Iepirkties un nesabojāt garastāvokli

nosiguldas
nosiguldas 3. oktobris 2011 11:18
562

Jā, te nu gan var izvērsties. Virtuāli papildisnāt savu garderobi neskaitot naudu maciņā. Jauki, atpūta un iespēja pasapņot.

 

Pateikšu kā noslēpumu, man ir pavisam mazs skapis, un tur ir pavisam maz vietas, tā kā darbs ir saistīts ar nemitīgu kustību, man ir tikai vieni, klasiski melni svārki, kurus, kad uzvelku vīrs domīgi noskatās, jo tas ir kas ļoti īpašs. Kā jau liela daļa mūsdienu sieviešu,, apģērbu izvēlos pēc principa, jāgludina reizi nedēļā, neburzās un vienmēr labi izskatās. Ir gan vieni svētku svārki, kuri tiek vilkti tikai uz saviesīgiem pasākumiem, bet šogad tiem pēc mazgāšanas saira visa odere, tā kā esmu palikusi bez n.z.

 

 

 

Melns un balts ir manas ikdienas krāsas, tapēc arī tāda izvēle, izskatās pietiekami zolīdi un nedaudz ar odzīņu. Man liekas, ka šie svārki ir ļoti sievišķīgi un tie varētu būt par iemeslu manī saskatīt ne tikai kolēģi, partneri, bet vienkārši sievieti.

 

 

 

 

Nu lūk ar'i sapņu svārki, eleganti, skaisti, noslēpj to, ko nevēlos parādīt. Fasons un garums padara slaidāku, pats audums skatoties liekas viegls un liekot soli nedaudz čaukst. Te nu gribās izstiepties savākt visus apaļumus un lūk arī pārliecība par saviem spēkiem. Tie noteikti ir svārki sava ES paaugsytināšanai.

 

Koķeti un ar piesitienu, nedaudz seksuāli, bet arī klasiski, tie noderēs kā neatņemama sastāvdaļa pelēkajai žaketei, tā ir stingra un klasiska, bet svārki dos to nelielo daļiņu brīvības, kas reizēm pat prasās pie stingra kostīma.

 

 

Garus svārkus es nevelku, jo man viņī traucē, bet ja es gribētu tādus iegādāties, mana izvēle noteikti apstātos pie šiem.

 

Nu lūk esmu iegādājusies četrus svārkus, kas man patīk un neesmu sabojājusi sev garastāvokli. Izskatās skaisti, galvenais, ka nebija jāmēra un bija iespēja par sevi teikt pati skaistākā, jo tādas drēbes var būt tikai tai pašai jaukākajiai figūrai, kurai nav tur kāda tauku krunka un dupsis pa lielu. Viss der kā uzliets.

 

Un ja jau man patīk, tad es zinu sava kolēģa reakciju- tu labi izskaties- es gan parasti izliekos, ka to nedzirdu, bet šodienas iepirkšanās noteikti prasa gandarījumu, un kas var būt jaukāks, kā skaisti vārdi skaistai sievietei.

 

KUR NOSIGULDAS IEPIRKĀS? OTTO ELEKTRONISKAJĀ KATALOGĀ. ARĪ TU TO VARI DARĪT, SPIEŽOT ŠEIT>>

 

TU JAU PAMANĪJI SIEVIEŠU KLUBA LIELO RUDENS KONKURSU KOPĀ AR OTTO KATALOGU? LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ UN CĪNĪTOS PAR BALVU - 50 LATU DĀVANU ČEKU - LASI NOTEIKUMUS ŠEIT>>

 

Rudenīgais iepirkšanās konkurss Sieviešu Klubā top kopā ar Otto katalogiem.

 

 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 3. oktobris 2011 15:53

Tie garie, krītošie svārki ļoti eleganti - varu tikai piekrist. Patīk.

sandrulish 3. oktobris 2011 11:54

Tevis izvēlētie svārciņi ļoti labi, tie pelēkie ar puķi man patīk! (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras