Jau darbojas Latvijā pirmais dabiskās atveseļošanās centrs

29. aprīlis 2012 00:00
431

Pirmais veselības atjaunošanas un izglītības centrs ReCure piedāvā atšķirīgu pieeju veselības aprūpei. Tajā netiek izmantoti tradicionālie medikamenti, bet gan piedāvāta principāli jauna, dabiska veselības atjaunošanas un uzturēšanas sistēma! 

Nereti dažādu saslimšanu pamatā ir nepareizs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids vai psiholoģiska rakstura problēmas, uzskata centra speciālisti. Parasti šādos gadījumos cilvēki dzer zāles, nevis meklē cēloni, lai uzveiktu savu saslimšanu.

"Veselība nozīmē problēmu cēloņu novēršanu, nevis bezjēdzīgu cīņu ar sekām. Mūsu auditorija ir cilvēki, kas nonākuši izvēles priekšā un apzinās, ka zāles nav vienīgais un labākais līdzeklis slimību novēršanai.

Mēs mācīsim mainīt ieradumus, atgriezties pie dabas un saprast, ka organisms ir viens vesels, kurā visas problēmas jāskata un jāatveseļo kompleksi," uzsver ReCure dibinātāja Guna Bīlande.

Galvenās problēmas, kurām speciālisti meklē cēloņus un piedāvā risinājumus, ir tā saucamās "dzīvesveida" saslimšanas - aptaukošanās, paaugstināts asinsspiediens vai cukura līmenis asinīs u.tml.

Pēc konkrētās problēmas apzināšanās centra speciālisti katram klientam izstrādās individuāli piemērotu, kompleksu veselības atjaunošanas un uzturēšanas programmu.

Tajā ietilpst veselīga uztura, pareiza režīma pamatprincipi, ieteicamās fiziskās aktivitātes, dažādas procedūras u.tml. Īpašu uzsvaru plānots likt uz izglītojošām aktivitātēm - lekcijām, semināriem, praktiskām nodarbībām.

Pirmais veselības atjaunošanas un izglītības centrs ReCure atrodas Rīgā, Baznīcas ielā 13. Ar laiku ReCure plāno paplašināties arī ārpus Rīgas, piedāvājot pilsētniekiem iespēju izmantot Latvijas dabas sniegtās priekšrocības.

Avots, foto: www.tvnet.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Dāmas, kā jums patīk ideja par šādu centru un ārstēšanās veidu? Vai jūs gribētu apmeklēt veselības atjaunošanas un izglītības centru ReCure

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras