Jau sen meklēju ko tādu- vēlos izmēģināt essex ziedi

nosiguldas
nosiguldas 10. jūnijs 2011 07:00
428

Protams, roku problēma ir katras sievietes, kas darbojas dārzā, problēma.

 


 

Te nepalīdz cimdi, jo tāpat putekļi sakrājas un visjaukākā vieta, kur nosēsties ir ap nagiem. No dārza protams lienu laukā pēdējā brīdī svētdienas vakarā un pirmdienas rītā sākas panika, jo rokas izskatās pavisam nejauki. Bet protams ir pāris lietas, kas palīdz, gan kājām, gan rokām, ja nepadarot tās pavisam baltas dot jauku relaksāciju.

 

Es rokas mazgāju ar veļas ziepēm, to tagad ir daudz, gan ar glicerīnu, gan parastās, gan bērnu un man ir speciāla maza birstīte ar noberzt nagus. Mazgāju rokas pēs iespējas biežāk, priekš tam dārzā ir liela bļoda ar ūdeni, kas dienas laikā sasilst patīkami silts. Vakarā pēc visiem darbiem rokas mazgāju un mērcēju ilgāk siltajā ūdenī, kam pievienoju citrona sulu vai nedaudz etiķa. Kājām pavisam nesen atklāju pavisam patīkamu kopšanas veidu, jo dārzā staigāju plikām kājām un protams tur ir visas jau iepriekš minētās problēmas. Mazajai Katei nopirkām mazu baseiniņu bļodas lielumā un tam dibens arī ir piepūšams un veido mazus piepūstus spilventiņus, pēc mazgāšanas atlaidos zālē atstājot kājas baseiniņā, neaprakstāma sajūta, nemaz negribējās no tā šķirties, līdz ar ko atļāvos nozagt sev kādas minūtes divdesmit, bet kājas bija mīkstas un baltas. No kosmētiskiem līdzekļiem lietoju BelleJardin ( poļu firmas) kremus, ļoti patīk to konsistence nav pa biezu,ne šķidru. Kad visi striķi trūkst, tad protams pirms darba vīlīte rokās un drastiski āda ap nagiem tiek vienkārši novīlēta.

 

Kad pirmdienas rīta paskatos uz rokām i pārņem dusmas, viss, kautkas jādara, tā internetā uzgāju, ka mūsu spodra arī ražo ko līdzīgu, bet vēl nav bijis iespēju iegādāties, jo vienkārši nekur veikalos to neredzu, tapēc būšu ļoti pateicīga, ja man būs iespēja izmēģināt Essex ziedi.

 

Nedēļas testa produkts: Essex ziede. Piesakies testam!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras