Gudras sievietes neskrien ballēties tikko nopirktos apavos

Linduchy
Linduchy 12. marts 2017 11:24
1853

Gudras sievietes neskrien ballēties tikko nopirktos apavos. Njā, bet es esmu izņēmums. :D Protams, ka es apzinājos, ar ko tas viss beigsies. Un katru reizi, kad kājas ir noberztas un acīs asaras, es sev nosolos, ka nekad, nekad, NEKAD vairs tā nedarīšu. 

Bet šoreiz mana rīcība bija īpaši nepārdomāta, jo nākamajā dienā bija jāiet uz darbu. Atgriežoties no pasākuma mājās, atklājās diezgan pabriesmīga aina. Un tajā brīdī man likās, ka uz darbu nāksies iet čībās. Nu nebūtu jau liela bēda, jo čības ir "modē"...tikai es gan neesmu izaugusi līdz tādai modei. :D

Rūpīgi nomazgāju kājas, uzmanīgi nosusināju ar dvieli, jo katrs pieskāriens bija ļoti sāpīgs. Un tad devu iespēju Balsamo del Pellegrino kāju balzamam pierādīt sevi.

20170312153648-15301.jpg

Balzams satur Islandes ķērpja, piparmētras un timiāna ekstraktu, rīcina, tējas koka, mandeļu un zemesriekstu eļļu. Tam piemīt nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība. Maigi iemasēju pēdas ar balzamu un sajutu patīkamu, nomierinošu vēsumu. Balzamam piemīt neuzmācīga, viegla smarža - ķērpju, piparmētru un timiāna aromāta kombinācija. Tas ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainus pleķus. 

No rīta procedūru atkārtoju, bet nu jau varēju pieskarties noberztajām vietām bez sirds sažņaugšanās. Protams, brūces vēl nebija sadzijušas līdz tādai pakāpei, lai kājās autu īpaši ciešus apavus, bet pret mīkstas ādas kurpēm kājas it nemaz neprotestēja. 

Pēc 2 dienu lietošanas (no rīta un vakarā) kājas bija pilnīgi atguvušās no traumas un atkal gatavas "jaunajiem" apaviem.

Turpinu izmantot balzamu, jo man patīk tā atvēsinošā iedarbība - kājas mazāk svīst. Par pēdu ādas maigumu it kā līdz šim nevarēju sūdzēties, jo pēdām pievēršu uzmanību visu gadu, nevis tikai vasaras sezonā. Varu droši teikt, ka āda saglabājas samtaini maiga. 

Šis balzams noteikti būs mans favorīts arī turpmāk. :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 14. marts 2017 08:25

O, triku ar dezodorantu nezināju. Paldies :) (Y)

Kerstyna 14. marts 2017 07:24

Es , kad velku vasarā kurpes, tad pēdu virsas un papēžus iesmērēju ar sauso dezi, ir labi, tajā brīdī, kad kājas sāk mazliet pietūkt, nekas neberž.

hiperkeri 13. marts 2017 10:20

Vēl ir triks,tikko jūti,ka sāk berzt kurpe. Uz kājas jāuzziež dezodorants, tas palīdz pret berzi

Shalako 13. marts 2017 10:01

Ā un vēl pret nogurumu vecā labā metode - pagulēt ar piepaceltām kājām, t.i. lai kājas atrastos bik augstāk par ķermeni.

Shalako 13. marts 2017 10:00

Mmm, ļoti labi, ka palīdzēja.
Tādos gadījumos parasti pirmais, ko daru, patecinu uz kājām gandrīz aukstu ūdeni, palīdz noņemt pirmo pietūkumu un nogurumu.
Bet, ja jāiet kaut kur apavos, kur nevar izlīdzēties ar iešļūcenēm, tad izmantoju Compeed plāksterus, man patīk, ka tie tādi mīksti un tās tūskas iesūc iekšā.

Linduchy 13. marts 2017 09:35 hiperkeri

Labi, ka vismaz bija vēl saglabājušās 9. klases izlaiduma kurpes :D (Y)
Tas balzams ir no Bioapta. Nopērkams lielākajās aptiekās, arī internetā. Piemērams, https://internetaptieka.lv/lv/pedu-kopsanai/bioapta-balsamo-del-pellegrino-sudorazione-eccessiva-balzams-pret-kaju-svisanu-100-ml
Es ļoti gaidu, kad sāks darboties Bioaptas internetveikals - drīzumā jābūt atklāšanai :)

hiperkeri 13. marts 2017 08:28

:D:D Vaaai,es pēdējoreiz to darīju,kad nedēļu pirms 12.kl.izlaiduma mēģināju ievalkāt tam domātās kurpes. rezultātā es noberzu kājas un aizgāju ar 9.kl.izlaiduma kurpēm:D:D:D
Klausies,kas Tu par lielisku kāju modeli! Pārdevusi esi šito štelli man! Tikai kur šito brīnumu iegādājies un par kādām naudiņām?

Linduchy 13. marts 2017 06:32 VIT@

Zinu, paldies :)

Linduchy 13. marts 2017 06:32 Kerstyna

Par to sindromu ROFLROFLROFL

Kerstyna 12. marts 2017 16:47

Pelnrušķītes pusmāsas sindroms :D Es uz pēdējo balli aizgāju kurpēs, ko nebiju ievalkājusi, bet nekas, bez redzama traumātisma iztiku. Lielāks škrobis ir, kad labas , sen ievalkātas, ērtas kurpes pēkšņi sāk berzt.....

Ciao 12. marts 2017 15:51

Ļoti vērtīgas ir kumelīšu "vanniņas" arī :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras