Iekš uzacu zīmuļu meža.

hiperkeri
hiperkeri 9. aprīlis 2017 18:32
2518

(attēls no http://www.rafichowdhury.com/eyebrow-pencil-tricks/ )

Sveikas,dāmas!
Pa lielam, lai sataisītos fiksi, `labajās ādas dienās` pietiek tikai ar skropstu tušu, uzacu zīmuli(ja nav jau permanenti tās iekrāsotas un skropstām skropstu ilgviļņi. ja tie ir- apsveicu! mazāk ķēpas!) un lūpu balzāmu. Ļoti rekomendēju ādai vismaz saules aizsargkrēmu.

Jā, par skropstu tušu varu teikt- nu nav tādas vienas,kas darītu VISU. Man labākais,ko nācies sasniegt,lai

1)atliektu skropstas

2)skropstu atliekumu noturētu visas dienas garumā

3)tās vizuāli pagarinātu un

4)kuplinātu,un un un

5)nesmērētu apkārtējo zonu,

6)nenobirtu un

7)būtu noturīga-

-

-

ir izdevies sasniegt tikai kombinējot divas skropstu tušas vienlaicīgi.

Izrādās,ar uzacu zīmuļiem ir vēl grūtāk!

Esmu savā pieredzē novērojusi, ka tieši ar zīmuli sanāk visprecīgāk,visātrāk un visizteiksmīgāk sakopt uzacis.

Ar pūdera produktiem un pomādēm ir nepieciešama otiņa un,kā es ķeros klāt otām, esmu skrupoloza un tas noved pie ņemšanās ap vienu uzaci uz ilgu laiku ,bet dabūt gatavu tā,lai arī otra izskatās kaut cik radnieciska(oi,nesāksim par simetrisku,perfektu līdzību. Tas nav manos spēkos!Ziniet,man ir arī dzīve aiz uzacīm:D),tas ir jauna veida izaicinājums. Došu padomu,nemēģiniet visu spoguļattēlā atkārtot ar otru roku..

Izmēģinot klasisku uzacu zīmuli- nu,ar tādu galu kā jebkuram citam zīmulim- es sapratu- tas dizains vienkārši ir novecojis un lemts neveiksmei(ja vien neesi gatava spicēt galu ik pēc rokas vilciena)-viņi notrulinās ļoti ātri un bieži vien nepamani,kad tā stadija jau ir krietni pāri un katrs vēziens kļūst par strupu.

Pārējais,īsāk sakot,ir vēsture. Tiešā nozīmē.

20170409175950-91103.jpg

Internets visu redz. Attēls no Pinterest arhīva-https://www.pinterest.com/pin/502362533408648565/

Tad nu sāku pētīt automātisko zīmuļu opcijas.

Populārākās opcijas pētot,nonācu līdz 4 izmēģinājuma trusīšiem-

 Catrice- ūdensizturīgais Slim`matic uzacu zīmulis

20170409180403-81064.jpg

attēls no https://daily.afisha.ru/beauty/4912-8-deshevyh-sredstv-makiyazha-iz-vesenney-kollekcii-catrice/

Cena- ap 3 eiro

Tad ļoti populārs ir Nyx Micro brow pencil

20170409180655-10594.jpg attēls no http://www.nyxcosmetics.com/micro-brow-pencil/NYX_181.html

Maksā 10 eiro

, vēl ir opcijas no Maybelline automātiskais zīmulis Brow satin, šķiet,arī ap 10 eiro ir.

20170409180929-92279.jpg

http://www.ebay.co.uk/itm/Maybelline-Brow-Satin-Eyebrow-Sculpting-Duo-Pencil-amp-Filling-Powder-ALL-SHADES-/261660043710

un,šķiet,visjaunākais ir L`oreal Brow artist

20170409181205-96983.jpg

http://www.loreal-paris.co.uk/products/make-up/eye/eyebrow-pencils,-gels-and-kits

Šis solās būt īsts eksperts.|Drogās uz iepazīšanās cenu bija par 7 eiro.Ar kaut ko.

Sāksim tad pārskatu pār šiem visiem.Un-vai ir vērts?

Brow expert no Loreal likās daudzsološs zīmuļa formas dēļ- tas ir izveidots kā ,hmm,neass nazis pēc formas. Divas garas ,gandrīz paralēlas malas un vēl trešā maliņa. Vellsviņzin,kam.

Es par šo sacepos visātrāk,jau pirmajā dienā man viss bija skaidrs. Iegādājos toni,tulkojot- vēsi brunets. Tā bija arī uzklājot, bet dienas gaitā tas oksidējās no silti brūna uz pat oranžu. Pats zīmulis ir ļoti neērts lietošanā priekš smalkākām uzacīm,jo tas tomēr ir par strupu un un pirmo reizi saņēmu komentāru par `skumjām uzacīm`. Rezultātā šis ir vienīgais zīmulis, kurš man nesagaidīja pat tā izlietošanu.

Maybelline Brow Satin zīmulis man patika tīri Okei!

Pats zīmulis ir pietiekoši ciets, lai izveidotu formu un pigmentēts, lai nevajadzētu simtreiz braukāt turpu- šurpu ar to caur uzacīm. Gribētos otrā galā nevis uzacu pūderi(kuru,starp citu,ar to sūklīti a la acu ēnu aplikatoru ir ārkārtīgi grūti uzklāt.Slinkajās dienās es to tieši arī izmantoju par acu ēnu! Ha!), bet uzacu birstīti, kā līdziniekiem. Citādi šim lieku 8 no 10 ballēm.

Nyx Mikro zīmulim biju baigās cerības likusi,jo tas solījās būt tāds lielisks dublikāts Anastasia Beverly Hills firmas līdziniekam Brow Wiz,kas esot labākā manta tirgū. Aizgāju uz Nyx veikalu piemeklēt toni,jo tiem tik tiešām interneta lapā bija liela izvēle. Hmm,veikalā gan bija tikai 4 opcijas- smejies vai raudi, letiņiem nav tas,ko var dabūt pasaulē. Labi, izvēlējos kaut ko mazliet tumšāku un vēsāku nekā būtu domājusi,bet uz konkrēto laiku- labi. Derēs.

Pati kvalitāte mani mazliet skumdināja, jo tas bija vidēji ciets ,taču ne tik pigmentēts zīmulis. Īsāk sakot, tur,kur vajadzētu uzacij pagarināt kājiņu, tur tas zīmulis `knapi vilkās`.

Es atvainojos. Par uzacīm nemaz nav iespējams nopietni runāt. Tām ir "galviņa"un "kājiņa "kā tādam spermatozoīdam,un,ja viss nesanāk ideāli,tad tā arī tā izskatīsies. Visu dienu.Dažam-pat desmitgadi.

Un ,visbeidzot, Catrice tā saucamais ūdensizturīgais zīmulis, kas maksā nieka 3 eiro, nemaz nebija ūdensizturīgs, taču tas uzvedās vislabāk. Tas ir mīksts un pigmentēts, mazliet pat vaskots likās, tāpēc pēc šī uzacu želeja vai vasks noteikti nav nepieciešams. Es ļoti izbaudīju šo produktu,tam arī ir suuuuuupertieva ķemmīte otrā galā, kas to procesu padara ultaprecīzu.Viens mīnuss- tas ir tik mīksts,ka ātri beidzas. No savējā nācās atvadīties pēc 2arpus nedēļām un iet meklēt jaunu.Izrādās, Drogas stendos to ir ārkārtīgi grūti sameklēt.Viņu māk noslēpt starp citiem uzacu zīmuļiem un acu zīmuļiem. Un tā dizains ir tik tievs, ka Numur2 zīmulim nolauzu vāciņu ar visu zīmuli,mēģinot tikai dabūt vaļā to smieklīgi spēcīgi pielīmēto Drogas pīkstuli. Nu nopietni- kam viņi tik nejēdzīgi sapako to visu??Par salauzto zīmuli bija lielas asaras un gāju meklēt jaunu zīmuli- apstājos pie L`oreal "eksperta". Tā kā arī tas mani nokaitināja, tad izlēmu pagaidām atslodzei papraktizēties ar otu un pūderiem.

Vai arī jums sanāk šādas cīņas ar uzacīm katru dienu?

 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 10. aprīlis 2017 16:25

Jā, es arī "zīmēju" uzacis katru dienu ;) Tiesa, jau vairākus gadus lietoju uzacu ēnas, nevis zīmuli, jo manā gadījumā ar zīmuli zīmēts ir pārlieku uzkrītoši redzams, nedabīgs skats un pārāk spilgtas sanāk. Ar ēnām ir tieši dabiskāks skats, jo ar ēnojumu var uzvilkt gan treknākas svītriņas, kur nu galīgi spalviņas praktiski kā nav, gan arī viegli notušēt, kur vajadzīgs tikai noēnot apjomam. Beigās pārbraucu abām uzacīm pāri ar otu, lai noņemtu pirmo uzkrītošo slāni, tas, kas paliek pāri ir īstais ;)
Laiku man aizņem maz, ja sanāk nofeilot, tad tā ir forma, viena tiek noēnota bišķ tuvāk acij, cita tālāk, vai arī locījuma vieta vienai zemāka, otrai augstāka. Dzīvē to it kā nemana, bet, kad nobildējos, citreiz nākas iekost lūpā, ka sanāca asimestriski ;)

Linduchy 10. aprīlis 2017 09:04

Un bilde no pinterest...omg ROFL

Linduchy 10. aprīlis 2017 09:04

Man ir labie rīti, kad pietiek ar dažiem zīmuļa vilcieniem, bet ir arī melnie rīti - kad es varu ņemties bez gala, bet anyway rezultāts īsti neapmierina :D Es šobrīd savu uzacu cīņu veicu ar Catrice zīmuli - šoreiz paņēmu toni gaišāku nekā man bija pirms tam, bet kkā man līdz galam nepatīk. Būs vien jāpērk tumšāks, ar to man ikrīta cīņa ātrāk gāja :D

Aggie 9. aprīlis 2017 23:39

es tās tikai saķemmēju, jo man daba devusi brežņeva uzacis :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras