I Wanna Be On Top!

23. augusts 2011 17:22
772

Sveiki. Nolēmu arī es pamēģināt pieteikt savu dalību jaunajam Sieviešu kluba konkursam "Kā pareizi kopt sejas ādu rudenī?"

Kāpēc tieši es? :) Laikam jau būšu tas cilvēks ,kam patīk piedalīties interesantos un aizraujošās konkursos,jo māku piešķirt tiem kaut ko arī no sevis - esmu brīva,dzīvespriecīga rakstura cilvēks,saulains un ar savu izdomu. Jūtu,ka tieši tagad man ir nepieciešamas izmaiņas un jauna iedvesma. Piedalīšanās konkursā man spētu dot ne tikai lielisku pieredzi un patīkamas emocija ,bet arī iespēju izmēģināt vizāžistes Daces Grīnbergas meikapa idejas uz savas ādas. Tas mani ļoti aizrauj,jo ikdienā es nelietoju kosmētiku nemaz.Varbūt vienīgi lūpu krāsu.Tāpēc man būtu ļoti interesanti paskatīties kā mainīsies mans vizuālais izskats ,kad pie tā ķersies profesionālis.Liekas ,ka mana āda ir diezgan piemērota meikapam ,jo tā ir gluda ,izskatās svaigi un man ir arī bedrītes vaigos ,kas smaidu :) Es cenšos rūpēties par savu ādu gan ziemā ,gan vasarā un aizsargāju to ar krēmiem un bagātinu ar maskām.Lietoju arī attīrošos skrubjus.

 

Protams iespēja piedalīties man nozīmētu arī pašvērtējuma pieaugumu,jo katrai sievietei ir patīkami apzināties ,ka tieši viņa ir tā ,kuru izvēlējās.Ikdienā varbūt nevienmēr jūties īpaša,bet pēc tādām nelielām uzvarām ,sāc skatīties uz sevi pavisam citām acīm.Šķiet ,ka esi tā vērta. Es arī vēlētos sajusties tā vērta,tapēc ar nepacietību gaidīšu konkursa rezultātus!

 

Laikam beigās ierakstīšu savu devīzi,kura nāk no populārā amerikāņu raidījuma top model - "I Wanna Be On Top" ,jo ja es būšu tā,kas piedalīies tā būs mana uzvara un es to vēlos!

 

Sieviešu Klubs ATKAL meklē foto modeli

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
24. augusts 2011 14:21

:)

kintijasieviesuklubslv 24. augusts 2011 10:15

paldies par jauko pieteikumu :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras