Itālijas Republikas vēstniecībā prezentēta Italia Independent zīmola saulesbriļļu un ietvaru kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. februāris 2016 19:11
1425

20160204191303-60697.jpg

Itālijas Republikas vēstniecībā pirmo reizi Baltijas valstīs prezentēta Italia Independent zīmola saulesbriļļu un ietvaru kolekcija mediju pārstāvjiem. 

Italia Independent is radoša stila zīmols neatkarīgiem cilvēkiem. Zīmols apvieno modi un dizainu ar itāļu tradīcijām un inovācijām tehnoloģiju pasaulē. 

Italia Independent modernizē ‘’Ražots Itālijā’’ atjaunojot klasiskās ikonas mūsdienīgā izpildījumā briļļu kolekciju jomā, kā arī radot dzīves stila produktus dažādu citu industriju sektoros. Zīmola mērķis ir radīt produktus, respektējot ‘’Ražots Itālijā’’ tradīcijas un vērtības, taču tajā pašā laikā modernizējot un ieviešot jaunas materiālu inovācijas. Tādējādi tiek radīti nākamās paaudzes produkti, kurus raksturo ‘’Ražots Itālijā 2.0”. 

20160204191324-13286.jpg

Pavasaris/Vasara 2016 sezonā Italia Independent briļļu kolekcija ir papildināta ar interesantām formām un jauniem materiālu risinājumiem. To raksturo mūsdienīgi elementi un itāļu amatnieku meistarība elegantos un izsmalcinātos dažādu nokrāsu modeļos ar nepārprotamu vintage stilu. Viens no kolekcijas jaunumiem ir materiāls ‘’Bright’’ jeb Spožais. Šis materiāls liek krāsām iemirdzēties tiešo saules staru iedarbībā – radot patiesu gaismas eksplozijas efektu. Tāpat jāatzīmē Combo saulesbriļļu modeļi – acetāta frontālā daļa retro stilā apvienojumā ar metāla kājiņām. 

Nozīmīga evolūciju piedāvā I-Thin kolekcijas līnija – Italia Independent pārdotākie briļļu modeļi I-Thin kvadrātformas un I-Thin apaļās brilles. Šo līniju raksturo futūristiskas formas, spilgtas krāsas un metāla Italia Independent logotips. 

Italia Independent zīmolu savulaik padarīja slavenu velveta materiāla izmantošana briļļu apdarē –absolūta inovācija optikas industrijā. Šajā sezonā velveta efekts ir atgriezies jaunās formās, tas ir vēl patīkamāks pieskārienam, kā arī izturīgāks pret ārējās vides faktoru iedarbību. 

Savukārt, Italia Independent otrās kolekcijas līnija I•I EYEWEAR atspoguļo jaunu un tehnoloģisku raksturu. Pavasara/Vasaras kolekcijas galvenā iedvesma ir Indija. To simbolizē spilgtās krāsas un ģeometriskās figūras, kuras tiek panāktas, izmantojot ražošanas procesā digitālās printēšanas metodi. 

2016. gada jaunums - Adidas Originals briļļu kolekcija, kura ir tapusi sadarbībā ar Italia Independent, un pirmo reizi tika prezentēta vienā no pasaules nozīmīgākajām optikas produktu izstādēm pasaulē – Opti Munich šī gada janvārī. 

Iedvesmojoties no Adidas Originals radošā un ekspresīvā ielu stila, kā arī no Originals sporta apavu mantojuma, Adidas Originals saulesbrilles ir ražotas no viegla polimēra materiāla un papildinātas ar gumijas akcentiem. 

Italia Independent zīmola kolekcijas - Italia Independent, I•I EYEWEAR, Adidas Originals - pieejamas labākajos optikas un modes preču veikalos Baltijas valstīs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras