Gliteri un bohēma - “Must have” festivālu sezonā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. jūlijs 2019 13:59
617

Vasara ir mūzikas festivālu laiks un tos īpaši krāšņus dara apmeklētāju radošā pieeja, izvēloties apģērbu. Tas ir kā vesels piedzīvojums, tiek ļauta vaļa iztēlei, jo vairāk krāsu un gliteru jo labāk!  Jautājums ir - kā tad īsti neapmaldīties plašajā piedāvājumā? Dita Grauda, TK “Spice” modes blogere, zina, kādi ir šīs vasaras festivālu "Must have".

Domājot par festivālu stilu, pirmais, kas nāk prātā ir lielākie pasaules festivāli - Coachella un Burning Man, kuros cilvēku iztēlei robežu nav un ikviens ģērbjas kā vien vēlas, reizē nosakot jaunākās tendences citiem festivāliem - tās labprāt ievēro arī Latvijā notiekošo festivālu apmeklētāji. Abi šie festivāli stila ziņā krasi atšķiras, kas ļauj mūsu iztēlei par to, kā ģērbties uz festivālu, pasapņot vēl vairāk.  

Bohēma Tavā apģērbā 

"Coachella festivāla apmeklētāju stils ir vairāk romantisks, hipiju noskaņās. Festivāls iedvesmo izpausties ar krāšņu make-up un gliteriem uz sejas, dažādām uzlīmēm un bohēmiska stila frizūrām. Gliteri, matu rotas un īslaicīgie tetovējumi ir lielisks veids kā papildināt ikdienišķu apģērbu dodoties uz festivālu."

Pārbaudītas vērtības - trendi no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem 

"Šogad izteikti modē ir džinsa auduma apģērbs, vienojošā iezīme, ka tas ir gaišs vai balināts džinss. Džinsa bikses, kuru siluets ir taisns vai mazliet paplatināts galos - tendences, kas atgriežas no astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem. Platos džinsus var kombinēt ar korsetēm, t-krekliem un džinsa jakām vai vestēm."

Kleitas košos toņos 

"Protams, festivāla stilā neiztikt bez kleitām. To garumi ir no mini līdz maxi un stilistiski tās ir bohēmiska stila kleitas ar ziedu un dažādu augu rakstiem vai sportiska stila, ko kombinē ar sportiska stila apaviem. Aksesuāri ir dažādas maza izmēra somas, gurnu somas, un īpaši modē ir pītas somiņas vai pīti maisiņi, kas šosezon vairs nav tikai stils pludmales apmeklējumiem, bet lieliski papildinās jebkuru tērpu." 

Sievišķīgais apvienojumā ar komfortu 

"Viens no šīs sezonas trendiem ir kontrasts apģērbā, tas nozīmē, ka nav jābaidās sportiska stila apavus, panku vai kovboju stila zābakus vilkt kopā ar romantiska stila kleitām, tas ļaus ne tikai izskatīties stilīgi, bet arī justies ērti.  Tāpat aktuāli ir arī platas džinsa bikses ar greznām korsetēm, vai riteņbraucēju šorti ar žaketi.”

Ekstravagants apģērbs tiem, kas nebaidās izcelties

“Burning Man festivāls iedvesmo ar košākiem, krāšņākiem tērpiem. Apmeklētāji ir iecienījuši tērpties melnā vai izteikti metāliska auduma tērpos, kas rada nākotnes stila sajūtu. Apģērbs tiek papildināts ar krāšņiem gaismas objektiem, parūkām, apmetņiem un dažādām izteiksmīgām galvas rotām. Ja arī Tu vēlies savu festivāla tērpu padarīt neaizmirstamu, tad noteikti ir vērts iepriekš sagatavot tērpu, kas ļaus justies brīvi, bet reizē tērps atstaros – esmu gatavs ballītei!” 

Latvija no pasaules neatpaliek ar iespaidīgiem un krāšņiem festivāliem. Visas vasaras garumā ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamo starp vairākiem, nu jau ļoti iecienītiem festivāliem. Jau šajā nedēļas nogalē, 2.-3. augustā, Liepājā norisināsies mūzikas festivāls "Summer Sound'19". Lai aiztaupītu stāvēšanu garajās rindās, ir atvieglota iekļūšana festivāla teritorijā, aicinām savas ieejas biļetes no 31. jūlija apmainīt pret aprocēm TK "Spice" specializētajā "Summer Sound" stendā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras