Izdrukā kuponu un apmeklē EXPO BEAUTY par 2 latiem

2. maijs 2012 00:00
605

Aicinām visus apmeklēt skaistumkopšanas izstādi EXPO BEAUTY, kas norisināsies Arēnā Rīgā, šogad 11.-13.maijā.

Apsolām daudz jaunumu skaistuma industrijā, interesantus notikumus un bezmaksas konferences „Veselības” un „Stils un Mode” dienu ietvaros.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Baltijā pārstāvēto kosmētikas un skaistumkopšanas industrijas kompāniju jaunumiem, uzzināt par jaunās sezonas aktualitātēm friziermākslā, kosmetologu un grima speciālistu darbā, kā arī par nagu kopšanas tendencēm 2012.gada vasaras – rudens sezonā.

Šis gads būs īpašs ar aizraujošu pasākumu, jo sestdien, 12.maijā, norisināsies Baltijas Imidža speciālistu asociācijas rīkotais konkurss «Ekstravagantā līgava». Konkursa mērķis ir radīt modernu skatuves koptēlu, kas atbilst mūsdienu modes tendencēm. Ļaut izpausties skaistumkopšanas speciālistiem, parādīt viņu fantāziju, oriģinālās idejas un materiālus, bet skatītājiem baudīt neaizmirstamu, krāšņu šovu, kas ļauj izrauties no ierastās ikdienas un izmantot konkursantu piedāvātās idejas.

Sestdiena, 12.maijs, būs arī Veselības diena, kad izstādes apmeklētāji varēs apmeklēt konferenci «Veselības diena», kur saņems padomus, kā sagaidīt vasaru skaistām un veselīgam, ko labāk izvēlēties: meditāciju vai liftingu, kā arī kā novājēt, tikt galā ar celulītu un veidot skaistu augumu. Latvijas labākie dietologi, personīgie treneri, austrumu atveseļošanas tehniku meistari, kosmetologi un citi speciālisti piedāvās savas meistarklases.

Savukārt svētdiena, 13.maijs, tiks veltīta stilam un modei. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt modes skates un piedalīties virtuālās tūrēs ar t.s. šopinga profesionāļiem labākajos Rīgas tirdzniecības centros. Šī būs arī iespēja saņemt Baltijā atzinību guvušu stilistu, vizāžistu, frizieru, plastisko ķirurgu rekomendācijas.

Sestdien un svētdien norisināsies arī VII Baltijas SPA čempionāts «Labākais SPA meistars – 2012», kura norisei varēs sekot ikviens izstādes apmeklētājs.

Izstādes darba laiks:

11. maijā no plkst. 10 līdz 19

12. maijā no plkst. 10 līdz 19

13. maijā no plkst. 10 līdz 18.

Ieejas biļetes būs iespējams iegādāties internetā vietnēs, sākot ar 15.aprīli, un «Arēnā Rīgā» izstādes laikā.

IZDRUKĀ KUPONU ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras