Hiperkeri sapņo par pa-vasaru!

hiperkeri
hiperkeri 13. aprīlis 2011 14:14
632

mani ļoooti aizrāva jaunais konkurss par tēmu-vasaras un pavasara apģērbs:)

 

es tā padomāju,paskatījos skapī,kas tur darās,un sapratu,ka ir diezgan skumji tajā ziņā,ka principā sievišķības ziņā es krietni atpalieku. Ja vien ir kas sievišķīgs,tad tās noteikti būs tās pāris krelles,auskaru stends un varbūt arī mana lakatu kolekcija(vismaz tas man liek justies labāk):)

 

Vēl jo vairāk-meitenes-klačiņa no manas puses:) mans sirdsāķītis mani OFICIĀLI uzaicināja uz kāzām,kas notiks aprīļa pēdējā dienā(sanāk tieši pēc SK balles:) ). Tas patiesībā arī ir smieklīgs stāsts,kurš man ir jāpastāsta:)

 

Vakar bija ļoooti slikta diena-šķita,ka visa pasaule sabrukusi pār galvu,un viņš tieši atraksta uz kritiskāko momentu-`veiksmi un izdošanos!`-es neizturēju un pastāstīju,kas man lēcies,jo nespēju to visu sevī paturēt,un viņam nebija vairāk nekā stāstāma kā-varbūt man pēcpusdienā atbraukt? vai nav superīgi?

 

tā nu viņš atbrauca,dabūju samīļojienu,kā arī uzaicinājumu,apmēram šādu..`Tu jau zini,ka mani draugi precas,un 30.04.viņiem kāzas.Un es tā kā arī gribētu ar Tevi..(pauze) aiziet uz viņām//`(bāc,es jau cerēju:D:D:D:D ka šīs trakās attiecības ieies vēl trakākā gultnē:D:D)

 

Tā nu tagad  domāju,ko mugurā vilkt,jo man nav īsti nekā tāda,ko vilkt.gribētos jau uzvilkt kleitu,kurā būtu viņa princesīte,tā,ka neviena līgava viņa skatienu nepiekaltu pie sevis:)

 

tāds viens mazs sapnītis,ko pasapņot:)

 

Tad nu ar šo konkursu es iz bon prix repertuāra ieraudzīju TO kleitu(un tikai par 20 LS!!!! Es tagad tiešām siekalojos,jo ,ja man būtu 20 lieki lati,tad pavisam noteikti-šī kleita būtu man mugurā jau tagad(un es rakstītu šo blogu jau sapucēta kā lellīte))

Manam draugam taču arī patiktu,vai ne?

šī kleita manī tiešām raisa tikai saulainas izjūtas,taureņus vēderā,un sajūtu,ka staigā pa mākoņiem..bāc,es jau gandrīz varu vizualizēt šo kleitu uz sevis,liego auduma faktūru...aiiiiiiiii,kā man šitādu gribaaaaaaas(jā,tagad es tiešām jūtos kā maza meitene:) )

bet tā jau nav vienīgā kleita,ko tur atradu:) mana garderobe laikam tiešām sauc pēc svārkiem,sievišķīgiem griezumiem un krāsām,krāsām,krāsām!!!

šī laikam bija par 16ls-raisa tiešī tādas asociācijas kā meitene bildē-saule matos,gliemežvāku rokassprādze rokā,basām kājām kaut kur pludmalē,un,lai gan tu esi iekārotākā meitene visiem vīriešiem puskilometru rādiusā,tev galvā ir tikai viens vīrietis-kura dēļ tev iedegas acīs dzirstelīte un sirdī-ugunskurs:)

(un es pašlaik lidinos:) )

 

tad nu no sapņiem uz realitāti.secināju,ka vasarai arī vispār nav apavu(kā šo problēmu atrisināšu,vēl nav skaidrs,bet fakts ir fakts-vajag sievišķīgu skrienamo..). tad nu iedomājos,ja uz manām cerībām būtu atbildēts,tad ko es ievēlētos? laikam,vistuvāk kaut ko tādu-

šīs ir ar mazu,tomēr ērtu papēdīti,ļoti elegantu,sievišķīgu siluetu,un detaļas tikai izceltu sievietes gaitu...un 14ls no bon prix?? laba cena:)

vispār jau parasti tā neiespringstu uz laika maiņām,taču,nezinu,varbūt mani taureņi no vēdera ir uzskrējuši smadzenēs,ka tik ļoti gribas beidzot kaut ko tik sievišķīgu uzvilkt kā Kleita..sajust tās apskāvienu uz sava ķermeņa,saklausīt auduma čukstus un čabināšanu ap kājām..uzreiz rodas tā notverami romantiskā sajūta.Vai jūti?

Taisnība ir,nākot pavasarim,es laikam iemīlos,jo gribas aizmirstu to ikdienas tanku-visurgājēju,uzvilkt ,jā ,KLEITU(nu taču beidzot vajag!!!!),un staigāt 3 soļus virs zemes.

 

P.s.mans stils un tā maiņas pavasarī? komentēju-džinsas,iešļūcenes un tkrekli.sievišķība man ir lakats ap kaklu.taču-jebkurš lakats man tādai liek justies-liek domāt par kādām Havaju salām,kur sievietes vienīgais apģērbs ir ap kaklu sasiets lakats kā kleita(bāc,atkal kleita-es laikam  esmu palikusi kleit-atkarīga:D) vai ko tamlīdzīgu:)

viss.man gribas kleitu:)

Visām mīļajām un jaukajām novēlu atrast savu kleitu:)

 

Pavasara stilam iedvesmoties vari šajos portālos - interneta apģērbu katalogos:

 

http://www.bonprix.lv/

http://www.otto-latvia.com/

http://www.otto-latvia.com/apart

Mans pavasara stils! Piedalies konkursā, kura galvenā balva - 50 latu dāvanu čeks

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 14. aprīlis 2011 11:18

:D:D:D:D:D cheery-bet Tu jau zini,kas ir mana īstā mīlestība:D:D:D:D (inlove)

cheery 14. aprīlis 2011 09:45

Jā mīļā, skatos mums līdzīga gaume! (inlove) veiksmi un to Misteru Lielisko savaldzināt tā, ka viņš pats tevi bildinās! :* (hug)

hiperkeri 13. aprīlis 2011 22:35

:D:D:D paldies visām:)

intasanta 13. aprīlis 2011 22:20

Nevis kleit-atkarīgā, bet kleitKĀRĪGĀ :):):)
Veiksmes Tev konkursā!

Ivetta 13. aprīlis 2011 19:11

Pievienojos liigucim:) Ritīgi liki sajust savas emocijas, iejusties tajās (F) :)

13. aprīlis 2011 18:28

Superīgs pieteikums! ;) (Y) :D

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras