HiperSievietes PĒC minimums rītam.

hiperkeri
hiperkeri 13. novembris 2017 10:33
917

JĀ. Tieši tā. Sievietes.

Tieši tāpēc tāda bilde,bet uzraksts šāds. Jo mēs tik un tā paliekam Sievietes Pirmajā vietā.

Tad nu lai es tikpat smaidīga arī treša mēneša laikā spētu saglabāties, visa pamatā ir izpēte un stingra disciplīna ar solījumu turpināt,klupšus krišus, bet ar mērķi.

Tad nu manā smukumplauktiņā ir atgriezies mans skaistais halāts,kurā es atkal varu ielīst+mazā koncentrācijā tādi produkti,kurus bieži nerekomendē grūtniecēm (kaut uz ādas mazā devā uzklājot tas tomēr ir droši,tomēr hormonālais saprāts saka- a davai,labāk vispār nē?) kā piemēram ķīmiskais "skrubis"eksfoliants Salicilskābe.

Tā kā Sievietei hormoni un līdz ar to ādas problēmas ir atgriezušās,tad Salicilskābe ir vienreiz nedēļā pīlinga formātā atgriezusies. Gan jau,kad beigšu barot savu +1,tad atgriezīšos pie ikdienas lietošanas.Bet,līdz tam-

Sākam!

20171113095801-83116.jpg

Ir vai nu 05:30 no rīta vai,ja rīts ir žēlīgs- 06:20, abi ar Plus Viens dodamies rīta tualetē. Kam tiek mainīta bikse, kam mazgāta seja.

Seju mazgāju no rīta tikai ar ūdeni,bet Mixa mazgājošais līdzeklis man ar Eiroaptiekā nopērkamo silikona masāžas rīku man ir priekš vakara. Tālāk seko serumu solis. No augšējās bildes ap acīm tiek Kofeīna serums ar EGCG(viela no zaļās tējas lapām, kas palīdz to kofeīna padarīšanu pastiprināt ar superantioksidantu spējām). Acis nu ir vaļā,jo šis palīdz pret maisiņiem. Mēreni ir palīdzējis jau pret maniem zilajiem riņķiem. Tas gan netiks vaļā no manu zilo laukumu kas ir dēļ asinsvada tuvuma pie acs iekšējā kaktiņa, bet to,kas ir radies ēdiena/negulētas nakts rezultātā- nostrādās. Pārbaudīs.

Tā kā pietiek ar vienu pilienu šīs mantas- būs vismaz pusgadam.

Cena 6.70eiro viņu mājaslapā ordinaries.com

tālāk sekos šie,bet pie pirmās bildes es vēl atgriezīšos.

20171113100557-66489.jpg

Tālāk,lai savaldītu savu mūžīgo pubertāti, lieliski ir šie 2 serumi un vakaram- Azelaīnskābes suspensija.

Alfa arbutīns ar hialuronskābi palīdz tikt galā ar pašiem izsitumiem (tas mazliet sausina),pie reizes piesaistot ūdens molekulas sejas ādai no apkārtējās vides. Ar Ordenary hialuronskābēm ir tā,ka tās ir lielas molekulas izmērā un ,ja dzīvosies pa sausu gaisu,tad āda savu mitrumu atdos nevis saņems. Paldies pakešlogiem un mūžīgi žūstošajai veļai,mums mājās par mitrumu nevar sūdzēties. Tas arī ir labi gļotādām gripas laikā. Win-win situācija:D

8.90 eiro

Niacinamīds solās samazināt poru izmēru( nu par to nezinu),bet tas regulē sebumu ādā. Nu,ja sebums ir kontrolēts,tad loģiski,ka taukainās ādas īpašniecēm tās poras arī neizstaipīsies. Pievienotais cinks ir gluži vienkārši laba lieta sakairinātai ādai.

5.90 eiro

Šie divi serumi pa 2 pilieniem iet uz sejas un tiem virsū iet pirmajā bildē redzamais EUK 134,kas ir mana superpudelīte,jo tas ir pirmais antioksidants manā skaistumplauktiņā,kurš,cīnoties ar brīvajiem radikāļiem- piesārņojums, saules radiācija,pats sevi pēc cīņas arī atjauno un,līdz nomazgāšanai varu būt mierīga,ka tas būs pilnā kaujas gatavībā mani aizsargāt.Patīkami lietot,jo tas ir kā eļļa,bet nožūst matēts un masāžas laikā ir mazliet silts.

8.80 eiro

Tas arī divi pilieni. Pirmajā bildē trešā manta Askorbila Tetroisopalmitāta un vitamīna F serums ir stabīls C vitamīna serums,lai tiktu galā vakarā uz nakti ar manām rētiņām(to pigmentu ādā). Līdzina ādas toni,īsāk sakot. Esmu vairākas vitamīna c formas lietojusi,šī man patīk vislabāk un tiešām ir efektīva savos 20%,neradot jutību ādai.

17.70 eiro.Starp citu,sāku lietot 10.jūlijā un vakar to piebeidzu:D:DIr novembris..20171113101832-47372.jpg

Tad vakarā man kā mitrinātājkrēms iet Skvalāns,kas man tīkamākā un mitrinošākā veidā atjauno ādas mitruma barjeru

7.20eiro

un vienreiz nedēļā atjaunoju ādas virskārtu ar pīlingu-interesanti lietot- 10 minūtes uzklāj kā masku,jūtu kā pakņudina,un tad nomazgāju.Pēc tam,ak manu dieniņ. Cita āda! Par šo esmu vairākas dāmas saslimdinājusi - ārkārtīgi labs produkts tiem,kas cītīgi ir lietojuši fiziskus skrubjus. Šis ir domāts sliņķiem,pie tam efektīvāks un pēc 2 mēnešiem šādas darbošanās es jūtu lielu uzlabojumu savos pumpiņu neskartajos ādas laukumos tieši ādas tekstūras kvalitātē. Tā ir maigāka, mierīgāka, samtaināka.Ak...

7.20 eiro.

nu un tad fiksi,fiksi saules aizsargkrēmu virsū un ,ja Plus viens ļauj,tad fiksi vēl "seju uzlikt"=

20171113102351-57560.jpg

Ikdienai man pilnīgi pietiek tikai ar šiem produktiem.

Arī tonālais krēms man ir no The Ordinary. Seruma formula. Izcils! Ļoti šķidrs,tomēr vidēji sedzošs, un ar šo var daudz ko nomaskēt;)Šis ir  mans favorīts pār visiem maniem ikdienišķākajiem tonālajiem krēmiem(taču arī uz vakara pasākumu ar šo var mierīgi iztikt!),un arī ar šo esmu saslimdinājusi.Arī šis ir ekselents. Otrās ādas efekts ,taču šoreiz- bez apsārtuša degungala vai zoda.

6.70eiro.

Tad man ir atrasta mana top lūpu krāsa,kuru nesaprotu,kāpēc tik ilgi marinēju nelietotu. Pusgads pagājis! Taču tā ir tik multifunkcionāla! Lietoju arī kā vaigu sārtumu, tā ir mazliet sausāka savā faktūrā,ļoti skaisti,saldi smaržo-Artdeco lūpu krāsa tonī 46V ir pati pilnība gan ikdienai,gan fiksos oficiālākos izgājienos. Šī tomēr nebūs visnoturīgākā,tā būs uz lūpām jāatjauno. Taču elegantais dizains to ļauj darīt uz urrā.

Un vēl mani palīgi ir Make up Studio korektors un acu krēmveida ēna tonī Seductive Silver. Šos gan Latvijā vairs nevarēs nopirkt. Diemžēl neesmu atradusi,kur tos varētu pasūtīt...

Nu,ja mazais ir ekstra vēlīgs,tad var arī skropstas uzkrāsot un caur uzacīm izbraukt.

Nē,uzacis ir uzreiz pēc sejas.

20171113103055-59031.jpg

Max Factor skropstu tuša ir lieliska un Esences uzacu tuša man patīk.Jā,un Esences konsīleris man ļoti patīk,ja acu riņķi vēl liek par sevi manīt! Tas man tagad ir aizstājis manu favorītu konsīleros,lieliska formula! Un esences acu zīmulis Nude tonī man noder manam acu meikapa trikam,par kuru sen,sen rakstīju,lai izskatītos pa dienu,ka esmu pamodusies:)

Nu tā. Plus viens ir gatavs rotaļām! Arī es!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras