Gatavojamies Valentīna dienai jeb Kā uzklāt meikapu Baby Look stilā?

jana
jana 20. janvāris 2015 14:00
1571

Ja tev tīk apaļas acis, sievišķīgs vai pancisks tēls, Baby Look meikaps būs tavs favorīts! Izpildījums šai meikapa tehnikai ir salīdzinoši viegls un ātrs.

Tev noteikti rodas jautājums, kam tāds piestāvēs? Varu apliecināt droši - tas piestāvēs visām un ikvienai. Tev tikai jāņem vērā daži apstākļi un jāsaprot, ka šī meikapa tehnika jāpielāgo katrai sievietei individuāli! Tas nozīmē, ka, piemēram, krāsojot acis, augšējāis plakstiņa ēnojums dažādām acu formām būs atšķirīgs! Vienai tas beigsies zemāk, otrai tas būs samērā tuvu uzacu līnijai. Pozitīvais manā skatījumā ir tas, ka šajā meikapā var veiksmīgi pielietot visas košās krāsas, kas ikdienā nemaz tik bieži nesanāk. Pamatā mēs krāsojoties izmantojam melno, pelēko, brūno, dažreiz violeto, zilo un lillā krāsu, savukārt šajā meikapa tehnikā mēs varam izmantot pilnīgi visas pieejamās krāsas un to toņus! Turklāt tev pietiks tikai ar vienu krāsu, nopērc vienu kvalitatīvu acu ēnu un sāc darboties.

Iesākumam es tomēr neieteiktu mēģināt šo tehniku ar melno krāsu. Tā ir prasīga un veiksmīgāk būs pielietojama pēc ilgāka treniņa. Izvēlies pelēkos, zilos vai violetos toņus, un tiem nav noteikti jābūt ļoti tumšiem.
Sāc ar pamata uzklāšanu! Meikapa bāze - taukainai un kombinētai ādai izvēlies matējošu bāzi, sausai un jutīgai eliksīru vai intensīvi mitrinošo bāzi, normālai var mitrinošu vai jebkādu silikonu saturošo. Silikona bāze derēs arī novecojošai sejas ādai. Pēc bāzes uzklāšanas noslēp visus nesmukumus (pūtītes, pinnes, redzamos kapilārus, zilos bai brūnos lokus, apsārtumus un citas ādas toņa nevienmērības). Apsārtumam derēs zaļais korektors....
Esi novērsusi nepilnības? Kā nākamais solis - tonālais krēms. Tā izvēle ir sarežģīta un pāris teikumos es to neaprakstīšu. Teikšu tikai vienu - Baby Look ir vakara meikapa tehnika un šim vakara grima, tā pat kā pārējiem, var izvēlēties par vienu toni gaišāku tonālo krēmu, turklāt nedaudz biezākas konsistences, vai arī tik pat plānu, bet sedzošāku. Mani favorīti ir Just un Make up Forever HD līnijas tonālie krēmi. Kad esi uzklājusi tonālo, pārej pie nākamā soļa - izgaismojoša konsīlera!
Šo produktu klājam uz tām sejas daļām, kuras vēlamies izvirzīt uz priekšu jeb nedaudz izcelt - zem uzacu loka, ap nāsīm, pieres vidusdaļā, lūpu kaktiņos, uz vaigu kaula utt. Izgaismojoša konsīlera klāšanā ir jāvadās pēc katras sejas individuālajām īpatnībām, piem., kādai sievietei ir dziļi iekritušas acis un šis konsīlers ir neaizvietojams, savukārt kādai būs uz āru izvirzītas acis un izgaismošana tām nebūtu piemērotākais.
Kad esi izdarījusi arī to, pārej sejai ar pūderi (taukainai un kombinētai ādai izvēlies sedzošāku variantu, klāšanu ar pufu, pārējo ādas tipu īpašniecēm pilnīgi pietiks pūderotas pieskāriena). Pārejam pie galvenās daļas - acīm!
Ņem acu zīmuli tādā krāsā, kādā plāno krāsot visu plakstiņu. Vēlies pēlēko krāsu - arī acu zīmulim ir jābūt pēlēkam, vēlies zaļas ēnas? Meklē zaļu zīmuli!
Praktisks ieteikums no manis! Zīmulim ir jābūt mīkstam un noteikti viegli tušējamam jeb pludināmam. Tā, lai uzvelkot biezu līniju, tu ar aplikatoru vai otiņu, viegli varētu iztušēt novilkto zīmuļa līniju virzienā uz augšu. Man patīk Make up Studio, Avon un Bare Minerals acu zīmuļi, labāk lai tie ir Kohl jeb kajal zīmuļi. Tātad, novelkam platu līniju gar aukšējo skropstu līniju un to iztušējam uz augšu, līdz pusplakstiņam. Kad esi to izdarījusi, iezīmē arī apakšējo plakstiņa gļotādu un ievelc līniju arī tuvu apakšējām skropstām. Arī šeit to zīmuli papludini, bet tur pat, nevirzoties uz augšu vai leju, bet tikai uz priekšu un atpakaļ pa iezīmēto līniju.
20150120135637-64635.jpg
Ņemam attiecīgās krāsas acu ēnas un aizpildam augšējā plakstiņa kustīgo daļu līdz locījuma vietai ar šo pašu ēnu. Kad esi izdarījusi arī to, paņem tīru otiņu, ieteicams nelielu un apaļas formas, ar kuru iztušē šo acu ēnu locījuma vietā, virzienā nedaudz uz augšu, tā lai acu ēnas beigu vieta nav līnijas veida, bet gan izpludināta. Atverot acis jābūt redzamai dūmakai ap acīm!
Ar acu ēnu pārejam arī apakšējā plakstiņā ievilktai zīmuļa līnijai, kā arī ar to pašu tīro otu izpludinām pāreju arī šeit un noteikti acs ārējā kaktiņā, to pludinājumu virzot nedaudz uz leju tā, lai ārējā kaktiņā veidojas apaļums.
Atveros acis var nedaudz pludināt to ēnojumu virzienā uz uzacīm, pavisam nedaudz, tā lai viegli ieēnotu ne tālāk par pusi no brīvās daļas, starp plakstiņa līniju un uzaci.
Kā nākamais - dažas kārtas melnas tušas, biezākā slānī, pielīmējam ārējos acu kaktiņos dažus lieko skropstu pušķīšus, bet tas nav obligāti.
Viegli iezīmējam uzacis, tā viegli, tām ir jābūt neizteiksmīgām! Viegli modelējam seju un uzklājam vaigu sārtumu. To liekam rozā un tikai lokāli, apaļas formas, tādus kā bumbulīšus, bet nekur tālāk netušējam.
Lūpām izvēlamies gaišu lūpu spīdumu, un noteikti velkam arī lūpu kontūru. Tas arī viss :)
Redzamajos FOTO ir manis praktiski izpildīti Vakara make up Baby Look tehnikā :)
20150120135739-66171.jpg
20150120135910-12321.jpg
Vairāk meklē vietnē http://janasskaistumalapa.blogspot.com
Veiksmīgu darbošanos! Ar labiem Jaunā gada vēlējumiem Jana :)


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 24. janvāris 2015 17:12 hiperkeri

kāzu grims jau ir veidots un ne reizi vien, savukārt šajā skolā tas tik drīz vēl nebūs :)

hiperkeri 22. janvāris 2015 10:25

Tevis izveidotais babydoll variants man noteikti patīk daudz labāk kā pinteresta bildē. cik man nācies uz sevi veidot- it īpaši,ja uz manu tipu izvēlas pelēku,violetu vai zilu,varu izskatīties kā zombijs,tāpēc atļaujos vien ļoti minimālu babydoll tehniku,gandrīz caurspīdīgu un ar brūnu perlamutra toni. jana,drīz vajadzētu sākt izmēģināt kāzu grimmu:)

rasas 21. janvāris 2015 13:57 jana

Ko tik neizdarīsi skaistuma vārda :D pat piereģistrēties Facebook.
un nesaki "tikai kā grimma māksliniece", manuprāt, tas ir novērtējums un atzinība, ja Tevi uz tādiem pasākumiem aicina, paskaties, cik mums apkārt ir grimma mākslinieku, manuprāt daudz, bet Tevi tomēr izvēlas.. :) Apsveicami! :)

jana 21. janvāris 2015 13:09 Shalako

paldies :) cenšos!

jana 21. janvāris 2015 13:09 rasas

Paldies par novērtējumu. Jā, darbs un pieredze salīdzinoši ir milzīga, tikko biju arī uz TV3 šova "Sanāciet, sadziediet" ierakstiem nepilnas nedēļas garumā, kā arī seriāla "Viņas melo labāk" filmēšanā, protams tikai kā grima māksliniece :)
Blogā es apraks'tiju maksimāli vienkārši, patiesībā, pārlasot to noteikti var izdarīt un šī ir viena no vieglākajām meikapa tehnikām un tā saku ne tikai es viena :)
Jā, modeles man vēl ir nepieciešamas, jo apstājusies neesmu un tagad mācos vēl. Modeles es biežāk atrodu facebook, tā ir ātrāk un vienkāršāk, jo dienas kad būs vajadzīgi modeļi biežāk ir zināmas tikai pāris dienas pirms, ne ātrāk. Ja vēlies kādā dienā nākt par modeli, uzmeklē mani tur un atsūti aicinājumu. Kad būs vajadzīgas modeles, tu noteikti redzēsi :)

vecsprofils 20. janvāris 2015 21:47

Skaisti sanāca :)

rasas 20. janvāris 2015 21:06 jana

1.kārt jau apsveicu ar lielo darbu Stila pavēlniekā. Manuprāt, milzīga pieredze, vai ne? :)
2.kārt - blogā paskatījos, bet neuzdrošinos pati ko sev tādu veidot.. bet, protams, skaisti. :)
3.kārt - vaivēl meklēsi sev "modeles"? Turpini taču sevi attīstīt? :)

jana 20. janvāris 2015 20:49 rasas

Paskaties blogā, tur ir arī mana foto ar šo meikapa tehniku un neviens nevar teikt, ka es esmu no skaistajām, bet šādi uzkrāsojoties nav slikti :)

jana 20. janvāris 2015 20:45 rasas

Nē, saule, visu var pielāgot :) Skatoties cik zinošs un prasmīgs meistars (laika gaitā un strādājot arvien vairāk, iemācies redzēt un pielāgoties itin visiem un galarezultātā visiem piestāv, tikai jāuzkrāso pareizi! )....

rasas 20. janvāris 2015 20:10

Skaistam cilvēkam viss skaisti izskatās. ;)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras