Izmēģināt kosmētiku, kuras sastāvā ir placenta-kāpēc ne?

heima
heima 26. janvāris 2011 00:32
555

Līdz šim skatoties spogulī domas par manu sejas ādu bija- viss tak ir labi un es tak vēl izskatos gana jauna. Bet pagājušajā nedēļā tā rūpīgi sākuu sevi pētīt un sapratu -man tak vairs nav 15. Un pat ne 18 un 20. Bet jau 26!

 

 

Un par savu sejas ādu praktiski nemaz neesmu rūpējusies. Ko darīt? Sāku cītīgi meklēt krēmus,kas atbilst manam vecumam,bet tai pašā laikā nebūtu īpaši kaitīgi.

 

Tad nu skatos ,ir iespēja izmēģināt ko jaunu, līdz šim nedzirdētu. Par kosmētiku,kurā ir placenta esmu lasījusi tikai Sieviešu klubā. Līdz šim ne par ko tādu neesmu interesējusies ,jo vienīgais ko lietoju ir bēbīšu krēmus,kas protams nav slikti,bet domāju,ka mana āda ir pakļauta stresam un apkārtējās vides ietekmei, līdz ar to ir pēdējais laiks sākt par to rūpēties. Kā atrast īsto krēmu, ko labāk lietot,tas ir grūts jautājums!

 

Tāpēc vēlos izmēģināt šo jauno produktu līniju un ,ja man iepatiksies ,iespējams lietošu to arī turpmāk. Reklāmai parasti uzticos maz, vairāk pievēršu uzmanību,tam ko iesaka draudzenes vai izmēģinot paraudziņus ,kas iepatīkas un turpinu lietot.

 

attēls-http://epadomi.lv/veseliba/jaunumi/19102010-sejas_masaza

 

Pastāsti, kāpēc Tu gribētu izmēģināt placentas kosmētiku un saņem iespēju to izmēģināt!

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras