Gribu izmēģināt kosmētiku!

pece
pece 20. janvāris 2011 11:33
714

Tā kā man vairs nav 20-desmit un jau sen kā esmu iekāpusi ceturtajā gadu desmitā, bet vēl nav 100, kad sevi varētu uzskatīt par antikvāru vērtību, kurai nav svarīgs izskats, jau labu brīdi rūpējos par savu ādu kā nu māku un protu. Bet diemžēl, jāatzīst, mana sejas āda nav ideāla un tāda nekad nav bijusi.

  

 

Viens princips, kuru ievēroju vienmēr kopš to vienā seminārā – kosmētikas prezentācijā ieteica viena kosmetoloģe, kundzīte krietnos gados un ar ļoti labu izskatu, ir sejas krēma, acu krēma un masku uzklāšana pa sejas līnijām, lai nepalīdzētu mātei dabai un zemes pievilkšanas spēkam. Tāpat arī cenšos nesēdēt galvu atbalstot rokās.

 

 

 

Placentas kosmētika manī, tāpat kā daudzos,  rada duālas izjūtas, no vienas puses saprotu, ka placentā ir ļoti daudz derīgu vielu, zinu, ka homeopātijā izmanto pat no cilvēka placentas gatavotus preperātus dažādu slimību ārstēšanai. No otras puses – mani māc aizspriedumi par to, kur, kādos apstākļos un kādā veidā tiek iegūtas placentas, no kurām iegūst vielas, izmantošanai kosmētikas ražošanā.

 

 

Kaut kur baumu līmenī dzirdēta informācija, ka izmanto pat cilvēku placentas. Tagad rakstot iedomājos par to, ka faktiski jau tas nebūtu nekas slikts.

 

 

Neskatoties uz iepriekš minēto esmu gatava izmēģināt šo kosmētiku un par to atskaitīties, ja man tiks dota tāda iespēja!

 

 

Pastāsti, kāpēc Tu gribētu izmēģināt placentas kosmētiku un saņem iespēju to izmēģināt!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras