Iedvesmojies vizuālā tēla pārmaiņām

Lelde Beināre
Lelde Beināre 7. novembris 2018 12:30
709

Siltais un saulainais laiks šoruden mūs ir lutinājis ne pa jokam. Bet nu pamazām tuvojamies drēgnajiem un drūmajiem laikapstākļiem – stindzinošs aukstums, vējš, lietus, sniegs. Kādēļ rakstu par laiku ārā? Jo tieši šis gadalaiks, visbiežāk, sievietes noved pie dažādām pārdomām par un ap sevi un kā vienu no tām varu minēt vēlmi pēc pārmaiņām. Katrai no mums dzīvē ir sava veida rutīna – mājas, bērni, vīrs, studijas, darbs… Ikdienas sīkie ieradumi, kuri veido mūsu nedēļu, mēnešus un nomaina gadalaikus. Bieži vien pat neaizdomājamies, ka neatvēlām laiku pašas sev. Rudens depresija te parādās, te pazūd – tā pat kā ar laikapstākļiem ārā. Lai to labotu, mums, sievietēm, vajag pavisam maz, lai atkal iekustinātu to dzirkstelīti laimes.

20181107121859-57782.jpg

Par vizuālā tēla pārmaiņām sieviete aizdomājās , ja dzīvē viss iet uz slikto pusi vai tieši otrādi – uz labo pusi. Ja sieviete ir optimālā un neitrālā savas dzīves pozīcijā, komfortā ar sevi, visticamāk, viņa nekad nebūs gatava nodoties pārmaiņām savā tēlā. Pārmaiņām sieviete ir gatava divos gadījumos. Ja dzīvē viss iet uz leju – rutīna, stress, nogurums, atlaišana no darba, šķiršanās no vīra, vai, ja dzīvē viss iet uz augšu – jauns darbs, jauns draugs, līdz ar to arī pašai gribās savā izskatā kaut ko mainīt.

Ikviena no mums ir sekojusi līdzi kādam pārvērtību šovam vai vismaz par to dzirdējusi. Tas tik tiešām ir lielisks veids, kā iegūt spēcīgu grūdienu ceļā uz pārmaiņām un paskatīties uz sevi no malas – kāda es varētu būt. Šova laikā, lai tevi sapostu tavam jaunajam tēlam, aizkulisēs darbojās vesela komanda – frizieris, vizāžists, stilists, manikīra speciālists un vēl. Protams, ir jauki, ka kāds par tevi rūpējās un liek tev justies kā slavenībai, bet, ir viens liels bet. Jaunā frizūra, jaunais grims, jaunais tēls – to visu pēc šova būs jāmāk savest kārtībā arī tev pašai, kad atgriezīsies savā ikdienas rutīnā. Būtu interesanti, ja šo sievieti, kurai veica stila pārmaiņas, parādītu atkārtoti pēc 3 nedēļām. Visticamāk, viņas ikdienā nekas nebūtu mainījies. Jo savas jaunās frizūras ieveidošanu un grima kārtas uzlikšanu neviens neiemācīja, kā arī skapī neviens neieviesa jaunu garderobi, tātad, arī skapī stāv tas pats vecais labais nekas.

20181107121930-75671.jpg

Vizuālais tēls – ar ko sākt?

Ja ir vēlme mainīt savu vizuālo tēlu, gūt saprašanu par to kas vispār ir un kas nav tev piemērots, to vislabāk ir iespējams iemācīties stila kursos. Stila kursi savā ziņā darbojās kā psihologs, jo pēc katra apmeklējuma tev sāks sakārtoties gan tava galva, gan paralēli tam, tavs skapis un stils. Atliek iegriezt vienu lietu un arī pārējais tiks iegriezts līdzi. Šajā gadījumā ir jāsāk ar vienu soli – piesakies stila kursiem un atvēli brīdi laika arī sev. Tas ir arī brīnišķīgs veids kā iepazīt sev līdzīgi domājošas sievietes un dalīties savā pieredzē ar citām.

Ir jāsaprot arī tas, kādēļ tev šīs pārmaiņas ir nozīmīgas. Galvenokārt, protams, tam būtu jābūt pašai priekš sevis, lai mēs patiktu sev un celtos mūsu pašapziņa. Mums sievietēm pietiek ar pašu mazumiņu, lai kaut nedaudz atgrieztu šo dzirkstelīti laimes, tāpēc nebaidies uzkrāsot košākas lūpas un savas mīļākās melnās krāsas vietā uzvilkt kaut ko krāsainu. Sāc ar maziem solīšiem ceļā uz sava tēla pārmaiņām. Iedvesmojies un iedvesmo citus!

20181107122139-68451.jpg

Foto: Stilistes Evijas Briedes Blūmas personīgais arhīvs

Rakstu sagatavoja: Stiliste Lelde Beināre, Biznesa augstskola "Turība", komunikācijas fakultātes studente

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras