Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” tiks piedāvāta privātā iepirkšanās ar stilisti Anitu Altmani

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 6. septembris, 10:27:58
Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” tiks piedāvāta privātā iepirkšanās ar stilisti Anitu Altmani

Līdz ar jaunā mācību gada un rudens sezonas sākumu arī iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” gaidāmi jaunumi – privātā iepirkšanās kopā ar stilisti un modes eksperti Anitu Altmani. Divu stundu garumā ikvienam klientam būs iespēja iepirkties kopā ar zinošu stilisti un gūt vērtīgus ieteikumus gudrā apģērbu un aksesuāru komplektēšanā. 

 “Plašais veikalu sortiments ir kā džungļi, kuros ļoti viegli var apmaldīties un apjukt savās izvēlēs. Gar acīm zib košu krāsu laukumi un rakstu musturi. Katrs no mums ir individuālā personība ar savu raksturu un figūras īpatnībām, pieradumiem un vēlmēm. Mēs iedvesmojamies no tendencēm un pāršķirstām žurnālos jaunākās modes lapas, tomēr ikdienas dzīves prioritāšu saraksta augšgalā ir praktiski nēsājamas un estētiski baudāmas kombinācijas. Konsultācijas un iepirkšanās ar profesionālu stilistu ir liels atvieglojums tiem, kuri vēlas gudri atjaunot savu garderobi, ietaupīt laiku un arī līdzekļus. Bieži vien skats no malas ir kā svaiga gaisa malks, kas palīdz rast jaunus risinājumus, negaidītas kombinācijas un veiksmīgi atjaunot jau esošo garderobi,” par privātās iepirkšanās norisi un ieguvumiem stāsta Anita Altmane.

Iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” prioritāšu augšgalā ir ne tikai unikālas iepirkšanās un izklaides pieredzes nodrošināšana, bet arī dalīšanās ar zināšanām, iedvesmojot un izglītojot apmeklētājus par aktuālo modes pasaulē.  ”Akropolē” ir patiešām plašs apģērbu un aksesuāru piedāvājums, kāds nav meklējams citur Latvijā, tādēļ šī ir piemērotākā vieta modes pasaules izzināšanai. Tieši šeit atrodas Baltijā pirmais multizīmolu veikals “Van Graaf”, modes preču veikals“Oysho”, kas Latvijas tirgū ienācis līdz ar “Akropoli”,  kā arī Latvijā pirmais apavu veikals “Deichmann” un dzīvesstila preču veikals “USC”. “Akropolē” atrodasvisplašākie zīmolu “Zara”, “Reserved” un “KidzOne” veikali Latvijā, turklāt tieši veikalā “Zara” pieejamas tādas kolekcijas, kas nav atrodamas citos šī zīmola veikalos Latvijā.  

Privātās iepirkšanās ilgums kopā ar Anitu Altmani būs divas stundas, un pakalpojuma cena ir 40 eiro. Tomēr, iepērkoties virs 150 eiro “Akropoles” veikalos, par pakalpojumu nebūs jāmaksā un stilistes konsultācija būs bez maksas.  

Grafiks ar Anitas Altmanes nodarbību norises laikiem ir pieejams iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” Facebook lapā, ikvienam interesentam nodrošinot ērtu un vienkāršu pieteikšanos uz konsultāciju sev vēlamajos laikos.