Jau rīt durvis vērs skaistumkopšanas izstāde „Baltic Beauty 2018”!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. novembris 2018 17:43
578

2. novembrī Ķīpsalā svinīgā ceremonijā atklās 14. Baltijas apvienoto skaistumkopšanas projektu “Baltic Beauty 2018”, kurā varēs iepazīties ar plašu skaistumkopšanas produktu un pakalpojumu klāstu, vērot meistaru sniegumu, smelties zināšanas un prasmes konferencēs un meistarklasēs. 

Atklāšanas ceremonija notiks 2. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” vadītāja.

Turi roku uz skaistumkopšanas pulsa – aktuālo uzzini “Baltic Beauty 2018”!
No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2018”, kur hallēs – “Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” – dažādus plaša patēriņa un profesionālos skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 340 dalībnieku no 20 pasaules valstīm. Gan uzņēmumu ekspozīcijās, gan konkursu un meistarklašu laukumos varēs ne vien vērot meistaru paraugdemonstrējumus, bet arī konsultēties un smelties zināšanas.

Šogad “Baltic Beauty” norisinās rekordliels konferenču skaits – sešas plaša mēroga konferences sadaļā “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” un sešas vērtīgas konferences sadaļā “Matu skaistuma pasaule”. Turklāt konferencēs ar pieredzi dalīsies vismaz 13 valstu lektori. 

Izbaudi skaistuma svētkus Ķīpsalā!
“Baltic Beauty 2018” piedāvā ne tikai daudzpusīgu pasākumu programmu skaistumkopšanas profesionāļiem, bet arī daudz jaunumu un aizraujošu aktivitāšu ikvienam apmeklētājam. Trīs dienas hallē “Matu skaistuma pasaule” darbosies bārddziņu salons „Fahle Ilusalong” no Igaunijas, kurā stiprā dzimuma pārstāvjiem piedāvās bārddziņa pakalpojumus – matu griešanu, bārdas korekciju, klasisko skūšanu. Pirmo reizi „Baltic Beauty” apmeklētāji aicināti apjaust ēterisko eļļu labās īpašības un to plašās izmantošanas iespējas – 2. novembrī konferenču zālē Nr. 1 notiks Baltijas reģionālā konference „Aroma Power: veselība, skaistums, labklājība”. 4. novembrī ikviens ir aicināts uz semināru “Chanel manā iztēlē”, kurā astoņkārtēja Latvijas čempione frieziermākslā Viktorija Poleckiha un imidža konsultante Natālija Gorelko no Baltkrievijas veidos piecus tēlus pēc jaunākajām modes tendencēm pasaulē. Vēl 4. novembrī interesenti ir aicināti piedalīties konkursos „Izveido frizūru!” un „Garākie mati”. Vairāk: www.bt1.lv/bb/read.php?subid=8401

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, “Pigmalions”, “Aroma Life Institute”.

Mājaslapa: www.bt1.lv/bb
Sekojiet aktualitātēm arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty
www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Izstādes darbalaiks:
2.–3. novembris 11.00–20.00
4. novembris 11.00–19.00

Ieejas biļete – 6 €
Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 4 €
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies