrā pieejamas lūpu krāsas, acu ēnas, vaigu sārtums un pūderis.

Tintei līdzīgās Inks tekstūras parāda jaunu skatījumu uz seno japāņu kaligrāfijas mākslu ar produktiem, kas nodrošina grafisku precizitāti un ārkārtīgu intensitāti. Katru produktu papildina nosaukums, kas apliecina cieņu Japānas vēsturei. Inks sērija piedāvā precizitāti, fokusu un piesātinājumu. Senā japāņu māksla apvienojumā ar Shiseido modernajām tehnoloģijām ļāvusi radīt negaidītus un novatoriskus sastāvus, kas piedāvā satriecošus pigmentus, viegli klājas un sniedz ilgstošu noturību. Sērijā pieejama šķidrā lūpu krāsa, acu ēnas, laineris un uzacu zīmulis.

Produktus raksturojošās drosmīgās, izteiksmīgās krāsas veido saskanīgu simfoniju ar tekstūrām un sniedz prieku lietošanas laikā.

Pieejama arī īpašu kosmētikas otu kolekcija, jo jau vairāk nekā 100 gadus Japāna rada visizcilākās kosmētikas otas pasaulē, ko raksturo nevainojama kvalitāte un sniegums, tāpēc Shiseido sadarbībā ar Ochi, uzņēmumu, kas specializējas kaligrāfijas un kosmētikas otu ražošanā, piedāvā absolūti jaunu kosmētikas otu kolekciju, kas iemieso piecus galvenos principus: struktūru, materiālu, precizitāti, spēju pielāgoties un noapaļotas līnijas. Kosmētikas otu kolekcija ir roku darbs, ko veidojuši japāņu takumi (mākslinieki). 

Shiseido Makeup kolekciju raksturo moderns, progresīvs dizains ar klasiskiem elementiem, piemēram, ikonisko, lakoto sarkano līniju, kas simbolizē dabu caurvijošo dzīvības spēku, kā arī drosmīgu, individuālu skaistumu. 

Par Shiseido:
1872. gadā Ginzā, Tokijā, izveidotais zīmols Shiseido turpina inovatīvi un progresīvi darboties skaistumkopšanas pasaulē. Zīmola misija ir dāvāt Japānu pasaulei, demonstrējot tās bagātīgās tradīcijas un progresīvās tehnoloģijas ar modernām, progresīvām un radošām kosmētikas kolekcijām. Shiseido Makeup ir atzīts visā pasaulē, pateicoties augstajiem standartiem, precizitātei ražošanas procesos un kvalitātei, jo zīmols izmanto smalkākos pigmentus un vietējas izcelsmes sastāvdaļas.

#visiblefeelsinvisible
#beautyreimagined
#shiseidomakeup

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies