Harem bikses

8. marts 2010 00:00
2254

Jau vairākus gadus modē ir Harem bikses, lai cik daudz būtu cilvēki, kuri saka, ka tas ir kas šausmīgs, vienalga, kā neiziet, tā neiziet pavisam no modes šis apģērba gabals, laikam jau tādēļ, ka šīm biksēm modeļi ir visdažādākie un galu galā bikses ir ļoti ērtas. Tās ir kā svārku, šortu  un apžmiegtu bikšu apvienojums vienā.

 

{smallpic:1}

Visiem ir skaidrs, ka šo bikšu pirmsākumi ir meklējami Indijā, bet kā tās kļuva populāras mūsdienās??  Pirmo popularitāti šīs bikses ieguva 80-tajos gados, kad tādas sāka valkāt reperis MC Hammer, tādēļ nereti tās tiek arī dēvētas par Hammer Pants. Iespējams tādēļ tās ir izpelnījušās tik lielu piekrišanu mūsdienu hip hop (un citu līdzīgu stilu) dejotāju vidū. Pašlaik dizaineri eksperimentē ar šīm biksēm, pārveidojot katru sezonu, un šķiet netaisās tik ātri šīs bikses izstumt no moderno lietu saraksta.

 

{smallpic:2}

Šogad modē ne tik izlecošs fasons, harem bikšu platā daļa diezgan laideni pāriet uz šauro. Taču ar krāsām un audumu var improvizēt paši un lai arī ko izvēlēsies, nemoderni nebūs. Šīs bikses var vilkt ar t- krekliem, blūzēm, džemperiem, jaciņām, un pat ar minikleitiņām, iespējas ir visdažādākās. Tāpat ir arī ar apaviem, izskatīsies vienlīdz labi gan ar iešļūcenēm, gan augstpapēžu kurpēm, turklāt šauro galu dēļ tās ļoti ērti valkāt ar garajiem zābakiem un sabāzt bikses tajos.

{smallpic:3}

Rebeka Šulca

Avoti:

http://media.photobucket.com

http://www.omiru.com

http://hubpages.com

http://www.harempantsnow.com/

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
6. jūnijs 2010 19:43

Loti pat patiik.. lielaaka dala manaa garderobe ir sada tipa bikses :)

1. maijs 2010 21:07

Bāiggi smuki. man patiik. pati valkāju. Bet ir jāpiestāv. :D savādāk izskatisies ka piepļūtītas. :D

inny 14. marts 2010 21:56

man patīk, bet tādām tiešām ir jāpiestāv. man ir piekodināts, ka no mājām izdzīšot, ja tādas vilkšot :)

inguce 9. marts 2010 17:00

nu dikti nepatīk šitās bikses :D lielākai daļai valkātāju izskatās vnk briesmīgi!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras