Gatavojam sejas maskas!

Autors: happy2012, 2010. gada 17. marts, 00:00:00
Gatavojam sejas maskas!

Lai izvēlētos tieši sev piemērotu masku,ir jāzina savs sejas tips.Lai neizraisītu alerģiju, vienmēr pirms klāt uz sejas vajadzētu uzsmērēt uz rokas locītavas un pāris minūtes pagaidīt, vai neveidojas apsārtums. Ja gadījuma ir apsārtis tad tas nozīmē, ka pret  kādu  sastāvdaļu ir alerģija.

 

Tāpat kā matu maskas, arī sejas maskas,ir veigli pagatavojamas mājas apstākļos.Tas neprasa daudz laika un ir rezultāts ir redzams jau pēc pāris reizēm.Uzrakstīšu pāris maskas,katram sejas tipam.

 

Masku daudzpusīgās iedarbības dēl vienu un to pašu masku dažādi autori iesaka atšķirīga efekta sasniegšanai,kā arī uzrāda vienai maskai vairākus iedarbības veidus.(kas būtu pareizāk)

{smallpic:1}

Atsvaidzinošās maskas.

 

Atsvaidzinošās maskas noņem sejas nogurumu,uzlabo asinsriti un piedod sejai veselīgu izskatu,līdz ar to šādas maskas tonizē sejas ādu.

 

*ādu ātri atsvaidzina un izlīdzina maska no siltā pienā iemasīts raugs.

*samīca 100.grami  svaigas avenes,pievieno 2 .ēd.k piena.Maisījumā samercē parlīti(kura ir izgriezta k amaska,ar atvērtām acīm,nāsīm un muti)Tura 15.minūtes,pēc tam marli noņem un seju noskalo ar aukstu ūdeni.

*sauju rožu ziedlapiņu pārlej ar glāzi vērdoša ūdens un pēc pusstundas uzliek kā masku.

*nogurumu noņem maska-uzvāra pienu kopā ar vienu kartupeli,samīca un putriņu uzliek uz sejas.Tura 20-30.minūtes.

*laba atsvaidzinoša maska sanak no biezpiena un medus.

*ārti iedarbojoša maska ir no olas dzeltenuma un medus,saputo olas dzeltenumu pieliek medu un ar otiņu uzklāj uz sejas.

 

 

Izmantoti materiāli no grāmatas "Kosmētika"