Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju visbiežāk pērk melnas krāsas apavus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. maijs 2014 00:00
1937

Latvijas iedzīvotāji apavu izvēlē ir pragmatiski un visbiežāk (46%) izvēlas iegādāties melnus apavus, jo tos var pieskaņot pie dažādas krāsas apģērbiem. Tā liecina tirdzniecības centra Domina Shopping veiktā iedzīvotāju aptauja. Taču piektdaļa (19%) iedzīvotāju sakās esam tendenču mednieki - seko līdzi attiecīgās sezonas aktualitātēm un krāsu tendencēm, uz ko arī balsta savu izvēli apavu iegādē.

Gandrīz katrs desmitais iedzīvotājs (9%) regulāri iegādājas bēšus apavs, jo tie pārlieku neizceļas un ir viegli pieskaņojami dažādas krāsas apģērbam, savukārt 9% iedzīvotāju nav svarīga apavu krāsa, galvenais, lai tie būtu ērti. Drosmīgie, kas regulāri izvēlas iegādāties apavus izteiksmīgās krāsās, kas piešķir ikdienas tēlam akcentu, ir salīdzinoši nedaudzi – vien 8% respondentu norādījuši, ka visbiežāk iegādājās krāsainus apavus.

„Latvijā ziemas mēneši, kad pārsvarā dominē tumšie toņi, ņem virsroku pār silto laiku, kas, iespējams, arī ietekmē iedzīvotāju izvēli. Taču pavasara modes tendences piedāvā daudz raibāku spektru gan apģērbu, gan apavu izvēlē. Turklāt apavi ir ikdienas aksesuārs - kombinējot apģērbu neuzkrītošos toņos ar košiem apaviem, var izcelt ikviena individuālo stilu. Tāpēc Domina Shopping organizē košās apavu dienas, kuru laikā iedzīvotājiem ir iespēja iepazīt un iegādāties par īpaši izdevīgām cenām kurpes, kas piešķirs akcentu ikdienas koptēlam,” stāsta Eda Vecvagare, t/c Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Sieviešu kluba diskusijai: Kādas krāsas apavus izvēlies tu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 9. maijs 2014 18:54

Es gan visbiežāk pērku baltas krāsas apavus, jo tie izskatās fifīgāk ;) Protams, ir arī melnie un brūnie, bet prioritāri šīm krāsām viennozīmīgi pērku baltus.

Kerstyna 9. maijs 2014 13:37

Vasarā gaišas šļūcenes un ssssarkanas augstpapēdenes, bet vispār - nekas labāks par klasisku melnu laiviņu priekš manis nav radīts :)

KRX 9. maijs 2014 09:33

Nu, klasika taču! Melnas laiviņas piestāvēs praktiski visam. Un labāk tad garderobē būt melnajām laiviņām, nekā bezformas kedām vai žilbinoši spīguļojošām striptīzdejotājas eifeļiem :D
Personīgi - ikdienā, lielākoties, melnas. Bet ir arī tirkīza, rozā, raibas, baltas, nude, sarkanas kurpes.

Noelle 9. maijs 2014 09:07

Manā apavu skapī melnie apavi ir mazākumā un tie paši ir ziemas zābaciņi un vienas klasiskas melnās laiviņas birojam (arī gan tikai ziemā tās valkāju). Dominē miesaskrāsas (nude) un tādi kā rudas krāsas apavi, bet ir arī dažādas citas variācijas par tēmu "krāsaini apavi" - puķaini, vienkrāsaini u.t.t. :)
Patiesībā man melni apavi asociējas tiešām tikai ar ziemas sezonu, kolīdz sākas siltais laiks, nepatīk valkāt melnas krāsas apavus.