Gada kukainis 2015 Rudenī

LosOjosVerdes
LosOjosVerdes 15. oktobris 2015 19:36
1300

Vienmēr esmu vēlējusies Tevi satikt tur - tajā daudzmiljonu  pilsētā. Un kad man radās tāda iespēja, daudz nedomājot, nopirku avio biļetes un jau pēc pāris stundām sajutu Londonas smaržu. Tik īpašu, tik raibu, tik senu. Londona smaržo pēc senatnes. Tai cauri plūstošā zilā Temza, kas spoguļojas todien esošās saules staros, glabā tūkstošiem gadu senus noslēpumus. Un lai kā arī es lūgtu, tā nepačukst tos man, vien aicina izbraukt ar kuģīti. Aiztaisu mēteli līdz augšai ciet, sasienu savu šalli ciešāk, un laižos rīta braucienā pa Temzas ūdeņiem. 

Nebiju vēl redzējusi pilsētu no šī skatu punkta. Viss ir tik zils-ūdens zem laivas, debesis virs galvas, sapņi un vēlme ieraudzīt Tevi. Bet kamēr Tu kavējies, nolemju vēl apskatīt dažādus ūdens iemītniekus. Kas zina, varbūt Tu arī tur ienāksi? Londonas milzīgajā akvārijā atkal viss ir zils,  no gaiši zila līdz tumšāk zilam. Tik skaisti! Tā aizraujos ar tik raibo ūdenspasauli, ka aizmirstu par Tevi. Vai Tu šeit, šajā pasaules malā, maz esi?

Sasmēlusies tik daudz zilās krāsas, dodos pāri Vestminsteras tiltam pār Temzu, garām Stefana tornim, ko visi pazīstam ar nosaukumu Bigbens. Precīzais  laikrādis. Cikos mums bija jātiekas?

Pretī man nāk steidzīgie londonieši, kas izgājuši no saviem ofisiem, lai papusdienotu, lai ar kādu tiktos, tāpat kā es. Izskrējuši uzvalkos, kleitiņās, tik šallles apsējuši ap kaklu. Es arī velku savu mēteli nost, jo tik ļoti gribas piederēt šai pilsētai, būt savai. Sajūtu, kā vējš rotaļājas ar maniem svārkiem un blūzi.

20151019130847-12745.jpg

Sajūtu, kā saplūstu ar Londonas zilo krāsu visapkārt. Šķiet, ka pamanu Tevi, bet nē...nebiji gan Tu.  Kur Tu esi? Vai tajā vējā?

Paeju garām Bekingemas pilij, noskatos uz krāšņajām puķu dobēm, kur ziedlapiņas laistās sarkanos un zilos toņos. Atkal zils! Londona mīl zilo krāsu. Bet es beidzot jūtu Tevi, sajūtu ik katrā solī, tuvojoties Haidparkam. Tajā apsēžos uz soliņa, lai vērotu nebēdnīgās vāveres, kas skraida šurpu turpu. Dažas ir pat tik drosmīgas, ka pakampj ēdienu no parka apmeklētāju plaukstas. Vēroju putnu barus. Man ir aizdoma, ka daži pat spoguļojas manos auskaros. 

Nu esat jau, esat jūs skaisti! Garām paiet suņu saimnieki. Tālumā vieglā riksītī skrienam redzami par veselību domājošie. Pasmaidu par smejošiem bērniem, kas sarīkojuši krāsaino lapu lietu. Un par visu šo skaistumu esi parūpējies tieši Tu. Tu esi šeit! Ne par velti esmu ieradusies. Un šeit Tu esi tik skaists, tik mīlošs un mīlams. Noguļos krāsainajās lapās, skatos zilajās debesīs un elpoju dziļi, dziļi. Iepazīstu Tevi. Iemīlos Tevī. Un sevī. Es atkal satiku sevi.

Es esmu zilais mārsilu zilenītis. Esmu atlaidusies, lai satiktu sevi caur Tevi.

P.S. Mētelis no Bastion, šalle no Mosaic, svārki no Bastion, Blūze no Ivo Nikkolo, auskari no Monton

KONKURSS - Randiņš ar zelta rudeni

20151013152549-51121.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 15. oktobris 2015 20:16

Es ar metu aci uz tiem svārkiem (angel)
jauks blogs, paldies :) (Y) (F)

rasas 15. oktobris 2015 20:02

Skasti un baudāmi :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras