Hialuronskābe + Peptīdi - Inovatīvs ādas kopšanas produkts acu zonai

jana
jana 2. augusts 2017 21:52
1212

Acu zonas kopšana ir delikāta un problemātiska... Šai zonai nepieciešama maiga aprūpe, vienlīdz augsts rezultāts un nekādu blakusparādību! Neviena no mums nevēlētos produktu acu zonai, kurš paralēli ieguvumiem, piem. mazāk manāmiem zilajiem lokiem vai samazinātiem pietūkumiem acu zonā, rada mums alerģiskas reakcijas jeb nenoturīgu acu ēnojumu. 

Nezinu kā jums, bet man, kamēr es meklēju savu serumu acu zonai (ar krēmu sen vairs nepietiek) ne reizi vien nācās saskarties ar virkni problēmu. Visbiežāk man acu zonai paredzētie produkti radīja kairinājumu (man ir jutīgas acis, turklāt pārcietušas lāzerkorekciju, tādēļ bieži acu serumi man "koda acīs", tās grauza un kņudināja). Tomēr vislielākais un nopietnākais pārbaudījums šiem plakstiņu zonas serumiem izrādījās acu ēnas! Jā, jā, acu ēnas un skropstu līnijas zīmulis! 

Lietojot jebkuru no serumiem, par eļļiņām nemaz nerunājot, neviens acu ēnojums, lai cik kvalitatīvs un cik noturīgiem produktiem tas arī nebūtu izveidots (ieskaitot ūdensnoturīgo aqua), ēnas nenoturējās pat dažas stundas. Kādēļ? Serumi sniedza tiešām komfortablas izjūtas, taču acu ēnojums un zīmulis ļoti ātri atstāja nospiedumus uz augšējā plakstiņa un sagūlās plakstiņa locījumā.... Līdz kādam brīdim, kamēr iepazinos ar šo inovatīvo Hialuronskābes un peptīdu serumu acu zonai.

Lasot aprakstu šķiet pilnīgi neticami, kā viens serums var sniegt tik daudz rezultātus, turklāt vienā pilienā... Jāsaka uzreiz, uz ātru un zibenīgu rezultātu neceri! Būs jābūt pacietīgai, šobrīd šo produktu lietoju jau otro mēnesi un redzu, tas ir izlietojies tikai 1/3 daļa... Tātad, pietiks vēl ilgi. Ātrāk atsauksmi nerakstīju, jo šķita - nekas būtiski nav mainījies. Bija pagājušas vairāk kā 4 nedēļas un šķita, neko īpašu neredzu, līdz kādam brīdim pirms pāris nedēļām kad pēkšņi... tiešām pēkšņi, pamanīju - pazudušas sīkās krunciņas jeb ādas vītums uz apakšējā plakstiņa! Iespējams tās pazuda jau agrāk, varbūt savā aizņemtībā to nebiju pamanījusi, bet tagad skaidri redzu, efekts ir Vau! Nav manā stilā tā izteikties, bet trūkst vārdu. Nav tā, ka blakus esošās "vārnu kājiņas" izlīdzinājušās pilnībā, tā nav, bet daudz labāk ir gan! Jo īpaši mani priecē zona, kura tieši mani uztrauca visvairāk, zona zem apakšējās skropstu līnijas. Tur esošā āda bija pārsausināta jeb pārāk atūdeņota (krēmus tiešām lietoju cītīgi) tādēļ apbēdināja efektivitātes trūkums. Smalkās krunciņas tur gavilēja un šķita, no tām vairs netikt vaļā, kad nebija uzklāts grims, izskatījās patiesi bēdīgi. Krunkains, sauss, vecs ... 

No slavas dziesmām pāriešu pie produkta, kurš manu acu plakstiņu zonu "apārstēja". Tas ir Collistar Pure Actives Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides jeb serums acu zonai. Šis esot jaunākais zīmola sasniegums, satur trīs aktīvās sastāvdaļas, turklāt tīrā veidā. Tās kompleksi iedarbojas pret pietūkumu (zem acīm), pret tumšajiem lokiem, grumbām un novājinātu plakstiņu ādu. Izklausās neticami? Man arī.... Jāsaka, tumšo loku problēmu šis serums tiešām neatrisināja, bet cik zinu, to nespēj neviens kopjošās kosmētikas produkts :), taču ar pietūkumu un grumbām, kas komplicējās ar vītušu plakstiņu ādu "izrēķinājās" nesaudzīgi! Tas nostrādāja. 

Serums nepieciešams ļoti maz, izspiedu to nedaudz uz apakšējā plakstiņa un iemasēju to virzoties no acs ārēja kaktiņa uz iekšējo, pa apakšējo acs plakstiņa ādu un no iekšējā uz ārējo kaktiņu augšējā plakstiņā (kad vēlējos iedarboties uz ādas vītumu) un pretējā virzienā, ja manīju plakstiņu pietūkumu  (virzoties no iekšējā kaktiņa uz acs ārējo kaktiņu apakšējam plakstiņam un augšējam no ārējā uz iekšējo, mēs veicinām limfas attteci un tādējādi mazinām plakstiņu pietūkumu gan mehāniski, gan iedarbojoties ar produktiem).
Ko tu zini par hialuronskābi? Vai zināji, ka tā spēj nogādāt un noturēt ūdeni starpšūnu telpā, tādējādi nodrošinot ādas audu mitrināšanu? Tā spēj iedarboties uz ādas virskārtu veicot liftinga iedarbību, savukārt dziļākajos ādas slāņos stimulējot šūnu metabolismu. Tādējādi pasargājot ādu no novecošanās un grumbu veidošanās. Plakstiņu āda kļūst blīvāka, elastīgāka un gludāka. Savukārt peptīdi ir galveno bioloģisko funkciju aktivatori, tie veicina procesus no kuriem ir atkarīga ādas elasticitāte, vārdu sakot - skaistums un jaunavīgais izskats. Ilgu un rūpīgu eksperimentu rezultātā Collistar zīmols izvēlējās divus peptīdus, kas īpaši efektīvi iedarbojas uz delikāto ādu acu zonā. 

Viens no tiem - Tetrapeptīds 5 mērķtiecīgi samazina un aizkavē defektus, kuri izteikti veidojas acu zonā, piem. maisiņus, pietūkumu un tumšos lokus un Heksapeptīdu 8, kurš samazina mazās mīmikas grumbiņas, izlīdzina un nogludina ādu. Kā rezultātā samazinās pietūkums zem acīm, krunciņas un grumbas. Produkts ir piemērots visiem ādas tipiem, kā arī lieliski nostrādās SOS gadījumā, kad nepieciešams samazināt noguruma pazīmes, mitrināt un atsvaidzināt ādu ap acīm. Serums nesatur alkoholu, krāsvielas un parabēnus.

Kā iesaka lietot ražotājs? Uzklāj dažus pilienus uz ādas ap acīm un ar pirkstu galiem maigi iepliķē virzienā uz ārējo acs kaktiņu. Piemērots lietošanai no rīta un vakarā. Collistar zīmols Latvijā pārstāvēts ekskluzīvi, tikai Douglas veikalos un interneta veikalā. Maksā vidēji 34 euro (ļoti bieži zīmolam ir atlaides un akcijas, kā arī dāvanas par pirkumu), 15 ml - standarta tilpums.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras