Iegūsti mākslīgo skropstu efektu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. septembris 2015 00:00
1242

Sievietes cauri gadiem ir koriģējušas acis, lai iegūtu sievišķīgāku, koķetāku izskatu. Un, kad runa ir par acīm, tad nav nekā labāka kā garas, izteiktas skropstas… un tas nav nekas slikts, ja padara tās mākslīgākas. Iepazīsti mākslīgo skropstu fenomenu.

20150929094904-44394.jpg

  • Pirmās mākslīgās skropstas bija pielīmētas Sīnai Ovenai, kura piedalījās klusās filmas “Neiecietība” tapšanā 1916. gadā. Režisors D. V. Grifits uzaicināja parūku meistaru, lai izgatavo mākslīgās skropstas un piekodināja viņu, ka tām jābūt tik garām, lai aizskartu aktrises vaigus. Lai gan filma nebija grandioza, garās, vilinošās skropstas kļuva par modes lietu! Viņš savu izgudrojumu nepatentēja, tāpēc viņam netika nekāda slava, kad sākās mākslīgo skropstu trakums!
  • Nākamā sieviete, kura izmantoja mākslīgās skropstas bija Filisa Heijere, mūziklā “Čikāga” Ar savām garajām skropstām viņa satrieca Holivudu, kā arī profesionālos grima māksliniekus. Skropstas izgatavoja Maksimilians Faktrovičs, poļu grima mākslinieks un Max Factor kompānijas dibinātājs, kurš pašlaik tiek dēvēts par mākslīgo skropstu tendences aizsācēju.
  • Materiāli un īpašais izgatavošanas veids mākslīgās skropstas padarīja dārgas, tādēļ tās varēja iegādāties tikai turīgās šķiras cilvēki. Tās nebija noturīgas un ātri krita nost. Līme, ar kuru skropstas tika pielīmētas, dažreiz izraisīja pat alerģijas. Tāpēc daudzi pievērsās skropstu tušai vai skropstu uzliecējam, bet rezultāts nebija tik pamanāms. Vēlāk, kad sāka lietot mākslīgos materiālus, tās tika izgatavotas vairāk, un kļuva par draudzīgāku produktu acīm.
  • Piecdesmitie un sešdesmitie gadi bija tas laiks, kad mākslīgās skropstas atkal kļuva par modes lietu. Atkal, pateicoties filmu industrijai. Valdzinošās acis, kas piederēja Merilinai Monro, veicināja šo panākumu. Slavenība, kura tiešām atgrieza ekstravagantās skropstas, ir Tvigija. Ļoti drīz pēc tam mākslīgās skropstas tika uzskatītas par modernām un vairāk izmantotas ikdienā, arī pateicoties vienkāršotajai uzlikšanai. 
  • Mākslīgo skropstu tehnoloģija attīstījās gadu laikā. Izgatavotas no dabīgiem matiem vai sintētikas, skropstas tika pielīmētas uz skropstu līnijas. 2003. gadā Japānā izgudroja 1:1 skropstu pie skropstas metodi, tas ir pielīmēt vienu mākslīgo skropstu pie vienas dabīgās, kas nodrošināja ilgāku noturības laiku. Madonna bija pirmā, kura izmēģināja šo metodi, un viņai skropstas uzlika populārs grima mākslinieks Šū Uemura. Viņš Madonnai izveidoja īpašu pāri skropstu, izgatavotu no ūdeļu spalvas un pārklātu ar 0,75 karātu dimantiem. Tās izmaksāja 10000 dolāru! 
  • Pašlaik mākslīgās skropstas nav domātas tikai filmu zvaigznēm vai sarkanajam paklājam. Tās var tikt nēsātas ikdienā, lai skropstas būtu kuplākas, garākas un valdzinošākas. Laiks radīja arī jaunu atrisinājumu - skropstu tušu ar mākslīgo skropstu efektu, kas piešķirs skropstām vēlamo apjomu, ar vienu birstītes vēzienu

20150929094450-75902.jpg.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 29. septembris 2015 19:22

Nu gan laikie pienākuši, ka būtu jāgrib, lai skropstas izskatās mākslīgi. Man visu laiku likās, ka skropstas jākrāso tā, lai radītu iespaidu, ka tādas biezākas un garākas dotas no dabas :)

Zane Zanīte 29. septembris 2015 12:01

Jā . Šī skropstu tuša tiešām ir ko vērta.
Efekts ir wow .. wow .. wow...

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras