Iedvesmas galerija kāzu kleitas izvēlei

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. marts 2021 10:44
1812

Kāzu kleitas izvēle ir viens no svarīgākjiem momentiem kāzu plānošanā. Lai arī daudzas līgavas sapņo par garu kāzu kleitu, 2021. gadā īsas kāzu kleitas ir viens no nozīmīgākajiem kāzu trendiem. 

Arī īsa kleita sniegbaltā, ziloņkaula vai pienbaltā tonī ļaus tev izskatīties apburoši dzīves skaistākajā un romantiskākajā dienā. Turklāt īsai kleitai var būt vairākas priekšrocības.

Īsa vai pusgara kāzu kleita ļaus tev izbaudīt kustību vieglumu. Šādā kleitā varēsi justies ērti un brīvi pat tad, ja kāzu dienā esi ieplānojusi izbraukt ar divriteni vai motociklu. Turklāt nevajadzēs uztraukties par to, ka apakšmala varētu nosmērēties, ja plāno kāzas pludmalē vai kāzu fotosesiju brīvā dabā, kur audumu var nosmērēt zāle vai augsne.

Ja plāno kāzu kleitu šūt pie šuvējas, īsas kāzu kleitas izvēle varētu ļaut ietaupīt, jo šādai kleitai būs nepieciešams mazāk auduma. Protams, arī īsa kāzu kleita var būt īsts mākslas darbs ar grezniem izšuvumiem, dekoratīviem kristāliem, pērlītēm un citiem papildinājumiem, bet tas jau ir atkarīgs no tavas gaumes un finanšu iespējām. Mazbudžeta kāzu īstenošanai tu vari iegādāties vienkāršu baltu kleitu minimālisma stilā.

Eleganta vai boho stila balta kleita noderēs ne tikai kāzu dienā, bet arī vēlāk - kādam vasarīgam kultūras vai izklaides pasākumam. Papildinot kleitu ar krāsainiem aksesuāriem, tu varēsi radīt atkal jaunu tēlu.

Ja tavā kāzu dienā ir plānots doties uz attālāku ceremonijas vai fotosesijas vietu (iespējams, pat uz ārzemēm), īsu kleitu būs vienkāršāk un ērtāk transportēt.

Īsa kāzu kleita ir labākais risinājums kurpju pavēlniecēm. Esi iegādājusies satriecoši skaistas kurpes savai kāzu dienai? Īsa kleita ļaus skaistās kurpes parādīt visiem apkārtējiem.

Iegādājoties kāzu kleitu, neaizmirsti to izvēlēsies atbilstoši sava ķermeņa aprisēm. Lai izdodas atrast savu sapņu kāzu kleitu!

Iedvesmas foto no www.pinterest.com

Diskusijai: kādu kleitu tu izvēlētos savām kāzām, īsu vai garu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras