Īsas pārdomas pēc Rīgas modes nedēļas

Rebeka
Rebeka 2. novembris 2014 14:11
1583

Neesmu standart modes blogere tādēļ, katru kolekciju neapskatīšu un neaprakstīšu, apraksti un bildes ir pilns internets, tā ka apskatīt jaunās kolekcijas un izdarīt savus secinājumus var katrs kurš to vēlas.

Lielāko daļu skates redzēju dzīvajā, taču tā kā bez modes dzīvē ir arī citas lietas, dažas skates nācās izlaist, taču pārskatīju foto un izdarīju savus secinājumus jebkurā gadījumā.

Atklāšanas pasākums šķita daudz patīkamāks un interesantāks nekā iepriekšējā jubilejas sezonā, kad uz apaļo jubileju gaidīju ko iespaidīgu, taču vīlos, šoreiz pat bija labāk, jo sezonu uzreiz iesāka Recycled.lv skate ar Dj Monsta muzikālo pavadījumu. Vīlos nedaudz welcome drinkos, jo sponsors šoreiz bija Stella alus un līdz ar to ierastā un, manuprāt, atbilstošā šampānieša vietā, publika tika dzirdīta ar aliņu, kas šķita neatbilstoši pasākumam un publikai.

Šoreiz bija tāda nedaudz Dejavu sajūta, jo skates notika turpat Podiumā kur pavasarī un arī viss iekārtojums bija identisks tam ko jau visi redzējām pavasarī. Godīgi sakot nezinu vai tas ir labi vai slikti, laikam jau vairāk slikti, tomēr gribas, kādu pārsteigumu.

Aktivizējoties sociālo saitu un selfiju ērai, arī fashion weeka viesi ar katru sezonu paliek ar vien trakāki un aktīvāki. Lai sev piesaistītu fotogrāfu uzmanību, tiek vilkti mugurā dažnedažādi spilgti un šokējoši tērpi, kā arī izvēlēti “kliedzoši”aksesuāri, brīžiem nevar saprast vai notiek modes šovs vai karnevāls. Pie foto sienas katrā starplaikā ir tāds konveijers, ka cilvēki stāv rindā.

Vērojot skates, protams, katrā bija kas tāds ko varētu uzvilkt arī es, taču kopumā, līdz pēdējai dienai neredzēju nevienu kolekciju, kura man patiktu pilnībā. BET, tomēr tādu sagaidīju, varētu teikt pat veselas divas un tas man pašai bija liels pārsteigums.

Pirmā bija Ilya Bulichev kopdarbs  ar mūzu Jeļenu Ušakovu un līdzautori Elgu Hormicku. Kolekcija ir manā stilā, gandrīz viss šķita velkams un Dali ģīmis un viņa gleznu printi uz apģērbiem, manuprāt ir vienkārši perfekti. 

Otrs mans pārsteigums bija SKLADNOVA. Modes nedēļas sākumā, preses konferencē, skatoties un klausoties jaunajā simpātiskajā dāmītē, nodomāju, ka šī nu gan droši vien kaut kādus pārspīlētus murgojumus noteikti būs saveidojusi. Mans spriedums īsti nebalstījās ne uz ko,vienkārši dizaineres casīgums, lika manam prātam spriest, ka tur nekas labs nav gaidāms. Taču šeit pierādās teiciens “neskati vīru pēc cepures”, jo viņas kolekcija bija absolūti perfekta, es pat teiktu ideāla, man patika 98% no redzētā. Gaumīgi, sievišķīgi, eleganti, pavasarīgi un viegli… IDEĀLI.

Lūk, daži foto no manām favorīt skatēm …

69_

Ilya Bichev – Jeļena Ušakova – Elga Homicka

24_29_61_66_

 

 

 

 

 

 

146_

Skladnova labajā malā 

 

103_ 110_ 117_ 120_ 123_ 126_ 136_ 138_ 140_

 

(Foto bildējis RFW oficiālais fotogrāfs)

 

Manus blogus lasi arī: http://watchingandtalking.wordpress.com/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 4. novembris 2014 16:00

Laikam Iļja Buličeva modes skate bija garlaicīgākā no redzētajām un punktu visam pielika Jeļenas iznāciens - pēc profesionāļu modeļu iznācieniem tas bija pilnīgi lieks.
Lai vai kā patīkami pārsteidza brāļu lietuviešu DAILI kolekcija. Un protams, pašmāju AMORALLE :)

hiperkeri 4. novembris 2014 10:45

paldies par kopsavilkumu! Jā,izskatās,ka tās arī bija tās īstās skates,uz kurām iet. žēl,ka mūsējie nav pārņēmuši lielo modes galvaspilsētu rutīnu-kad dizaineri ir padomājuši par savu skašu vides noformējumu,neizraisot skatītājos `wow momentu`,it kā būtu iegājuši citā vidē(labs piemērs ir Burberry,Dior un Chanel skates),tādējādi visa uzmanība ir tieši uz tērpiem,nevis skatītājiem- kā tik vairāk pārsist vienam otru. tas ir jocīgi..

vecsprofils 2. novembris 2014 16:40

Paldies par recenziju, patīk lasīt kritisku stāstu, minot arī to, kas īsti mulsināja vai neiederējās.
Apskatot bildes, man patika Amoralle, Katya Shehurina un vairākas kleitas no Skladnova ''Kolibri sapnis''.

Linduchy 2. novembris 2014 15:57 Rebeka

ROFL

Rebeka 2. novembris 2014 15:32 Catwoman

Paldies!!! Man tas viņa uzvārds tā asociējas ar bulciņām, ka tā arī uzrakstījās :D

Linduchy 2. novembris 2014 15:12

Dizainers - ILYA BULICHEV jeb Iļja Buličevs ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras