Ivo Nikkolo jaunā 2019. gada pavasara-vasaras kolekcija – uzmundrinošas krāsas, valdzinoši silueti un atjautīga koncepcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. novembris 2018 09:55
912

Dizaineru zīmols Ivo Nikkolo jaunajā 2019. gada pavasara-vasaras sezonā aicina sievietes pieskaņot apģērbu savam dvēseles stāvoklim, piedāvājot unikālu pieeju – kolekcijas apģērbu krāsas rūpīgi izvēlētas atbilstoši to psiholoģiskajām īpašībām. Piemēram, dzeltenais tonis pauž enerģiju, zilais – dziļdomību, bet bēšais tonis ir neitrāls un lieliski piemērots ikdienai. Protams, zīmola atslēgas vārdi – komforts, greznums, miers un ilgtspējīga kvalitāte – nemainīgi saglabā savas pozīcijas arī jaunajā Ivo Nikkolo 2019. gada pavasara-vasaras kolekcijā.

Oktobra noslēgumā zīmols Ivo Nikkolo demonstrēja jauno kolekciju krāšņā skatē Rīgas modes nedēļā. Atbilstoši labākajām pasaules tradīcijām igauņu dizainera zīmola lielākās cienītājas Latvijā, piemēram, uzņēmēja Santa Kola, skati tradicionāli apmeklēja Ivo Nikkolo tērpā. Pirms skates Santa Kola atzina, ka ar nepacietību gaida skates sākumu, uzsverot: "Ivo Nikkolo ir mans mīļākais dizaineris Rīgas modes nedēļā un skati apmeklēt šī dizainera apģērbā ir zelta likums!"

Izsmalcinātos Rīgas modes nedēļas viesus Ivo Nikkolo valdzināja ar graciozām detaļām un faktūrām, piemēram, melnbaltu bikškostīmu vai svārkiem, ko īpaši izceļ neparastā krāsas triepienu apdruka. Modeles uzreiz arī demonstrēja tērpu un toņu kombinēšanas idejas – gaišus svārkus saskaņot ar koši zilu topu vai spilgti dzeltenai kleitai pieskaņot skaisti zilu mēteli. 

Igauņu dizaineru zīmola kolekcijā sev tīkamo atradīs gan izteikti sievišķīgas būtnes, jo kolekcija piedāvā svārkus, interesanta piegriezuma kleitas, košus topus un mēteļus, gan arī maskulīnāka stila piekritējas, kas varēs tērpties bikškostīmos, stilīgās biksēs vai šortos. Zīmols sniedza arī dažādus ieteikumus apģērbu valkāšanai kārtās, piemēram, sakombinējot blūzi, svārkus, žaketi un garu vesti vai izvēloties gaišas, plata piegriezuma bikses un apliekamus svārkus. 

Vietumis skates laikā iezīmējās arī šobrīd ļoti aktuālais monohromais stils, kura ietvaros zīmols aicināja kombinēt dažādu faktūru apģērbus vienā krāsā un visu tēlu veidot baltā, sudrabotā vai melnā tonī.

Pēc modes šova viesi īpaši priecājās par igauņu zīmola košo 2019. gada pavasara-vasaras sezonas kolekcijas piedāvājumu, un pazīstamā blogere Brigita Dambe norādīja: "Vienmēr augstāk par aktuālajām tendencēm vērtēju klasiku un sievišķību. Tāpēc īpaši novērtēju zīmolus, kas spēj apvienot abus un Ivo Nikkolo ir viens no retajiem, kuram tas izdodas skaisti un kvalitatīvi. Tieši šādi zīmoli ir priekšnoteikums modes attīstībai un skaistai, funkcionālai evolūcijai."

Modes skates viesus īpaši apbūra metāliskā sudraba krāsas apģērbi un aksesuāri, kas turklāt spējot atvairīt negatīvo enerģiju, to aizvietojot ar pozitīvo. Turklāt visa kolekcijas apģērbu krāsu palete ir izvēlēta, ņemot vērā to īpatnības un psiholoģisko ietekmi. Piemēram, dzeltenā krāsa ir mundruma simbols, kamēr bēšie toņi rada neitrālu, mierīgu un relaksējošu noskaņu. 

"Mēs apzināmies, ka garastāvokli un labsajūtu ļoti ietekmē apģērbu krāsas un faktūras, jo dažas spēj sniegt enerģiju, kad tās pietrūkst, bet citas paust nomierinošu efektu, kad apkārtējā rosība kļūst pārāk intensīva. Uzskatām, ka modes un dizaina pasaules aktualitātēm jāiet roku rokā ar izmaiņām kultūras un sociālajos procesos, ko šobrīd ietekmē arī stress un izdegšanas sindroms. Modes zīmoliem ir jārunā par aktuālajām sabiedrības norisēm nevis jānorobežojas no tām, uzburot vidi, kas attālināta no realitātes," stāsta zīmola Ivo Nikkolo dizainere Brita Laumeta (Brita Laumetts).

Ivo Nikkolo 
jaunās 2019. gada pavasara-vasaras kolekcijas apģērbi piedāvā ne tikai psiholoģiski īpaši izvēlētas krāsas – gan uzmundrinošas, gan nomierinošas, bet arī izteiksmīgus rakstus, kas rosinās radošumu un spēcinās, un dabīgo šķiedru audumus. 

"Gribu arī sievietēm atgādināt par vienkāršajiem dzīves priekiem – nesteidzīgām pārdomām, pastaigām dabā, kā arī radošām aktivitātēm – zīmēšanu, gleznošanu, rakstīšanu, kas sniegs prieku un kliedēs stresu; mums ir svarīgi, kā jūtas sieviete, kura valkā Ivo Nikkolo apģērbu, jo vēlamies padarīt viņas ikdienas dzīvi priekpilnāku un aizraujošāku," norāda Ivo Nikkolo dizainere.
Ivo Nikkolo 2019. gada pavasara-vasaras kolekcijā dominē dzeltenie, zilie, zaļie un gaišie toņi un neparasti, uzkrītoši raksti, kas acumirklī pievērsīs uzmanību valkātājai, viņas paustajam stilam un personībai. Kolekcijā tiek piedāvāti gan mēteļi spilgtos toņos, gan bikškostīmi, gan topi, svārki, blūzes un bikses, kas lieliski kombinējami dažādos veidos. 

Zīmola 2019. gada pavasara-vasaras kolekcijas kampaņas seja ir viena no veiksmīgākajām igauņu modelēm Enlī Tammela (Enly Tammela), kura iemieso zīmola Ivo Nikkolo vērtības, jo ir ne tikai klasiski skaista, bet arī talantīga, aktīva un radoša personība, kas papildu modeles karjerai darbojas arī rotu dizaina jomā.
Ivo Nikkolo zīmola apģērbus un aksesuārus ir iespējams iegādāties tirdzniecības centros Spice, Galerija Centrs, Galleria Riga, tirdzniecības parkā Alfa un interneta veikalā ivonikkolo.andmorefashion.com.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras