Hiperkeri ir sastrādājusi nedarbus:)

hiperkeri
hiperkeri 30. augusts 2015 18:46
2275

Sveikas jūsmājās!

Te nu nāku atkal es (pēc seniem laikiem). Bet vasarā man arī bija darbiņi, kas jāpadara, tādēļ arī no manis - liela pauze), šoreiz jau modīgākā formātā - jā, esmu Youtubē~!
Cik traki tas ir? :D

Šoreiz mani pierunāja ar sevi nofilmēties latviešu youtube meitene Anete, jeb viņas pseidonīms- ParādiModi! (cik tas ir superīgs! Mani nu tiešām tas ievilka uzreiz - biju kādu laiku viņas liela fane, līdz sākām sarakstīties Facebookā un tā visa tā saruna noveda līdz ādas kopšanai, un tad mēs sapratām - mums abām ir ar ko dalīties! Un šoreiz laikam šis mans devums ir tā pieredze, kurai es izgāju cauri, kad biju gadus 11 jauna, un visa epopeja ar hormoniem sākās  un man nebija gudru padomu (bet citu tādu bija daudz) apkārt, un tādam bērnam ir viegli ietekmēties no pilnīgi VISAS informācijas, kas ir apkārt. Un arī ārsti un kosmetoloģijas pieredze man nepalīdzēja- smiekli caur asarām, bet mana kosmetoloģe ātrāk aizgāja pensijā nekā tika galā ar manu sejas ādu.

Tad nu mēs ar Aneti aprunājamies un salīdzinām savas rutīnas un pieredzes šajā tēmā! :) Vari arī iesmiet, kā jūsu Hiperkeri tiek galā ar pāruztraukumu filmēšanas `laukumā` :D

Brīdināšu- mums tur ir veseli divi video, diezgan haotiskas pļāpas kopā apmēram 40 minūšu apmērā :D

Lai skaisti!:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 2. septembris 2015 09:40

paldies,meitenes:):)

vecsprofils 1. septembris 2015 13:44

Prieks redzēt Tevi arī video, labi padomi un liels prieks, ka Tava āda tik ļoti ir izlabojusies! (Y)

Ciao 31. augusts 2015 09:21

Forši ;)

Kerstyna 30. augusts 2015 21:49

(Y)(F)

Nikte 30. augusts 2015 21:38

(Y)(F)(F)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras